303 Squadron: Battle of Britain Download

Wciel się w legendarnego lotnika! 303 Squadron: Battle of Britain to gra symulacyjna, pozwalająca graczom na udział w realistycznych bitwach powietrznych. Produkcja opracowana została przez studio Atomic Jelly, a jej wydaniem zajęło się Movie Games. Firmy te należą do grupy PlayWay, która zaistniała na rynku dzięki takim tytułom jak Ultimate Fishing Simulator, Fritz czy Agony. Data premiery PC: 31.08.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

303 Squadron: Battle of Britain Download Codex

303 Squadron: Battle of Britain download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze 303 Squadron: Battle of Britain PS4, XONE, PC, Switch opowiada o losach tytułowego oddziału lotniczego. Należący do niego Polacy odegrali bardzo ważną rolę w słynnej Bitwie o Anglię, podejmując walkę u boku RAF-u. Dywizjon 303 uformowany został w 1940 roku, w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii drugiej wojny światowej, pobierz grę Dywizjon 303: Bitwa o Anglię Download i zostać jednym z lotników. Akcja gry osadzona została w bazie lotniczej, zlokalizowanej w Northolt. Produkcja pozwala na śledzenie historii pilotów, mechaników oraz innych osób pracujących w tym miejscu. Podstawą rozgrywki są jednak autentyczne starcia powietrzne, których przebieg starano się odwzorować na podstawie prawdziwej dokumentacji historycznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat słynnego dywizjonu, ściągnij 303 Squadron: Battle of Britain free Download i poznaj historię polskich lotników.

Rozgrywka

Mechanika zabawy opiera się na udziale w dynamicznych bitwach rozgrywanych w przestworzach. Produkcja łączy w sobie elementy zręcznościowe z symulacją. Jeżeli lubisz realizm w tego typu grach, pobierz za darmo 303 Squadron: Battle of Britain PC Download i weź udział w powietrznych potyczkach. Rozgrywka jest w stanie zadowolić zarówno początkujących, jak i doświadczonych amatorów symulacji lotniczych. Charakterystyka poszczególnych maszyn została doskonale odwzorowana, podobnie jak specyfika powietrznych bitew. Gracz ma możliwość wykonywania głównych oraz pobocznych zadań, które opracowane zostały na podstawie autentycznych incydentów rozgrywanych podczas drugiej wojny światowej. Pozwalają one na zaprezentowanie graczom działań wojennych w całej Europie, jednak nie wszystkie są bezpośrednio związane z Dywizjonem 303. Zobacz czasy 2 Wojny Światowej w Battlefield 5.

Mechanika

Powietrzne walki nie są jedynym elementem zabawy. Gracz sporo czasu spędza także w naziemnej bazie lotniczej Northolt, zaprojektowanej w oparciu o pozyskane plany archiwalne. Zabawa pozwala na bardzo swobodną eksplorację placówki, a także przeprowadzanie napraw samolotu. Uczestnik zabawy dysponuje modelem Hawker Hurricane, w którym zainstalować można wiele modyfikacji oraz znaleźć rozmaite sekrety. Jeżeli chcesz odkryć tajemnice Northolt, pobierz na PC Dywizjon 303: Bitwa o Anglię PC Download i zwiedź niezwykle szczegółowo odtworzoną bazę lotniczą. Produkcja opracowana w pełnym trójwymiarze, a oprawa graficzna zwraca uwagę przywiązaniem do detali. Na uwagę zasługują przede wszystkim projekty każdego z samolotów oraz elementy otoczenia, które opracowane zostały z dbałością o najdrobniejsze elementy.

303 Squadron: Battle of Britain Pobierz reloaded

Dywizjon 303: Bitwa o Anglię pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz 303 Squadron: Battle of Britain Torrent Pebx
  • Free Download Dywizjon 303: Bitwa o Anglię Crack Exsite
  • Chomikuj 303 Squadron: Battle of Britain Free download
  • CODEX Dywizjon 303: Bitwa o Anglię Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.