Far Cry 4 Download

Jesteś fanem gatunku gier FPP i strzelanek ? To strzał w dziesiątkę, ponieważ już dzisiaj do pobrania pełna wersja Far Cry 4 Download. Instalator pobierze a następnie zainstaluje Twoją grę na komputerze. Jest to już kolejna czwarta odsłona serii twórców Ubisoft, który jest znany właśnie z takich serii jak omawiana gra. Strzelanina jest z widoku kamery pierwszej osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na otwarty świat terenu w grze i niesamowitą oprawę graficzną i muzyczną. Data premiery komputerowej gry odbyła się dnia 18 listopada 2014. Dostępność platform: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One.

Jeśli sięgniemy historii powstania serii Far Cry, dowiemy się, że pierwsza część powstała za pośrednictwem studia Crytek w 2004 roku ! Jednak następnym krokiem do powstania kolejnej części było przejęcie inicjatywy nad projektem przez francuskie studio Ubisoft. Zdarzyło się to rok po powstaniu pierwszowzoru. Far Cry 4 Download – ta gra została wyprodukowana tylko i wyłącznie poprzez studio Ubisoft. Warto również wspomnieć, że jest to dziewicze wydanie na konsole XBOX One oraz PS 4.

Fabuła w grze sandbox jest niesamowita. Natomiast akcja w Far Cry 4 do pobrania jest rozgrywana w Kyracie. Jest to miejsce położone w Himalajach. Warto dodać, że jest to fikcyjny kraj, a mieszkańcy i tubylcy to przyzwyczajeni do swoich zasad ludzie. Jedyny mankament to wojna domowa, którą napędzają ataki Pagan Mina który jest żołnierzem oraz dyktatorem Kyratu. On i jego podopieczni starają się wprowadzić siłą własne rządy nie zwracając uwagi na straty. Jest to nieobliczalny człowiek. Na drodze bezwzględnego tyrana stoją rebelianci, którzy za wszelką cenę chcą odsunąć go od władzy. Nasz bohater to osoba o imieniu: Ajay Ghale. Przebywa on podróż do Kyratu za namową swojej konającej matki. Niestety po dotarciu zostaje zamieszany w potyczki z dyktatorem a rebeliantami. Far Cry 4 to kultowa strzelanka która ma na swoim koncie kilka nagród i nominacji takich jak: The Game Award for Best Shooter czy BAFTA Games Award for Music. W grze znajdziemy także elementy RPG które widać na własne oczy po zagraniu na konsoli XONE, PS4 czy PC.

Far Cry 4 Pobierz i zainstaluj na PC za darmo. Podczas całej rozgrywki stopniowo poznajemy Kyrat. Jest co zwiedzać, ponieważ są różne ciekawe miejsca w tym fikcyjnym kraju takie jak lasy, górskie miejsca, szlaki, ruiny i wiele innych. Trzeba uważać przy tym na dzikie zwierzęta, lecz zaletą tego jest upolowanie jakiegoś aby coś zjeść lub przerobić skórę na potrzebne nam rzeczy. Jak wspomniano jest to otwarty świat gdzie możemy przemieszczać się w miejsca które chcemy zwiedzić. Jest to ogromna ilość miejsca do przebycia. Na pomoc przychodzą nam różnego rodzaju pojazdy. Są to miedzy innymi autoriksza tuk tuk, Brzęczyk czy nawet słoń, który posłuży nam jako transport oraz taran. Dodatkowo w grze dodano opcję medytacji która przenosi w nas na odległe krainy Shangri-La.

Do pobrania najnowsza część Far Cry 4 w pełnej wersji po polsku. W trakcie kampanii mamy do wykonania kilka misji oraz inne poboczne zadania do wykonania. Są to zniewolenie posterunku, polowanie na zwierzęta czy jazda w dane miejsce na czas. Mamy do wyboru również szeroki wachlarz broni do dyspozycji. Począwszy od małej broni po ogromne maszyny do strzelania. Dodatkowo możemy wykorzystać nóż, sztylet a nawet łuk. Kusza również nie będzie obca dla naszego bohatera. Podsumowując ekwipunek będziemy mieli możliwość wykorzystania ponad 50 broni. Gra korzysta ze zmodyfikowanego silnika CryEngine czyli Dunia Engine użytego również do nowszej części Far Cry Primal.

Innowacyjne rozwiązanie w tej części to system karmy. Polega on na zbieraniu punktów które zdobywamy za pomoc innym rebeliantom którzy walczą z dyktatorem, a również za pomaganie im w swojej kulturze. Punkty możemy wykorzystać przy kupnie broni palnej, oraz do nabywania posiłków. Dodatkowo mamy możliwość rozgrywek wieloosobowych dostępnych w kilku różnych wariantach. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również tryb kooperacji, gdzie możemy przywołać kolegę, aby towarzyszył ci podczas akcji w otwartym świecie.

Far Cry 4 Download – Pełna Wersja – Pobierz za Darmo

Far Cry 4 Download

Pobierz za Darmo!

Far Cry 4 Download (Zobacz Trailer)

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-750 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Far Cry 4 Pobierz
 • Far Cry 4 Pobierz za darmo
 • Pobierz Far Cry 4
 • Far Cry 4 Pełna Wersja
 • Far Cry 4 Download
 • Far Cry 4 Free Download
 • Far Cry 4 PC Download
 • Download Far Cry 4
 • Far Cry Download
 • Far Cry 4 Chomikuj

4 komentarze

 1. Uwielbiam całą serię i śmiało mogę polecić też tą część świetna fabuła i oprawa graficzna. Dzięki wielkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.