Firefighting Simulator Download

Jeśli marzysz lub marzyłeś o zostaniu strażakiem zagraj w ten świetny symulator! Firefighting Simulator PC to gra symulacyjna o tematyce strażackiej. Produkcja jest dziełem zespołu Astragon Enertainment, mającego na swoim koncie również chociażby symulator kierowcy ciężarowego Truck Simulation ’16. Jeżeli zawsze chciałeś zostać strażakiem, pobierz Firefighting Simulator Download i weź udział w wymagających akcjach ratowniczych. Producentem jest Chronos Unterhaltungssoftware. Platformy: Windows PC.

Firefighting Simulator Pobierz na PC

Firefighting Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Gracz wciela się w postać strażaka, którego zadaniem jest przede wszystkim usuwanie skutków pożarów oraz innych katastrof. Protagonista bierze udział w akcjach ratowniczych razem z innymi członkami drużyny strażackiej. Do dyspozycji graczy pozostawiono różnorodne rejony amerykańskich metropolii. Zareaguj na każde wezwanie i pobierz grę Firefighting Simulator PC Download, aby wykazać się umiejętnościami ratowniczymi. Podczas zabawy, z ogniem walczyć trzeba będzie zarówno w domach jednorodzinnych oraz rezydencjach mieszkalnych, jak i zakładach przemysłowych czy budynkach użytku publicznego. Poczuj powołanie do gaszenia pożarów by spróbować swych sił w strażackim fachu. Rozgrywka podzielona została na szereg misji, a każde zadanie osadzone zostało w odmiennym środowisku. W miarę poczynionych postępów, poziom trudności poszczególnych akcji strażackich stopniowo wzrasta.

Rozgrywka

Akcja w grze Firefighting Simulator obserwowana jest przez gracza z perspektywy pierwszoosobowej. Dodatkowym utrudnieniem zabawy jest specjalny filtr nałożony na obraz, który imituje widok z gogli noszonych przez strażaków. Zostań prawdziwym bohaterem i ściągnij Firefighting Simulator free Download, aby ugasić każdy wymagający pożar. Produkcja powstała we współpracy z liderem wśród producentów sprzętu strażackiego, czyli firmą Rosenbauer Gropu. Kooperacja ta pozwala graczom na korzystanie z licencjonowanego ekwipunku podczas zmagań w grze, a także przedostawanie się na miejsce każdej akcji ratowniczej profesjonalnym Rosenbauerem TP3 Pumper. Zobacz jak wygląda życie strażaka aby podróżować prawdziwym wozem służbowym.

Kwestie techniczne

Pod względem oprawy wizualnej, na tle innych gier symulacyjnych Firefighting Simulator PC wyróżnia się przede wszystkim rodzajem zastosowanej technologii. Produkcja działa na sprawdzonym silniku graficznym Unreal Engine, dzięki czemu omawiany symulator wygląda dość realistycznie. Na szczególne uznanie zasługuje dobrze zaprezentowany ogień oraz kłębowiska dymu, które zachowują się w sposób zgodny z zasadami fizyki. Płomienie są natomiast w stanie dostosować się do warunków otoczenia, w realistycznym tempie przenosząc się na dalsze obszary. Modele postaci i pojazdów oraz wygenerowane otoczenie wyglądają dość przeciętnie, jednak nie przeszkadza to w czerpaniu przyjemności z rozgrywki. Sprawdź swoich sił w tym nowoczesnym symulatorze i pobierz za darmo Firefighting Simulator crack Download, aby podziwiać starannie odwzorowaną specyfikę życia pracownika straży pożarnej.

Firefighting Simulator Download – Pełna Wersja PC

Firefighting Simulator download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1,8 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • CODEX Firefighting Simulator Free Download
  • SKIDROW Firefighting Simulator Pobierz za darmo
  • Free Download Firefighting Simulator Crack Chomikuj
  • Pobierz Firefighting Simulator Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *