WRC 10 Download PC

Oto kolejna już i zarazem najnowsza z serii gry WRC 10, najbardziej popularnej rajdówki na świecie. Pełny tytuł brzmi FIA World Rally Championship. WRC 10 to piekielnie dobrze odwzorowana gra i symulacja mistrzostw rajdowych WRC. W grze wcielamy się w kierowcę rajdowego i pokonujemy kolejne szczeble kariery.

Producent: Kylotonn / KT Racing
Wydawca: Nacon / Bigben Interactive
Data premiery: 2 września 2021
Język: polski, angielski, włoski, francuski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), arabski, japoński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), koreański, portugalski (Brazylia), rosyjski
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 9521

WRC 10 Pobierz za darmo – Pełna Wersja PC

WRC FIA World Rally Championship

WRC 10 download

 

Pierwszym aspektem, który składa się na tę edycję, jest jej realność. Odwzorowanie tras z prawdziwych dróg jest doskonałe. Nie mniej gorzej wyglądają malowania samochodów, które są oryginalne dzięki licencji FIA World Rally Championship. W WRC 10 auta, jakie są dostępne na pierwszych poziomach to Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi. Kolejne z marek osiągane na kolejnych etapach gry to Alpine, Audi, Lancia, Subaru. Te, które się powtarzają, są najlepsze i mają nowsze modele z lepszymi osiągami takimi jak turbo.

Nowe rajdy

W nowej odsłonie gry widzimy także oficjalne zespoły i nowe rajdy, jakie są w sezonie 2021. Jest asfaltowy Rajd San Remo czy szutrowa Estonia. Podczas jazdy auta zachowują się bardzo dobrze. Posiadają nie jedno ułatwienie, dzięki któremu jako początkowy gracz możesz powoli się rozwijać. Wyścigi WRC 10 oferują ściganie się na najwyższym poziomie. W każdym z tych wyścigów możesz zdobyć podium. Zobacz, jak w tych rajdach najważniejsza jest zabawa.

Sprzęt do WRC 10

Ta wersja Mistrzostw WRC 10 oferuje niezapomniane doznania w nowej odsłonie. Minimalne wymagania na PC to karta Radeon HD. Producent KT Racing pokusił się tym razem również o wydania na różne konsole. Między innymi możesz sprawdzić się na Playstation 4, Playstation 5, Ps5, czy Xbox series. Gra WRC 10 jest dobrym rozwinięciem rajdów wyścigowych. Najważniejsze parametry samochodów rajdowych są dopieszczone do perfekcji. Zobacz WRC 10 i poczuj się jak najlepszy kierowca wyścigów w historii.

Wydania na Ps5 różnią się nieco grafiką. Wyścigi są te same i tak samo możesz zdobyć podium w każdym z nich. Jedną z różnic, jaką zanotowałem, są inne marki samochodów. W PS5 to Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota. Ta wersja posiada także te same rajdy. Są wszystkie, które widnieją w kalendarzu w sezonie 2021.

FIA World Rally Championship na platformy Xbox series jest w dużym stopniu podobne do wyżej opisanych. Ciekawostką w różnych poziomach gry WRC 10 jest to, że mamy zawarte informacje o historii rajdów. To ciekawa lekcja, jeśli ktoś lubi rajdy.

Specjalna edycja

Gra WRC 10 zachęca swoim realizmem, jak i łatwością prowadzenia. KT Racing oferuje swoim graczom special edition na 50 rocznicę FIA World Rally Championship. To odkrywanie trybu historycznego, dzięki któremu zdobędziemy informacje z historii WRC jak i tras wyścigowych.

Rozgrywka

W WRC 10 trybów do wyboru jest wiele. Singleplayer jest najbardziej rozbudowany. Posiada długą karierę. Jesteś w niej szefem i kierowcą. Bierzesz udział w zespole, jakim chcesz. Musisz dbać także o rozwój swojego zespołu. Inaczej nie osiągniesz sukcesu!

WRC 10 Download – Deluxe Edition

WRC 10 Pobierz za darmo

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7790
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.