Hand of Fate 2 Download

Hand of Fate 2 pełna wersja to gra wydana na platformę PC Windows. Można ją określić jako hybrydę gatunkową, która łączy w sobie elementy gier roleplaying, karcianek i planszówek. Jest to druga już część serii, która została wydana przez studio Defiant Development. Wciąga jeszcze bardziej niż poprzednia z uwagi na liczne ulepszenia i dodatkowe elementy. Jeśli gry RPG stanowią dla Ciebie doskonałą zabawę, to ta hybryda z pewnością przypadnie Ci do gustu. Odkrywanie kolejnych kart nigdy nie było tak ekscytujące, a więc nie czekaj zbyt długo i pobierz Hand of Fate 2 Download, aby zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami. Data premiery gry fabularnej odbyła się dnia 7 listopada 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Hand of Fate 2 Download Pełna Wersja

Hand of Fate 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się na podstawie kart rozdawanych przez Rozdającego (czyli The Dealer). Fabuła stworzona na bazie pierwowzoru, jednak pokonywanie wyzwań układanych przez magicznego przeciwnika zyskało teraz zupełnie nowy wymiar. W pierwszej części Rozdający został pokonany na samym końcu rozgrywki, jednak w późniejszym czasie herosa pokonała własna potęga przez co następne stulecie spędził jako bezwzględny tyran i dyktator. Dlatego też Rozdający zdecydował się powrócić, aby wytrenować kolejnego gracza, który będzie miał za zadanie pokonać swojego poprzednika. Gra w głównej mierze stanowi rozbudowanie mechanizmów pierwszej części gry, jednak z drobnymi wyjątkami. Gra polega na przemierzaniu świata poprzez przesuwanie po stole pionka, który reprezentuje głównego bohatera, odkrywając kolejne karty. Pod tymi kartami kryją się zarówno wrogowie jak i bohaterowie niezależni, a także liczne miejsca i lokacje, które składają się na całość przygody i rozgrywki. W momencie, kiedy bohater napotyka na przeciwnika, wówczas akcja przenosi się do trójwymiarowego środowiska, gdzie należy zmierzyć się z licznymi potworami i pułapkami. Zagraj dzisiaj na najnowszych konsolach PS4, XONE, Switch lub komputerze PC.

W porównaniu do poprzedniej części do gry została wprowadzona dodatkowa płaszczyzna do rozgrywki, która pozwala na odnajdywanie kolejnych wyzwań. Ponadto nowością jest możliwość zbudowania drużyny i zwerbowania do niej kilku lojalnych kompanów, dzięki czemu bohater nie musi już walczyć samotnie ze swoimi przeciwnikami i wrogami. W poprzedniej części, aby wygrać całość rozgrywki wystarczyło jedynie dotrzeć do końca talii Rozdającego. W dwójce wprowadzono więcej możliwości oraz dodatkowe wymagania potrzebne do zwycięstwa, jak np. zgromadzenie odpowiedniej ilości cennego kruszcu, jakim jest złoto. W poprzedniej części wystarczyło po prostu pokonać wszystkich wrogów – dwójka wymaga już od gracza znacznie więcej. Bohater otrzymuje konkretne rozkazy, jak np. utrzymanie przy życiu goblina przez 60 sekund, którego atakuje cały oddział wroga. Jeśli gry planszowe i karciane stanowią dla Ciebie doskonałą rozrywkę, wówczas Hand of Fate 2 będzie stanowić idealne uzupełnienie Twojej kolekcji. Pokonaj wszystkich wrogów, zbuduj potężną drużynę i spraw, aby Twój poprzednik drżał na dźwięk Twojego imienia. Pobierz Hand of Fate 2 Download i przejdź przez całą talię Rozdającego, by móc zmierzyć się z największym tyranem tego świata!

Hand of Fate 2 udostępniona na PC, PS4, XONE oraz Switch to zupełnie nowe podejście do kwestii tworzenia gier. Tej hybrydy nie można przyrównać do żadnej innej gry, ani nie można jej zaszufladkować przy jednym gatunku. Eksploracja świata wraz z drużyną za pomocą kart rzucanych na stół to zupełnie nowatorskie i bardzo kreatywne podejście do kwestii budowania fabuły gry. Jeśli i Ty pragniesz spróbować swoich sił w tym magicznym i pełnym niebezpieczeństw świecie, to pobierz Hand of Fate 2 Download i poznawaj kolejne etapy tej niezwykłej przygody! Cena na steam: 29,99 USD.

Hand of Fate 2 Pobierz na PC

Hand of Fate 2 download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Hand of Fate 2 Free Download
  • Chomikuj Hand of Fate 2 Pobierz za darmo
  • Free Download Hand of Fate 2 Crack Pebx
  • Pobierz Hand of Fate 2 Torrent Exsite

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-870S Quad 2.67GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *