Far Cry: New Dawn Pobierz pełna wersja

Darmowa gra Far Cry 5 PC jest już niekwestionowanym przebojem, a jego bezpośrednia kontynuacja New Dawn, powoli podbija serca wielu graczy. Postnuklearna Montana nigdy wcześniej nie była bardziej interesująca. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Far Cry: New Dawn gra do pobrania

Far Cry New Dawn crack

zainstaluj za Darmo!

Odkryj jej wszystkie niesamowite kolory, kształty i postaci. Już teraz Pobierz za darmo Far Cry: New Dawn Download.

Twórcy

Grę wyprodukował i wydał kultowy już Ubisoft, który jest autorem wielu bestsellerów takich jak seria Watch Dogs.

Gatunek

Far Cry: New Dawn to pierwszoosobowa strzelanka (FPS), osadzona w postapokaliptycznych realiach.

Fabuła

Akcja rozpoczyna się siedemnaście lat po wydarzeniach z Far Cry 5. Atomowa zima zdążyła już przeminąć, a jej miejsce zastąpił super bloom, czyli wielki rozkwit. To dzięki takim warunkom świat przedstawiony wypełniony jest wszędobylskimi roślinami, w tym jaskrawymi kwiatami. Jakaż to wielka innowacja, w porównaniu do klasycznie posępnych światów post-apo.

Ściągnij na PC Far Cry: New Dawn Download i samemu stwórz bohatera, który będzie przemierzał tereny hrabstwa Hope. Będziesz musiał stawić czoła bandzie złoczyńców, na czele z ich przywódczyniami – czarnoskórymi bliźniaczkami.

Rozgrywka

W grze zaimplementowano otwarty świat, nieco jednak okrojony w stosunku do poprzedniczki z numerem 5. Fabularnie wytłumaczono to skażeniem radiacyjnym, które nadal utrzymuje się na sporych obszarach hrabstwa.

Świat przemierzamy na własnych nogach oraz wieloma pojazdami. Do dyspozycji jest pokaźny arsenał, jednak nie bez powodu, bowiem przeciwnicy są bardzo zróżnicowani. Zbudujemy oddział, złożony z najemników, a zdobyte podczas misji surowce będziemy mogli wykorzystać do modyfikacji uzbrojenia lub polepszenia fortyfikacji bazy wypadowej.

Całą akcje napędzają zadania fabularne. Oprócz nich zrealizujemy też misje poboczne, odwiedzimy inne części Ameryki w trybie wypraw, czy zapolujemy na zwierzynę.

Gra oferuje tryb dla jednego gracza oraz kooperację.

Platformy sprzętowe

Gra ukazała się na PC, PS4 oraz XONE.

Premiera

Far Cry: New Dawn zadebiutowało 19 lutego 2019 roku.

Podsumowanie

Tytuł jest ciekawą pozycją przede wszystkim ze względu na wielką grywalność całej serii. Dodatkową atrakcję stanowi wciągająca fabułą, a dopracowana grafika cieszy oko i nie raz zachwyca detalami.

Pobierz Far Cry: New Dawn pełna wersja i przekonaj się, jakie masz szanse w starciu z przeciwnikami, którzy przeżyli atomową zagładę. Wykorzystaj każdą broń i przemyślaną taktykę. Wszystko po to, aby nie dać się zabić i zwyciężyć niezależnie od okoliczności.

Far Cry: New Dawn Download PC

Far Cry New Dawn pobierz

pelna wersja gry

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 8 GB GeForce GTX 1080 SLI.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack Far Cry New Dawn ściagnij pebx
  • torrent Far Cry New Dawn chomikuj pobierz
  • codex Far Cry New Dawn do pobrania
  • Far Cry New Dawn free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *