303 Squadron: Battle of Britain Download

303 Squadron: Battle of Britain to gra symulacyjna, pozwalająca graczom na udział w realistycznych bitwach powietrznych. Produkcja opracowana została przez studio Atomic Jelly, a jej wydaniem zajęło się Movie Games. Firmy te należą do grupy PlayWay, która zaistniała na rynku dzięki takim tytułom jak Ultimate Fishing Simulator, Fritz czy Agony.

303 Squadron: Battle of Britain Download Codex

303 Squadron: Battle of Britain prophet

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze 303 Squadron: Battle of Britain

Historia przedstawiona w grze 303 Squadron: Battle of Britain opowiada o losach tytułowego oddziału lotniczego. Należący do niego Polacy odegrali bardzo ważną rolę w słynnej Bitwie o Anglię, podejmując walkę u boku RAF-u. Dywizjon 303 uformowany został w 1940 roku, w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii drugiej wojny światowej, wyszukaj na steam pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Download i zostać jednym z lotników. Akcja gry osadzona została w bazie lotniczej, zlokalizowanej w Northolt. Produkcja pozwala na śledzenie historii pilotów, mechaników oraz innych osób pracujących w tym miejscu. Podstawą rozgrywki są jednak autentyczne starcia powietrzne, których przebieg starano się odwzorować na podstawie prawdziwej dokumentacji historycznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat słynnego dywizjonu, wpisz na steam pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Download i poznaj historię polskich lotników.

Rozgrywka w grze 303 Squadron: Battle of Britain

Mechanika zabawy opiera się na udziale w dynamicznych bitwach rozgrywanych w przestworzach. Produkcja łączy w sobie elementy zręcznościowe z symulacją. Jeżeli lubisz realizm w tego typu grach, wpisz w wyszukiwarkę pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Download i weź udział w powietrznych potyczkach. Rozgrywka jest w stanie zadowolić zarówno początkujących, jak i doświadczonych amatorów symulacji lotniczych. Charakterystyka poszczególnych maszyn została doskonale odwzorowana, podobnie jak specyfika powietrznych bitew. Gracz ma możliwość wykonywania głównych oraz pobocznych zadań, które opracowane zostały na podstawie autentycznych incydentów rozgrywanych podczas drugiej wojny światowej. Pozwalają one na zaprezentowanie graczom działań wojennych w całej Europie, jednak nie wszystkie są bezpośrednio związane z Dywizjonem 303.

Mechanika w grze 303 Squadron: Battle of Britain

Powietrzne walki nie są jedynym elementem zabawy. Gracz sporo czasu spędza także w naziemnej bazie lotniczej Northolt, zaprojektowanej w oparciu o pozyskane plany archiwalne. Zabawa pozwala na bardzo swobodną eksplorację placówki, a także przeprowadzanie napraw samolotu. Uczestnik zabawy dysponuje modelem Hawker Hurricane, w którym zainstalować można wiele modyfikacji oraz znaleźć rozmaite sekrety. Jeżeli chcesz odkryć tajemnice Northolt, spróbuj wyszukać na steam pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Download i zwiedź niezwykle szczegółowo odtworzoną bazę lotniczą. Produkcja opracowana w pełnym trójwymiarze, a oprawa graficzna zwraca uwagę przywiązaniem do detali. Na uwagę zasługują przede wszystkim projekty każdego z samolotów oraz elementy otoczenia, które opracowane zostały z dbałością o najdrobniejsze elementy.

303 Squadron: Battle of Britain Pobierz reloaded

303 Squadron: Battle of Britain warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Torrent Pebx
  • Free Download 303 Squadron: Battle of Britain Crack Exsite
  • Chomikuj 303 Squadron: Battle of Britain Free download
  • CODEX 303 Squadron: Battle of Britain Pobierz torrent

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *