FIFA 20 Pobierz gre na PC

Lubujesz się w sporcie i uwielbiasz w nie grać? Pobierz grę FIFA 20 jest to super opcja dla fanów piłki nożnej. Gdy kochamy futbol, powinniśmy jak najbardziej zagrać w niniejszą grę stworzoną przez EA Sports (Electronic Arts). Co roku wydawana jest zupełnie nowa i ulepszona część gry FIFA. Gra o nazwie FIFA 20 jest najnowocześniejszą i najbardziej realistyczną odmianą FIFA 20. Należy nadmienić, że jest to już dwudziesta siódma odsłona tej piłkarskiej serii. Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One oraz Playstation 4. Data premiery została zapowiedziana na 27 września 2019.

FIFA 20 Download

FIFA 20 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Bez wątpienia istotne jest to, że raz siadając do gry FIFA 20 nie będziemy mogli się od niej oderwać. Znajdziemy tutaj bardzo dużo nowości w najróżniejszych obszarach gry piłki nożnej. Bardzo duży wpływ na realizm spotkań piłkarskich na boisku ma inteligencja piłkarska. W FIFĘ 20 możemy zagrać na Xbox One, na komputerze oraz PS4, jak i Switch. Jak widać, producenci dali nam naprawdę bardzo dużo możliwości. Grafika w stosunku do wcześniejszej wersji nie jest bardzo ulepszona, są oczywiście postępy, lecz niewielkie. Bardzo dużym urozmaiceniem FIFA 20 jest tryb o nazwie Volta. Oznacza to, że wiele osób doceniło już niniejszą grę, w tym tryb Volta do pokazywania swoich umiejętności. Rozgrywanie meczów w tak szerokiej konfiguracji pozwoli nam bardziej cieszyć się grą. Wszystkie te ulepszenia to zasługa świetnego silnika Frostbite który naszym zdaniem spełnia swoją rolę. Poniżej zostały przedstawione zdjęcia z gry FIFA 20 do pobrania.

FIFA 20 – co powinniśmy wiedzieć na temat tej gry?

Gdy nie mamy ochoty zagrać sami, z pewnością bez żadnego problemu możemy zagrać z innymi graczami przez Internet. Dostępny jest tryb multiplayer oraz fabularny z ulepszonym FIFA Ultimate Team (FUT) który nam na to pozwala. Zazwyczaj jednak znajdziemy tam osoby, które o wiele lepiej grają w piłkę nożną od nas, przez co nie będziemy mieć żadnej zabawy z rozgrywki. Ponadto jakość w grze, jak i grywalność są niesamowicie dobre, więc każdy będzie bardzo zadowolony z niniejszej gry FIFA 20 download po polsku. Ta gra to oczywiście kolejna odsłona symulatorów piłkarskich, które zostały zapoczątkowane w roku 1993.

Wszyscy zawodnicy na boisku podczas meczu, jak i wszystkie drużyny znajdują oczywiście swoje odzwierciedlenie w świecie rzeczywistym. Realizm całej gry piłki jest niesamowicie nowoczesny, w związku z tym bardzo przyjemnie się gra w FIFĘ 20 którą możesz pobrać. Obrońcy oraz bramkarze są to postacie, które działają niesamowicie intuicyjnie. Oczywiście programiści bardzo dużą wagę przyłożyli do tworzenia piłkarzy, dzięki czemu rozgrywkę prowadzi się dosyć realistycznie. Masz teraz okazję sprawdzić tę pozycję.

Nowy tryb gry VOLTA Football

W trybie o nazwie VOLTA Football (FIFA Street) bardzo ułatwia nam grę poza stadionami, mecze rozgrywane są na boiskach zgodnie z rozmieszczonymi na dachach wieżowców czy w przejściach podziemnych. Twórcy gry zadbali również o to, żeby zwiększyć celność uderzeń z woleja oraz z pierwszej piłki. Jest to niesamowicie potrzebne w rozgrywkach i daję nam możliwość zaskoczenia przeciwnika i bramkarzy. Nic dziwnego, że gracze oraz fani futbolu od razu pokochali grę darmową FIFA 20 PC którą będziesz miał bez limitu pobierania. Naprawdę, jeśli chodzi o zabawę, możesz polecić ją swojemu przyjacielowi. Mało tego, sam bym z nim grał w niniejszą grę przez długie, długie godziny. Jako ciekawostkę podam, iż twórcy gry FIFA 20 nawet zeskanowali twarze 37 piłkarzy, aby gracz miał jeszcze bardziej realistyczną rozgrywkę. Zbuduj swoją nową drużynę i zacznij grać na najwyższym poziomie ze swoim zespołem zawodników.

Fifa 20 Podsumowanie

Podsumowując, studio EA Sports z roku na rok wydają nowe coraz to lepsze gry FIFA. Z innych ciekawostek warte uwagi jest to, że najwyższy zawodnik jakiego możemy stworzyć to ten o wysokości 205 cm. Wyższych niestety się nie da. Oprócz tego przed niektórymi ważnymi meczami nie ma w ogóle możliwości, żeby ominąć filmiki „intro”. Na pochwałę na pewno zasługuje rozwiązanie Authentic Game Flow który sprawia, że kontrola nad graczem wydaje się lepsza. Każdy z nas powinien z pewnością zagrać w pełną wersję FIFĘ 20 aby dostrzec najnowsze zmiany względem poprzedniej części – nie będziemy żałować! Jest to jedna z najlepszych gier sportowych. Dostępna polska wersja językowa.

Ocena: 8/10.

FIFA 20 Pobierz pełna wersja

FIFA 20 gra PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1GHz lub AMD Phenom II X4 965.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD wolnego miejsca.
  • System: Windows 10 64-bit lub starszy Windows 7.
  • Direct X DX 11.
  • crack FIFA 20 chomikuj pobierz instalator
  • torrent FIFA 20 download demo
  • codex web app FIFA 20 ściągnij na PC
  • skidrow FIFA 20 steam gra do pobrania zostanie zainstalowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.