On The Road Download

On the Road to gra symulacyjna, pozwalająca graczom na wypróbowanie swoich sił w profesjonalnej jeździe samochodem ciężarowym. Produkcja jest dziełem studia Toxtronyx z Niemiec, a jego wydaniem zajęła się firma Aerosoft. Jeżeli pragniesz zostać kierowcą ciężarowym, pobierz gre i wyrusz na wielokilometrową podróż po szosach.  Data premiery: 30.03.2017. Platformy: PC Windows.

On The Road Download Codex

On The Road pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

On the Road oferuje graczom dostęp do blisko 1400 kilometrów autostrad oraz 300 kilometrów krajowych dróg, które zlokalizowane są w Niemczech. Podczas zabawy zwiedzić można także kilkanaście niemieckich miast, takich jak Monachium, Berlin, Dortmund, Kolonia czy Hamburg. Jeżeli zawsze chciałeś wyruszyć w podróż po Niemczech, pobierz za darmo On the Road PC Download i siądź za kierownicą samochodu ciężarowego. Budowa całego terenu została odwzorowana bardzo starannie, w oparciu o prawdziwe dane satelitarne. Zabawy dopełniają zróżnicowane, charakterystyczne dla niemieckich dróg elementy krajobrazu. Produkcja uzupełniona została także zmiennym systemem pogodowym, cyklem dnia i nocy oraz porami roku.

Rozgrywka

Sama zabawa skoncentrowana jest przede wszystkim wokół realizacji najbardziej opłacalnych zleceń. Najczęściej polegają one na dowozie określonych ładunków do konkretnych lokalizacji, najlepiej w możliwie najkrótszym czasie. Aby spróbować swoich sił w roli profesjonalnego kierowcy ciężarowego, pobierz grę On the Road Download i wykonaj wszystkie zlecenia. Celem samym w sobie jest opanowanie dość trudnego i jednoznacznie symulacyjnego modelu jazdy. Poczynione postępy pozwalają na nawiązywanie współpracy z coraz potężniejszymi przedsiębiorstwami, a tym samym otrzymywanie poważniejszych zleceń. Niektóre kontrakty wymagają zatrudniania dodatkowych pracowników lub pozyskania wymaganej licencji. Nie bez znaczenia na przebieg rozgrywki na reputacja kierowcy, na którą wpływa między innymi wygląd i stan prowadzonego pojazdu. Świetnym symulatorem ciężarówki jest Euro Truck Simulator 2.

Strona techniczna

Twórcom gry udało się nawiązać współpracę z firmą MAN. Prowadzony przez gracza pojazd jest dzięki temu dopracowany z dbałością o najdrobniejsze detale. Dotyczy to wszystkich elementów, takich jak wnętrze kabiny ciągnika siodłowego i zróżnicowane przyczepy. Uwzględniono ponadto wszystkie nowoczesne technologie, na przykład skrzynię biegów TipMatic. Jeżeli chcesz przejechać się profesjonalnym MAN-em, ściągnij On the Road free Download i wypróbuj możliwości oferowane przez starannie odwzorowane komponenty. Produkcja odznacza się wyjątkowo wysokim poziomem realizmu. Oprawa wizualna spełnia swoje zadanie, jednak prezentuje się dość przeciętnie. Na uwagę zasługuje dopracowany wygląd ciężarówek oraz dynamiczne oświetlenie, jednak pozostałe elementy wizualne nie przykuwają szczególnej uwagi. Jeżeli lubisz realistyczne symulatory jazdy, pobierz On the Road Download i zostań najlepszym specjalistą w swoim fachu.

On The Road Pobierz reloaded

On the Road download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz On The Road Torrent Pebx
  • Free Download On The Road Crack Exsite
  • Chomikuj On The Road Free download
  • CODEX On The Road Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *