Kingdom Under Fire II Download

Stań naprzeciw hordzie przeciwników! Kingdom Under Fire II to kolejna odsłona popularnego cyklu gier, będących połączeniem strategii czasu rzeczywistego oraz RPG. W przeciwieństwie jednak do Circle of Doom, The Crusaders czy A War of Heroes, omawiana produkcja opracowana została przede wszystkim z myślą o rozgrywkach sieciowych. Tytuł upodobnił się tym samym do innych gier MMORPG, takich jak chociażby Kingdom Under Fire: The Crusaders. Projekt jest wspólnym dziełem koreańskich deweloperów Blueside oraz Phantagram. Jeżeli jesteś fanem sieciowych strategii, pobierz Kingdom Under Fire II na PC weź udział we wspólnych starciach z tysiącami graczy. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4.

Kingdom Under Fire 2 PC Download do pobrania

Kingdom Under Fire 2 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Kingdom Under Fire II PS4, PC ma miejsce w świecie zwanym Bersia, przypominającym nieco średniowieczną Europę. Rozgrywka skupia się na konflikcie frakcji elfów oraz ludzi – Human Alliance z Dark Legionem, zasilanym przez ogrów i orków. Do nieustającej wojny dołącza trzecia grupa Encablossa, w której szeregach znaleźć można pochodzących z innego wymiaru mutantów oraz potwory. Nowi bohaterowie posiadają nie tylko odmienny wygląd, ale również unikalne zdolności. Wybierz swoją frakcję, pobierz grę Kingdom Under Fire II pc Download i stań do walki z przeciwnikami.

Mechanika

W Kingdom Under Fire 2 gracz trafia na ogromny kontynent, a następnie musi opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu. Celem zabawy jest zdobycie dominacji nad pozostałymi rasami. Stwórz potężną armię, pobierz za darmo Kingdom Under Fire II i doprowadź swoją nację do boju. Potężnych przeciwników pokonać można, łącząc siły z pozostałymi graczami. Cechą charakterystyczną serii są widowiskowe starcia na polu bitwy. Nierzadko na jednej arenie walczą ze sobą armie liczące tysiące jednostek. Do najbardziej efektownych należą oblężenia fortec oraz zamków, wzorowane między innymi na podobnych scenach z filmowej trylogii Władcy Pierścieni. Obrońcy starają się utrudniać wtargnięcie najeźdźcom, podczas gdy adwersarze rzucają drabiny i wyważają główne bramy, a w razie konieczności atakują katapultami.

Rozgrywka

Zabawa w Kingdom Under Fire II opiera się nie tylko na podbijaniu wrogich terytoriów oraz obronie własnych dóbr. Podobnie jak w innych produkcjach z gatunku MMORPG, gracz ma możliwość nawiązywania kontaktu z innymi uczestnikami rozgrywki. Można z nimi zawierać sojusze i tworzyć gildie, a następnie przekształcać je w jeszcze potężniejsze ugrupowania. Zmagania sieciowe są podstawą rozgrywki w Kingdom Under Fire II, jednak twórcy przygotowali graczom również tryb single player. Wariant ten przypomina nieco podobną kampanię z gry The Crusaders, jednak posiada bardziej interesującą fabułę i został znacząco rozbudowany. W porównaniu z innym odsłonami cyklu, Kingdom Under Fire 2 oferuje poprawiony system prowadzenia rozgrywki. Na intuicyjności zyskał zwłaszcza interfejs zarządzania poszczególnymi jednostkami. Gracze mogą z jego pomocą opracowywać bardzo złożone i zaawansowane taktyki. Tytuł oferuje również doskonałą oprawę audiowizualną.

Kingdom Under Fire II Pobierz skidrow PC

Kingdom Under Fire 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows XP/7/8

  • Steam Kingdom Under Fire II Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Kingdom Under Fire II Crack Exsite
  • Chomikuj Kingdom Under Fire II Do pobrania Prophet
  • CODEX Kingdom Under Fire II ściągnij torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *