Far Cry Primal Download

Świetna gra komputerowa to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Pozwala nam bowiem przenieść się do innego świata oraz przeżyć mnóstwo intensywnych emocji. Szczególnie doskonale w tej roli sprawdzają się przygodowe gry akcji. Jedną z tych, które z całą pewnością warto poznać, jeśli jesteśmy miłośnikami gatunku jest gra Far Cry Primal. Nic dziwnego, że zebrała ona już mnóstwo pozytywnych recenzji oraz dobrych ocen. Data premiery: 23 lutego 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producentem i wydawcą tej gry jest studio Ubisoft.

Far Cry: Primal Download PC

Far Cry Primal pobierz

Pobierz za Darmo!

Czym jest gra Far Cry Primal?

Far Cry Primal na komputerach PC to pierwszoosobowa gra akcji, która stanowi kolejną część serii gier to tym samym tytule. W odróżnieniu od swoich poprzedniczek ta gra sandbox przenosi nas jednak daleko w przeszłość, dzięki czemu jest to miła odskocznia, która spełni oczekiwania zarówno fanów serii, jak i osób, które do tej pory nie miały z nią żadnej styczności. Warto więc pobrać Far Cry Primal na swój komputer i przekonać się co może nam zaoferować. Wartym uwagi jest fakt, że recenzowana gra była nominowana m.in. do Nagrody Gildii Amerykańskich Scenarzystów za najlepszy scenariusz gry wideo. Miłośnicy tej serii na pewno będą zainteresowani kolejną częścią Far Cry 5 z 2018 roku.

Kilka słów o fabule

Akcja Far Cry Primal przenosi gracza do epoki kamienia łupanego, około 12 tysięcy lat przed naszą erą. Miejscem akcji jest Orsos. To piękna aczkolwiek śmiertelnie niebezpieczna kraina.  W grze wcielamy się w prehistorycznego myśliwego imieniem Takkar, który wraz ze swą grupą łowiecką zapuścił się w rejony okupowane przez inne plemię. Jak można się domyślać, wszyscy jego towarzysze zostają wymordowani zaś on zostaje zdany sam na siebie. W związku z tym, że w krainie takiej jak Orsos wiąże się to ze śmiertelnym niebezpieczeństwem podstawowym celem Takkara staje się uformowanie nowego plemienia i zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz warunków do rozwoju. Podczas rozgrywek zmaga się on z niebezpiecznymi drapieżnikami, tubylcami oraz wieloma innymi zagrożeniami. Aby to się udało musimy własnoręcznie wytwarzać broń oraz inne narzędzia. Jest więc to niewątpliwie ciekawy element, który pozwala oderwać się od innych gier tego typu, w których to wszystkie rodzaje broni itp podane mamy „na tacy”. Rozgrywka jest więc bardzo wciągająca i emocjonująca. To właśnie dlatego Far Cry Primal Download jest dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu w ciekawy i niecodzienny sposób.

Czego możemy spodziewać się po grze?

Wydany na platformie PC Windows Far Cry Primal Download przygotowano w oparciu o autorski i nieustannie rozwijany silnik Dunia Engine, który był już wykorzystywany w innych wersjach gry Far Cry. W związku z tym gra chodzi płynnie a grafika zachwyca swoimi kolorami intensywnością oraz szczegółami. Jest to więc propozycja, która będzie w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Połączenie tak doskonałej grafiki z ciekawą i dobrze przemyślaną fabułą sprawia, że gra ta naprawdę warta jest naszej uwagi. Jest to bowiem propozycja jakich mało. Ciekawscy muszą zagrać jak najszybciej na konsolach PS4, XOne lub PC.

Podsumowując, gra Far Cry Primal jest ciekawą i niecodzienną propozycją, którą warto pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Jest bowiem połączeniem wielu różnych elementów i wątków, dzięki czemu spodobać może się zarówno miłośnikom wartkiej akcji, jak i tym osobom, które preferują gry strategiczne. Nie da się bowiem ukryć, że odpowiednie planowanie swoich działań ma w tej grze ogromne znaczenie. Tak więc jeśli poszukujemy ciekawej i niecodziennej gry, która przeniesie nas w całkowicie inny świat i pozwoli oderwać się od nudnej rzeczywistości propozycja ta z całą pewnością sprawdzi się znakomicie. Mogą o tym świadczyć chociażby liczne pozytywne opinie jakie zbiera ta gra nie tylko w naszym kraju, ale również i na całym świecie. Język: polski (napisy), angielski, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski, niemiecki.

Far Cry Primal Pobierz i zainstaluj

do pobrania Far Cry Primal

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-2600K 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7/8/10 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Far Cry Primal Chomikuj
 • Pobierz Far Cry Primal Torrent
 • Exsite Far Cry Primal Pobierz za darmo
 • Pebx Far Cry Primal recenzja
 • Pełna Wersja Far Cry Primal Download PC

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.