FIFA 17 Download

FIFA 17 do pobrania to kolejna odsłona popularnego cyklu, w którym wcielamy się w rolę piłkarza, rozgrywającego kolejne spotkania. FIFA 17, podobnie jak jej poprzedniczki, została stworzona przez EA. Cóż, jak widać Electronic Arts, ma ogromne zamiłowanie do gier sportowych. Data premiery: 27 września 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360. Producentem gry jest EA Sports a jej wydawcą Electronic Arts Inc.

FIFA 17 Pobierz PC

FIFA 17 Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Choć FIFA 17, jest grą typowo symulacyjną, to – co ciekawe – nie zabrakło w niej elementów fabularnych. W nowej odsłonie gry, mamy do czynienia nie tylko ze standardowym kopaniem piłki (ulepszonym przez coraz wydajniejsze silniki), ale również z rozbudowanym elementem fabularnym. Całość innowacji sprawia, że w tej części znajdziemy elementy przygodowe. Zwieńczeniem sukcesu jest fakt otrzymania wyróżnienia w postaci nagrody The Game Award: Najlepsza gra sportowa/wyścigowa.

Chcesz przekonać się, jak wygląda fabuła w FIFA 17 Download? Koniecznie pobierz grę na swój komputer i zobacz, jak może wyglądać ten popularny symulator piłki nożnej, od strony fabularnej. No chyba, że chcesz doczytać ten opis do końca…

W FIFA 17, najważniejszym elementem fabularnym jest kampania „Droga do sławy”. W kampanii, wcielamy się w rolę młodego piłkarza Alexa Huntera. Jego dziadek, zdobył w lidze angielskiej aż 20 goli i to w sezonie 66/67. Jak więc widać, nasz piłkarz ma piłkę we krwi. Jednak cechy rodzinne, wcale nie oznaczają, że musimy stać się królem strzelców. W każdym meczu, musimy być coraz lepsi. Jeśli nie poprawimy swoich umiejętności, nasza kariera w Premier Ligue może być bardzo krótka…

Elementy fabularne, pojawiają się również w trakcie przerw, pomiędzy kolejnymi meczami. Możemy na przykład zobaczyć, co nasi piłkarze robią w szatni, podczas przelotu samolotem czy też w czasie przerw. Co ciekawe, w FIFA 17 pojawił się również system prowadzenia rozmów, znany chociażby z wielu gier RPG. Fani tej serii, których na pewno nie brakuje zachęcamy do pobrania nowszej wersji FIFA 18.

Mechanika gry

Wszystkich, którzy kochają starą, dobrą fifkę, możemy uspokoić. Gra w dalszym ciągu w głównej mierze opiera się na trybie symulacyjnym. Jedyne co zmieniło się pod tym względem, to nowy silnik gry, pracujący w trybie Frostbite.

Dużo zmieniło się np w fizyce gry. Od teraz, możemy cieszyć się zupełnie nowymi możliwościami, na przykład podczas rozgrywania stałych fragmentów gry. W zależności od tego, jak podbiegniemy do naszej piłki, jej lot będzie bardzo zróżnicowany. Tym samym, nasi piłkarze zyskają sporo nowych możliwości. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerach PC.

Dużo też zmieniło się w przypadku sztucznej inteligencji. Od teraz, nasi przeciwnicy są jeszcze bardziej zaawansowani. Tym samym, gra w trybie AI, coraz bardziej przypomina rozgrywkę sieciową…

Zawodnicy drużyny przeciwnej, z biegiem czasu zyskują zupełnie nowe możliwości. Jakie? Pobierz grę FIFA 17 Download, a przekonasz się „na własnej skórze”. Możesz być pewien, że nawet jeśli wprowadzisz nowe triki i rozwiązania, to i tak Twoi przeciwnicy z biegiem czasu nauczą się ich. Tym samym pokonanie danej drużyny będzie z biegiem czasu coraz trudniejsze.

Kwestie techniczne

Jak już wspominaliśmy, FIFA 17 opiera się na całkowicie nowej technologii Frostbite. Dzięki niej, wprowadzone zostały do rozgrywki rozbudowane elementy fabularne. Co ciekawe, w fabule gry znajdziemy postaci, które dobrze znamy jeśli choć trochę fascynujemy się tym pięknym sportem. Przykładem niech będzie Pep Guardiola, z którym możemy „porozmawiać”…

Podsumowując, FIFA 17 to gra, która nie jest już typową kopaniną. Z begiem czasu, nabyła ona sporo nowych możliwości, które widać w odsłonie z 2017 roku. Jeśli na własne oczy chcesz sprawdzić, jak wygląda nowa FIFA 17 Download, to koniecznie pobierz ją na swój komputer. Pamiętaj jednak, że będzie Ci potrzebny dość dobry sprzęt. Również ze względu na to, że animacje i postacie, są renderowane na najwyższym możliwie poziomie.

FIFA 17 Pobierz i zainstaluj pełna wersja

FIFA 17 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2550K 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *