Far Cry 2 Download

Far Cry została zapamiętana jako przyjęta przez graczy wyjątkowo ciepło gra akcji, w czasie której na świat spoglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Zbierała pozytywne opinie, trudno więc było dziwić się, że jej kontynuacja była wyczekiwana z dużym napięciem. Far Cry 2 Download to jednak propozycja skierowana nie tylko do tych osób, którym do gustu przypadła pierwsza odsłona cyklu. Jej pobranie może być ciekawym doświadczeniem także dla tych osób, które wcześniej nie miały z serią do czynienia. Data premiery: 21 października 2008. Gra została wydana na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Producentem oraz wydawcą jest świetnie nam znane studio Ubisoft.

Far Cry 2 Download PC

Far Cry 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Oczekiwanie na drugą część gry trwało pięć lat, spora grupa fanów obawiała się więc, że będzie to czas wystarczający do tego, aby zaginął gdzieś duch pierwszej odsłony tytułu. Choć jednak wiele gier podzieliło taki właśnie los, nie stał się on udziałem Far Cry 2. Pobierając grę możemy więc mieć pewność, że akcja po raz kolejny będzie obserwowana z perspektywy pierwszej osoby, a my sami będziemy mogli dowolnie przemieszczać się po mapach, które z myślą o nas zostały przygotowane przez producentów rozgrywki. Far Cry 2 Download to również prawdziwe wyzwanie dla tych graczy, którzy zawsze utyskują na pożałowania godną inteligencję przeciwników wykreowanych przez komputer. Pobierając grę możemy więc przekonać się o tym, że są oni wyjątkowo bystrzy. Jeśli chcesz kontynuować historię tej serii zachęcamy do zagrania w kolejną część Far Cry 3.

Oczywiście, nie oznacza to, ze gra jest wierną kopią swojej poprzedniczki, podstawowa różnica dotyczy zaś otoczenia, w którym rozgrywana jest czekająca nas misja. Tym razem nie trafiamy zatem na tropikalną wyspę, ale do Afryki i to właśnie na tym kontynencie rozgrywają się wszystkie wydarzenia, o których opowiada nam gra. Oczywiście, dla nas samych oznacza to przede wszystkim duże zróżnicowanie krajobrazowe, możemy bowiem przemierzać nie tylko sawannę i pustynię, ale i dżunglę. Co ważne, po każdej z plansz możemy przemieszczać się bez obaw o ograniczenia narzucone nam przez twórców gry. Tylko my mamy też wpływ na to, w jakiej kolejności będziemy wykonywali misje, co jest miłą odmianą dla wszystkich tych osób, które nie przepadają za liniowością rozgrywki. Jakby tego było mało, możemy też zdecydować się na mniej lub bardziej ścisłą współpracę z lokalnymi organizacjami, choć nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby nie angażować się zanadto w miejscowe konflikty. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Dunia Engine co sprawia, że ścieżka dźwiękowa i grafika była na bardzo wysokim poziomie. Spróbuj swoich sił grając na starszych konsolach PS3, X360 lub komputerach PC.

Same mapy są nie tylko ciekawie przygotowane, ale i na tyle duże, aby przemieszczanie się po nich skłaniało nas do poszukiwania różnych środków lokomocji. Mogą być to nie tylko pojazdy kołowe, ale i paralotnie, a ponieważ twórcy gry przygotowali aż czternaście rodzajów pojazdów tego typu, brak różnorodności nie będzie dla nas poważniejszym problemem. Na chwilę uwagi zasługuje też wzmiankowana już inteligencja naszych przeciwników. Wrogowie potrafią między innymi pracować nad taktyką, zaskoczeniem nie powinno być więc dla nas to, że jest ona dostosowana nie tylko do zmieniających się warunków pogodowych, ale nawet do pory dnia. Oczywiście, ich zwalczanie jest możliwe między innymi dzięki różnorodnej broni. Tu podstawę stanowią doskonale nam znane pistolety i karabiny, jeśli jednak wymaga tego sytuacja możemy jednak zastosować również wyrzutnię rakiet. I tu pojawia się kolejna niespodzianka, w grze bowiem, tak jak w prawdziwym życiu, broń często używana może ulec zniszczeniu.

Far Cry 2 dostarcza rozrywki tak charakterystycznej dla strzelanek, osoby, które zdecydują się na jej pobranie mogą mieć jednak pewność, że jest to rozrywka na wysokim poziomie. Far Cry 2 Download zmusza często do myślenia i działań niestandardowych, trudno więc dziwić się, że zaliczana jest do tych tytułów, od których można się uzależnić. Głównymi programistami gry sandbox byli Dominic Guay i Patrice Zink. Cena na steam: 9,99 USD.

Far Cry 2 Pobierz – Pełna Wersja

Far Cry 2 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Far Cry 2 fortune’s edition Exsite
 • Pobierz Far Cry 2 Torrent
 • Chomikuj Far Cry 2 Pobierz za darmo
 • Pebx Far Cry 2 Free Download
 • Pełna Wersja Far Cry 2 Download poradnik
 • Steam Far Cry 2 PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *