Everspace Download

Everspace to kosmiczna gra akcji, w której gracz eksploruje całą galaktykę. Stworzona na platformy PC Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One strzelanka, została wzbogacona o elementy roguelike. Jest to pierwsze dziecko małego, niemieckiego zespołu Rockfish Games, którego założyciele byli wcześniej zatrudnieni w znanym studiu Fishlabs. Tam z kolei zajmowali się w głównej mierze opracowywaniem serii kosmicznych strzelanek Galaxy On Fire przeznaczonych na rynek mobilny. Everspace to zupełnie nowe podejście do tego typu gier, ponieważ nie skupia się na aspekcie symulacyjnym, lecz przede wszystkim kładzie nacisk na aspekt fabularny. Jeśli lubisz latać statkiem kosmicznym i strzelać do nieprzyjaciół eksplorując przy tym niezbadaną do końca galaktykę, to koniecznie pobierz Everspace Download, a odkryjesz zupełnie nowe możliwości. Data premiery gry komputerowej której twórcą jest Hans-Christian Kuehl została zapowiedziana na dzień 26 maja 2017.

Everspace Download Pełna Wersja

Everspace pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry została osadzona w dalekim kosmosie w czasach, kiedy ludzkość już skolonizowała wszystkie systemy planetarne. Cała zabawa rozpoczyna się od prostego i nieskomplikowanego statku kosmicznego, wyposażonego w podstawowe oprzyrządowanie. Cel gry jest dość prosty – należy przebić się przez niezliczoną ilość lokacji aż do celu, jaki wskazuje enigmatyczna sztuczna inteligencja, zainstalowana jako wsparcie dla pilota. Problem jednak polega na tym, że na swojej drodze bohater napotyka na niezliczone ilości wrogów i piratów, którzy stanowią dla niego niebezpieczeństwo. Kolejnym problemem pilota jest brak jakichkolwiek stacji kosmicznych po drodze, gdzie można by uzupełnić paliwo lub kupić broń. Wszystko, czego potrzeba należy wyprodukować samodzielnie lub po prostu ukraść. Spróbuj swoich sił grając na konsolach PS4, XONE z funkcją Xbox Play Anywhere, Switch lub komputerze PC.

Czas gry dzieli się pomiędzy walki z nieprzyjacielem, a przeczesywanie przestrzeni kosmicznej w poszukiwaniu niezbędnych surowców, które pozwolą na dalszy lot. Gracz musi liczyć się z faktem, iż – szczególnie na początku gry, będzie bardzo szybko i często umierał. Jednak po każdej śmierci istnieje możliwość dokupienia ulepszeń dzięki czemu, kolejne podejście będzie nieco łatwiejsze i będzie można polecieć nieco dalej. Ponadto akcja gry polega na nauczeniu się, jak odpowiednio balansować ryzykiem – kiedy można pozwolić sobie na atak na potężniejsze statki, a kiedy będzie to równać się z samobójstwem. Nie ma tutaj ani czasu ani miejsca na długie przygotowania lub planowanie – jeśli gracz zbyt długo przebywa w jednym obszarze, wówczas momentalnie wskakują do niego ogromne okręty liniowe, które zaledwie kilkoma strzałami przemieniają statek gracza we wrak. Jeśli przygoda w kosmosie to dla Ciebie synonim fantastycznej zabawy, to Everspace m.in. na PC, PS4 oraz XONE powinna znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Everspace Download i naucz się przetrwania w kosmicznej dżungli!

Cała rozgrywka budzi bardzo wiele emocji i nawet w momencie, kiedy bohater ginie, gracz czuje, że zrobił coś fantastycznego. Sytuacje, w których musi uciekać przed piratami do innego obszaru przeskakując w ostatniej chwili do kolejnego sektora budzą naprawdę wiele emocji. Gra nie składa się jednak tylko z batalii – są w niej również momenty przeznaczone na zbieranie surowców czy podziwianie galaktyki i piękna kosmosu, który dzięki niezwykłemu silnikowi Unreal Engine 4 zyskał wspaniałą oprawę graficzną. Koniecznie pobierz Everspace Download i przekonaj się o pięknie magicznego kosmosu eksplorując kolejne obszary galaktyki. Cena na steam: ‎29,99 USD.

Everspace Pobierz na PC i zainstaluj

Everspace download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System: Windows 8 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Everspace Torrent Pebx
  • Pobierz Everspace Crack Exsite
  • Chomikuj Everspace steam Download
  • Pełna Wersja Everspace Pobierz za darmo

Oficjalna strona: https://everspace-game.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *