FIFA 16 Download

Piłka nożna praktycznie od początku istnienia wirtualnej rozrywki zajmuje w tej dziedzinie niezwykle ważną rolę. Chyba każdy z nas zna takie tytuły jak FIFA czy PES – serie te istnieją od kilkunastu już lat i niemalże co roku gracze mogą cieszyć się nowymi ich odsłonami. Nie inaczej jest w przypadku serii, która zdaniem większości graczy jest prawdziwą legendą i klasyką tego gatunku. W tym roku gracze mają okazję zagrać w FIFA opatrzoną numerem 16, co samo w sobie pokazuje, jak długą tradycją cieszy się ta seria. Czy jednak po takim wielu latach można jeszcze stworzyć coś nowego i chociaż odrobinę zaskakującego dla użytkowników? Okazuje się, że tak. W grze komputerowej znajdziemy wiele nowości, zaś podobnie jak i wcześniejsze odsłony, tytuł ten znacząco wyprzedza swoich poprzedników pod względem grafiki. Data premiery: 22 września 2015. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360. Producentem recenzowanej gry sportowej jest EA Sports a jej wydawcą Electronic Arts.

FIFA 16 Download – Pełna Wersja na PC

FIFA 16 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Tytuł FIFA 16 ukazał się zarówno na komputery osobiste jak i na wszystkie najważniejsze konsole nowej generacji. Grę można bez problemu pobrać z sieci – wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę “FIFA 16 download“. Sama zawartość gry czy obowiązująca w niej mechanika nie różni się zbytnio od siebie w zależności od konkretnej platformy. Oczywiście, w przypadku PC grafika prezentuje się jednak znacznie lepiej, choć tradycyjnie wszystko jest tutaj kwestią gustu i preferencji. Kwestia graficzna i ścieżki dźwiękowej to zasługa silnika Ignite natomiast na starszych konsolach X360 oraz PS3 użyto silnika Impact Engine. Fani tej serii gier komputerowych na pewno będą chcieli zagrać w kolejną część FIFA 17.

W porównaniu do poprzednich odsłon, tytuł FIFA 16 wnosi do serii szereg ulepszeń i nowości. Jedną z najważniejszych z nich jest możliwość zagrania żeńską reprezentacją narodową, która nie występowała we wcześniejszych wersjach. Gracz ma tutaj do dyspozycji żeńskie drużyny z dwunastu różnych krajów: Anglii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Chin, Kanady, Australii, Brazylii, Szwecji, Meksyku, Niemiec oraz Włoch. Gra kobiecą drużyną jest możliwa jedynie w trybie meczu towarzyskiego, zarówno dla jednego gracza jak i w trybie multiplayer. Gra nie daje możliwości rozegrania meczu pomiędzy żeńską a męską drużyną. W grę multiplayer jest możliwość tak jak w poprzednich częściach zagrania ze znajomymi na 2 osoby poprzez podzielony/wspólny ekran na TV, projektorze bądź monitorze. Tegoroczna gra FIFA szesnastej generacji ma na swoim koncie kilka wyróżnień m.in. Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra familijna.

Zwiastun – FIFA 16 PS4, PC, XONE

Twórcy gry w tej odsłonie postanowili zaoferować graczom szereg możliwości związanych z podnoszeniem swoich umiejętności w grze. Dodano tutaj między innymi możliwość rozgrywania turniejów przedsezonowych oraz treningów, w czasie których można znacznie lepiej zrozumieć mechanikę gry i opanować poszczególne umiejętności. Sama mechanika także została tu znacznie rozbudowana. W grze pojawiło się aż 25 nowych opcji poruszania się zawodnikami, co oczywiście w dużym stopniu poszerzyło nasze możliwości w czasie gry. Zdecydowanie warto w takim razie znaleźć pod hasłem takim jak “FIFA 16 download” odpowiednią stronę, na której będziemy mogli pobrać ten tytuł i świetnie spędzić z nim swój czas.

Rozgrywka jest tutaj o tyle ciekawsza, że znacznie usprawniono również działanie sztucznej inteligencji. Z tego też powodu gra jest teraz o wiele bardziej wymagająca, co oczywiście dla wielu graczy jest podstawą dobrej zabawy. W połączeniu ze znacznie szerszymi możliwościami w kwestii poruszania się zawodnikami wszystko to sprawia, że gracz musi teraz znacznie bardziej się wysilać, aby uzyskać w grze dobry wynik. Esencją rozrywki oferowanej przez serię FIFA od wielu lat jest rzecz jasna gra przez internet z innymi ludźmi; opcji tej nie brakuje również w tej odsłonie serii.

Zdecydowanie warto wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło “FIFA 16 Download“, pobrać grę i samemu wypróbować wszystkie oferowane przez nią możliwości. Szesnasta już odsłona serii pokazuje, że pomimo tak długiego upływu czasu nadal można stworzyć coś nowego i stale ulepszać grę, która z pozoru jest już niemalże idealna. Na pewno jest to absolutnie obowiązkowa propozycja dla wszystkich miłośników gier sportowych. Dostępny język: polski, angielski, hiszpański, rosyjski, portugalski. W przypadku polskiej wersji mamy przyjemność posłuchania takich komentatorów jak Dariusza Szpakowskiego czy Jacka Laskowskiego, możemy więc wybrać swój zespół w ekstraklasie i posłuchać w ojczystym języku.

FIFA 16 Pobierz za darmo

FIFA 16 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2550K 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
 • System: Windows 7/10 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download FIFA 16 Chomikuj
 • Pobierz FIFA 16 Torrent Pełna Wersja
 • Exsite FIFA 16 serwery
 • FIFA 16 Pobierz za darmo Crack
 • Pebx FIFA 16 ultimate team Free
 • FIFA 16 PC Download Unlocked

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *