FIFA 20 Pobierz gre na PC

Lubujesz się w sporcie i uwielbiasz w nie grać? Pobierz grę FIFA 20 jest to super opcja dla fanów piłki nożnej. Gdy kochamy futbol, powinniśmy jak najbardziej zagrać w niniejszą grę stworzoną przez EA Sports. Co roku wydawana jest zupełnie nowa i ulepszona część gry FIFA. Gra o nazwie FIFA 20 jest najnowocześniejszą i najbardziej realistyczną odmianą FIFA 20. Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One oraz Playstation 4. Data premiery: 27 września 2019.

FIFA 20 Download

FIFA 20 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Bez wątpienia istotne jest to, że raz siadając do gry FIFA 20 nie będziemy mogli się od niej oderwać. Znajdziemy tutaj bardzo dużo nowości w najróżniejszych obszarach gry. Bardzo duży wpływ na realizm spotkań piłkarskich ma inteligencja piłkarska. W FIFĘ 20 możemy zagrać na Xbox One, na komputerze oraz PS4, jak i Switch. Jak widać, producenci dali nam naprawdę bardzo dużo możliwości. Grafika w stosunku do wcześniejszej wersji nie jest bardzo ulepszona, są oczywiście postępy, lecz niewielkie. Bardzo dużym urozmaiceniem jest tryb o nazwie Volta. Oczywiście wiele osób doceniło już niniejszą grę, w tym tryb Volta. Wszystkie te ulepszenia to zasługa ulepszonego silnika Frostbite.

FIFA 20 – co powinniśmy wiedzieć na temat tej gry?

Gdy nie mamy ochoty zagrać sami, z pewnością bez żadnego problemu możemy zagrać z kimś przez Internet. Zazwyczaj jednak znajdziemy tam osoby, które o wiele lepiej grają w piłkę nożną od nas, przez co nie będziemy mieć żadnej zabawy z rozgrywki. Ponadto jakość, jak i grywalność są niesamowicie dobre, więc każdy będzie bardzo zadowolony z niniejszej gry FIFA 20 download. Ta gra to oczywiście kolejna odsłona symulatorów piłkarskich, które zostały zapoczątkowane w roku 1993. Wszyscy zawodnicy, jak i wszystkie drużyny znajdują oczywiście swoje odzwierciedlenie w świecie rzeczywistym. Realizm całej gry jest niesamowicie nowoczesny, w związku z tym bardzo przyjemnie się gra w FIFĘ 20. Obrońcy oraz bramkarze są to postaci, które działają niesamowicie intuicyjnie. Oczywiście programiści bardzo dużą wagę przyłożyli do tworzenia piłkarzy, dzięki czemu rozgrywkę prowadzi się dosyć realistycznie. Warto jest sprawdzić tę pozycję.

Nowy tryb gry VOLTA Football

Tryb o nazwie VOLTA Football bardzo ułatwia nam grę poza stadionami, między innymi na boiskach rozmieszczonych na dachach wieżowców czy w przejściach podziemnych. Twórcy gry zadbali również o to, żeby zwiększyć celność uderzeń z woleja oraz z pierwszej piłki. Jest to niesamowicie potrzebne w rozgrywkach. Nic dziwnego, że gracze oraz fani futbolu od razu pokochali grę darmową FIFA 20 PC. Naprawdę poleciłbym ją swojemu przyjacielowi. Mało tego, sam bym z nim grał w niniejszą grę przez długie, długie godziny. Jako ciekawostkę podam, iż twórcy gry FIFA 20 nawet zeskanowali twarze 37 piłkarzy, aby gracz miał jeszcze bardziej realistyczną rozgrywkę.

Podsumowanie

Podsumowując, studio EA Sports z roku na rok wydają coraz to lepsze gry FIFA. Z innych ciekawostek warte uwagi jest to, że najwyższy zawodnik jakiego możemy stworzyć to ten o wysokości 205 cm. Wyższych niestety się nie da. Przed niektórymi ważnymi meczami nie ma w ogóle możliwości, żeby ominąć filmiki “intro”. Każdy z nas powinien z pewnością zagrać w FIFĘ 20 – nie będziemy żałować!

FIFA 20 Pobierz pełna wersja

FIFA 20 gra PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack FIFA 20 chomikuj pobierz
  • torrent FIFA 20 demo download
  • codex web app FIFA 20 ściągnij na PC
  • skidrow FIFA 20 steam gra do pobrania

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *