FIFA 18 Download

Świetna gra sportowa! Szukaj frazy FIFA 18 Pobierz, ponieważ to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie. Seria powstała w firmie firma EA Sports. W grze kolejny raz możemy kierować wielką liczbą licencjonowanych reprezentacji narodowych a także drużyn piłkarskich z najlepszych lig świata. W nowej edycji pojawił się cały szereg zmian i usprawnień w mechanice. Jeśli chcesz rozegrać emocjonujące mecze piłkarskie w nowej ulepszonej szacie graficznej, opracowanej przez studio DICE technologii Frostbite Pobierz FIFA 18 Download najnowszą odsłonę najlepszego cyklu gier piłkarskich. Wydawcą jest Electronic Arts. Data premiery 29.09.2017. Platformy: PC, PS3, PS4, X360, XONE, Switch.

FIFA 18 Pobierz – Pełna WersjaPC

FIFA 18 pobierz

Pobierz za Darmo!

W grze istnieje wiele trybów dla pojedynczego gracza, pojawia się też po raz wtóry kampania fabularna „Droga do sławy”. Jeśli chcesz wcielić w postać piłkarza Alexa Huntera Pobierz za darmo FIFA 18 Download kolejną odsłonę najpopularniejszej serii gier piłkarskich. Tym razem Alex bierze udział w drugim sezonie futbolowych rozgrywek. Ten zaledwie siedemnastoletni zawodnik trenował pod okiem swojego dziadka, Jima Huntera, dawnej legendy brytyjskiej ligi. Alex Hunter ma więc futbol zapisany w genach, sprawdźmy, czy uda mu się dorównać osiągnięciom jego sławnego dziadka.

Nowy, ulepszony moduł gry posiada nie tylko nowe wątki – znajdziemy w nim również postacie, które były nieobecne w poprzednich częściach serii. Jeśli chcesz przetestować szereg wariantów rozgrywki wieloosobowej Pobierz grę FIFA 18 free Download najlepszą grę piłkarską. Co do fabuły w grze FIFA 18, nie sprowadza się ona jedynie do rozgrywania kolejnych spotkań, ale składa się na nią barwna historia, w której pojawiają się ciekawe postacie. Możemy poznać ich życie, także poza boiskiem, np. w szatni czy na pokładzie samolotu. Istnieje nawet możliwość wyboru wypowiadanych przez graczy kwestii – wzorowano się tutaj kołem dialogowym z gier RPG od studia BioWare. Sprawdź również poprzednią część FIFA 16 do pobrania.

Trailer

FIFA 18 jest wciąż symulatorem piłki nożnej i dobrze, bo tego oczekują od niej gracze. Jeśli chcesz przetestować takie tryby gry jak kariera, spotkania towarzyskie albo multiplayer ściągnij FIFA 18 PC Download, najnowszą odsłonę najlepszego cyklu gier traktujących o piłce nożnej. Znacznemu ulepszeniu uległa mechanika gry, stało się tak w czterech aspektach: stałych fragmentach, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji i technikach ofensywnych. W trakcie rzutów wolnych można teraz podbiegać do piłki na różne sposoby, powoduje to nadanie piłce odmiennych rotacji. Przy dryblingu pojawiła się opcja zastawiania ciałem – jest to uzależnione jest od odległości przeciwnika. Sztuczna Inteligencja bardziej dynamicznie dopasowuje się teraz do sytuacji na boisku. W trakcie ataku mamy teraz do dyspozycji nowe opcje, takie jak niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe i wiele innych.

Wprowadzono zmiany dotyczące silnika, co znacznie przyczyniło się do poprawy wielu elementów gry. Jeśli chcesz sprawdzić jak realistycznie wyglądają teraz piłkarze, stadiony oraz inne elementy gry pobierz najnowszą odsłonę znanego i cenionego cyklu gier piłkarskich. Istniejące w grze kampanie fabularne, która rozgrywają się nie tylko na boisku, dają wytchnienie od meczów i pozwalają poznać piłkarstwo od strony kulis.

FIFA 18 Download grę na PC

FIFA 18 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon R7 260 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download FIFA 18 Crack Exsite
  • Pobierz FIFA 18 Torrent Chomikuj
  • Pebx FIFA 18 Free Download PC
  • Skidrow FIFA 18 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.