Fear the Wolves Download

Nowa strzelanka typu battle royale! Fear the Wolves PC pełna wersja jest skoncentrowaną na rozgrywkach sieciowych strzelanką. Produkcja opracowana została przez znane z Survarium studio Vostok Games, którego członkowie współtworzyli również przebojową serię S.T.A.L.K.E.R. Tytuł wydany został przez firmę Focus Home Interactive. Jeżeli lubisz strzelanki, pobierz Fear the Wolves Download i weź udział w zmaganiach w trybie multiplayer. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery PC: 06.02.2019.

Fear the Wolves Pobierz grę na PC

Fear the Wolves download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w przypadku serii S.TA.L.K.E.R, historia przedstawiona w grze Fear the Wolves ma miejsce w Czarnobylu. Gracz trafia w okolice słynnej elektrowni jądrowej, w której w 1986 nastąpiła katastrofa nuklearna i zmieniła otoczenie nie do poznania. Jeżeli interesujesz się tematyką Czarnobyla, pobierz grę Fear the Wolves pc Download i odwiedź tereny zniszczone przez nuklearny wybuch.

Mechanika

Akcja w Fear the Wolves prezentowana jest graczom z perspektywy pierwszej osoby. Uczestnicy zabawy biorą wspólnie udział w zmaganiach, które opierają się na zasadach znanych z innych gier battle royale. Gracze trafiają na rozległy obszar, a następnie walczą na nim na śmierć i życie. Weź udział w krwawych zmaganiach aby wywalczyć zwycięstwo. Na ogromnej mapie wirtualnego Czarnobyla zmierzyć może się ze sobą maksymalnie setka graczy. Zwycięzcą jest osoba, która jako ostatnia pozostanie przy życiu. Jeżeli jesteś fanem rozgrywki typu battle royale, ściągnij Fear the Wolves free Download i podejmij się wyzwania w Czarnobylu.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracze korzystać mogą z rozmaitych narzędzi. Początkowo uczestnicy starcia dysponują jedynie najbardziej podstawowym wyposażeniem, ale na planszy znaleźć można wiele przydatnych gadżetów oraz różnego rodzaju broń. Umiejętne wykorzystanie przechwyconych narzędzi jest absolutnie konieczne do odniesienia zwycięstwa. Przechwyć najlepsze akcesoria, pobierz za darmo Fear the Wolves crack Download i pokonaj wszystkich przeciwników. Poszczególni gracze nie są jednak dla siebie jedynym zagrożeniem. Uczestnicy zabawy muszą mierzyć się również z niebezpiecznymi, zmutowanymi zwierzętami. Utrapieniem są także skażone promieniowaniem terytoria oraz różne anomalie. Aby przetrwać w takich obszarach, gracz musi zdobyć ochronny kombinezon. Urozmaiceniem zabawy jest cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe.

Tryby i kwestie techniczne

Poza standardowym wariantem rozgrywki typu battle royale, w Fear the Wolves PS4, PC, XONE obecny jest także dodatkowy tryb zabawy, oferujący zupełnie nowe podejście do tego rodzaju zmagań. Zaproś do wspólnego strzelania, pobierz na PC Fear the Wolves i spróbuj swoich sił we wszystkich formach sieciowej współpracy. Produkcja charakteryzuje się dobrej jakości oprawą wizualną. Grafika wyróżnia się zastosowaniem stosunkowo ubogiej kolorystyki, co nadaje morderczym zmaganiom w Czarnobylu ponurego wymiaru. Jeżeli lubisz klimatyczne strzelanki odwiedź najbardziej niepokojące okolice rozległej planszy.

Fear the Wolves Download – Pełna Wersja PC

Fear the Wolves pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon R7 260 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • SKIDROW Fear the Wolves Pobierz za darmo
  • Free Download Fear the Wolves Torrent
  • CODEX Fear the Wolves Free Download
  • Pobierz Fear the Wolves Cracked Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *