FIFA 15 Download

FIFA 15 Download – Pobierz za darmo pełną wersję gry. Stwórz najlepszą drużynę w kampanii oraz graj online z graczami z całego świata. FIFA 15 to dwudziesta druga główna odsłona symulatora piłki nożnej. Za stworzenie tego wspaniałego cyklu odpowiedzialne jest studio EA Sports. Data premiery komputerowej gry sportowej odbyła się dnia 23 września 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, iOS, Wii, Nintendo 3DS, Windows Phone.

Tak jak w poprzednich częściach i zgodnie z zasadą gry kierujemy wybraną drużyną piłkarską. Każde spotkanie trwa 90 minut i podczas tego czasu musimy strzelić bramkę przeciwnikowi aby wygrać mecz. Różne formy rozgrywki urozmaicą nam grę – tryb kariery, menadżera, pojedyncze spotkania i sezony, oraz kilka modułów online. Tak jak już w poprzednich częściach nie zabrakło trybu Zostań Gwiazdą – podczas tej rozgrywki kontrolujemy tylko jednego zawodnika, którego prowadzimy po szczeblach kariery. Kontynuacją tej serii jest następna część Fifa 16.

Względem FIFA 14 nie zabrakło zmian w nowej odsłonie gry multiplayer dostępnej m.in. na PS4, XONE, PC. Dołożono wszelkich starań aby zbliżyć rozgrywkę jeszcze bardziej do ideału, chodzi tu o realizm gry. Zostały dodane nowe animacje które odzwierciedlają zachowania zawodników na boisku, również do zmian zaszło w oprawie stadionowej podczas odbywających się meczy. Dodano także więcej opcji taktycznych także rozgrywka na pewno będzie ciekawsza. Zostało poprawione zachowanie obrony która nastawiona jest na wspólną grę formacji. Usunięto wszelkie problemy techniczne znane nam z poprzedniej części, a także dodano więcej licencji ligowych czy też drużyn. Największą frajdą w grze jest gra na 2 osoby w podzielonym wspólnym ekranie.

Należy również wspomnieć, że mamy do czynienia z serią która powstała przy użyciu silnika EA Sports Ignite z myślą o grach na konsole ósmej generacji. Możemy dzięki temu obserwować murawę która dynamicznie reaguje na zmiany warunków pogodowych, jak i również nowy model piłkarzy których budowa bardziej odpowiada wizerunkowi współczesnego zawodnika. FIFA 15 Download – Pobierz za darmo i graj już teraz w najnowsza odsłonę tego świetnego symulatora piłki. Pełna wersja dostępna do pobrania za darmo. Zobacz również FIFA 17 Download. Dostępność języków: polski, hiszpański, angielski, portugalski, rosyjski.

FIFA 15 Download – Pobierz pełną wersję gry [PC]

FIFA 15 Download

Pobierz za Darmo!

FIFA 15 Download “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • FIFA 15 Download
 • FIFA 15 ultimate team
 • Download FIFA 15
 • Pobierz FIFA 15 soundtrack
 • Coins FIFA 15 Pełna Wersja

24 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *