Rebel Galaxy Download

Szukasz gier, których fabuła związana jest z kosmosem? Nie lubisz takich, które stawiają przed Tobą banalne, jasne i nie zawsze pasjonujące zadania? Kliknij w link, dzięki któremu pobierzesz tą grę. Rebel Galaxy Download, kilka chwil i możesz przenieść się do losowo wybranej galaktyki. Działaj. Od Ciebie zależy, co w Rebel Galaxy będziesz robić. Możliwości masz więcej niż może Ci się wydawać, co więcej, możesz je ze sobą łączyć, lub oddzielać. To Ty decydujesz. Możesz zdobywać nowe rejony, prowadzić wymiany handlowe lub podejmować inne – całkowicie zależne od Ciebie – działania. Data premiery: 20 października 2015. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Rebel Galaxy Download – Pełna Wersja

Rebel Galaxy Pobierz

Pobierz za Darmo!

Rebel Galaxy jest grą komputerową, którą można zakwalifikować do działu kosmiczne RPG, jednak poza elementami charakterystycznymi dla tego działu gier, posiada także elementy charakterystyczne dla gier zręcznościowych czy strzelanek. Stworzyło ją studio Double Damage Games a jednym z twórców gry science fiction był Erich Schaefer. Osoba, której wytrawnym graczom nie trzeba przedstawiać. Postać odpowiadająca za powstanie wielu kultowych tytułów. Wystarczy wspomnieć tylko o jednym czyli Diablo, by się przekonać, że spod ręki tego mistrza nie mogła wyjść mało ciekawa gra sandbox.

Rebel Galaxy to tytuł, w którym to gracz ma pełną swobodę wyboru. Trafia do jednej z galaktyk, które na początku gry są po prostu wybierane losowo, reszta tak naprawdę zależy od gracza. To on decyduje jaką ścieżkę kariery wybierze i jak będzie wyglądała jego gra. Chcesz się o tym przekonać? Rebel Galaxy Download i jesteś w jednej z galaktyk. Pobieraj i graj.

Zwiastun – Rebel Galaxy PS4, XONE, PC

Wybór możliwości, które stawiane są przed graczem, jest po prostu spory. Można między innymi zostać najemnikiem, gwiezdnym kupcem czy żołnierzem. Ciekawostką jest możliwość łączenia tych profesji i zarabiania w sposób zależny od okoliczności. Co ważne, wszelkie nasze wybory nie pozostają bez wpływu na galaktykę. To jakie decyzje podejmujemy, może znaleźć w niej odbicie.

Prawdziwa gra RPG z elementami strzelanki, to jednak nie tylko banalne wymiany handlowe czy inne podobne działania. Możemy również walczyć z przeciwnikami. Warto poświęcić walkom kilka słów. Twórcy gry postawili na doskonałą mechanikę walki. Walcząc, nie tylko sterujemy postacią i jej działaniami, ale także musimy reagować na to, co robi przeciwnik. Może on – na przykład – uszkodzić nasze systemy, Dalsza walka więc musi uwzględniać uszkodzenia i konieczność innego działania, ukierunkowanego nie tylko na zwycięstwo, ale i na ochronę uszkodzonych elementów.
Świat 6. Rebel Galaxy to nie tylko my. To wiele ras, różne postacie, z którymi możemy wchodzić w najróżniejsze interakcje. Co ciekawe, w grze rozbudowano doskonale system dialogowy. Możemy wymieniać argumenty, a jeśli będziemy wystarczająco dobrzy, Używając odpowiednich argumentów nawet uniknąć konieczności walki.

Dlaczego warto zdecydować się na tą grę? Wiele jest odpowiedzi. Fantastyczne miejsce, w którym ulokowano grę to tylko jedna z nich. Galaktyka to miejsce nowe, ale dające wiele możliwości. Od nas zależy, jakie zmiany w niej poczynimy i co będziemy robić. Decyzje, które podejmiemy, wpłyną nie tylko na nas, ale i na cały obraz z gry. Nie bez znaczenia jest sama grywalność i grafika, która w przypadku gier kosmicznych jest istotna. Tu twórcom gry udało się osiągnąć poziom mistrzowski, wszystko zawdzięczamy silnikowi OGRE.

Wiele możliwości, wiele opcji, sporo dobrej zabawy. Taka właśnie jest Rebel Galaxy. Jeśli chcesz się o tym przekonać, nie musisz szukać dalej. Wystarczy pobrać już w pełnej wersji Rebel Galaxy Download i sprawdzić się w gwiezdnej galaktyce. Nie będzie łatwo, jednak bez wątpienia będzie ciekawie. Cena na steam: 19,99 USD.

Rebel Galaxy Pobierz na PC

Rebel Galaxy Download

Pobierz za Darmo!

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 550 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
[/su_column]
 • Free Download Rebel Galaxy Torrent
 • Pobierz Rebel Galaxy Chomikuj
 • Rebel Galaxy soundtrack Download
 • Exsite Rebel Galaxy Pobierz za darmo
 • Pebx Rebel Galaxy mods Download PC

Oficjalna strona: https://rebel-galaxy.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.