Five Nights At Freddys Sister Location Download

Każdy kto lubi gry z dreszczykiem na pewno słyszał o cyklu Five Nights At Freddy’s. To jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych na świecie serii gier komputerowych z kategorii horroru. Choć jej pierwsza część pojawiła się na rynku w sierpniu 2014 r. zdążyła podbić świat, a dziś możemy zagrać w kolejną z gier – Five Nights At Freddys Sister Location Download. Scott Cawthon – autor gier i niezależny deweloper nie poprzestał na sukcesie pierwszej części. Wciąż wzbogaca cykl strasznych gier, wiążąc je ze sobą elementami fabuły i przenosząc w inne miejsce. Fani FNAF już przyzwyczaili się do szybkiego tempa wypuszczania kolejnych gier i niezapomnianych przeżyć podczas sterowania losami ich bohaterów. Czy kolejna część również ich nie zawiedzie? Data premiery odbyła się dnia 7 października 2016 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, Android oraz iOS.

Five Nights At Freddys Sister Location Download PC

FNaF 5 Download – Pełna Wersja

FNAF Sister Location Download

Pobierz za Darmo!

Five Nights At Freddy’s Sister Location nieco różni się od poprzednich części. Historia nie dzieje się bowiem w restauracji Five Nights At Freddy’s, ale w innej lokalizacji. Choć Sister Location mogłoby się wydawać kontynuacją serii, znajomość poprzednich gier nie jest konieczna do opanowania fabuły. Cały scenariusz gry jest dość prosty: główny bohater, którym sterujemy zostaje zamknięty na kilka nocy w lokalu wypełnionym animatronicznymi maskotkami. Nie są to jednak słodkie misie przytulanki, ale prawdziwe potwory, które o zmroku ożywają. Jakby tego było mało wszystkie stwory polują wówczas na żywe istoty. Łatwo możemy się domyślić, że nasz bohater jest jedną z tych istot i musi zrobić wszystko, by maskotki nie zakończyły jego żywotu. To gra, w której jedynym ratunkiem i porą zbawienia jest poranek. Wówczas straszne stwory z powrotem zostają obezwładnione i dają nam spokój.

FNAF Sister Location zdjęcia


W jaki sposób można skryć się przed żywymi maskotkami przypominającymi bardziej roboty niż misie? Przede wszystkim należy śledzić ich ruchy widoczne na podglądowych kamerach. Musimy również znaleźć kryjówkę, której drzwi zamkniemy w taki sposób, by potencjalni oprawcy nie mogli się do nas dostać. Haczykiem jest ograniczona ilość energii elektrycznej. To od niej uzależniony jest monitoring oraz drzwi działające na prąd. Musimy więc korzystać z niej w taki sposób, by wystarczyła na przetrwanie całej nocy w tym upiornym miejscu. Kolejne utrudnienie stawiane przez producentów gry to nieco archaiczne kamery. Pokazują one bowiem jedynie statyczny obraz aktualizowany co kilka sekund. Niewielka ilość światła i słaby monitoring sprawiają, że obserwacje stają się bardzo trudne. Musimy być więc przygotowani na każdą sytuację. Możliwe, że nie zauważymy zbliżającego się zagrożenia. Wówczas dobry refleks oraz umiejętność improwizacji będą jedyną możliwością, by przeżyć. Kiedy już uda nam się przeżyć noc i dotrwać do świtu musimy liczyć się z tym, że kolejny dzień nie oznacza końca kłopotów. Po nim znów zapadnie zmrok i ożywią się wszystkie maskotki. Możemy być pewni jednego: w tej grze żadna noc nie jest taka sama, a satysfakcja z jej przetrwania z biegiem czasu rośnie jeszcze bardziej, tak samo jak emocje towarzyszące walce z demonicznymi przeciwnikami. Oglądnij trailer i zobacz wady i zalety silnika Clickteam Fusion 2.5 użytego na platformach PC, AND oraz iOS.

FNAF Sister Location trailer

W grze występuje kilka animatroników, z których każdy ma swoje imię. W nocy spotkamy baletnicę nazwaną Ballora, zniszczonego humanoida o imieniu Ennard, czy Baby – dziewczynkę z kucykami. Możemy natrafić także na siedem jednakowych humanoidów, które z pewnością przerażą nas jeszcze bardziej. Fani poprzednich gier z serii znajdą tutaj nowe wersje starych postaci, m.in. Mangle, która w tej części nazywa się Funtime Foxy lub Freddy’ego, któremu autorzy nadali imię Funtime Freddy. Te z pozoru niewinne nazwy kryją naprawdę przerażających bohaterów. To już szósta gra Five Nights At Freddy’s, której autorem jest wspomniany wcześniej Scott Cawthon. Mogłoby się wydawać, że producent nieco zwolni i zabraknie mu pomysłu na kolejne części. Tymczasem jego najnowsze dzieło bije świeżością i tak samo przerażającą atmosferą. Jeśli więc lubisz nutkę grozy i chcesz poczuć się jak bohater zamknięty w jednym pomieszczeniu ze zgrają animatronicznych maskotek, Five Nights At Freddy’s Sister Location stworzona jest właśnie dla Ciebie! Cena na steam: 7,99 USD.

Five Nights At Freddy’s Sister Location Pobierz

Five Nights At Freddys Sister Location Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium 4 2.66GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GT 420.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
  • System: Windows Xp (32-bit) lub lepszy.
  • Chomikuj Five Nights At Freddys Sister Location Torrent
  • Exsite Five Nights At Freddys Sister Location Pobierz za darmo
  • Free Download FNAF 5 Sister Location Pebx
  • Pobierz FNAF 5 Sister Location w pełnej wersji

Oficjalna strona: http://scottgames.com/.

fnaf sister location download full game free fnaf sl download. five nights at freddy's sister location freddy's sister location five. sister location five nights location five nights at. circus baby's pizza world hiring late night technician. now hiring late night not responsible for death responsible for death or. for death or dismemberment late night technician must anything you've seen at. those other pizza places must enjoy cramped spaces world where family fun. you've seen at those night technician must enjoy. technician must enjoy cramped around active machinery not comfortable around active machinery. pizza world where family seen at those other beyond anything you've seen. be comfortable around active baby's pizza world where. active machinery not responsible at those other pizza machinery not responsible for. where family fun and family fun and interactivity. enjoy cramped spaces and be comfortable around spaces and be comfortable. cramped spaces and be interactivity go beyond anything welcome to circus baby's. party is complete without complete without circus baby cutting edge animatronic entertainers. animatronic entertainers that will edge animatronic entertainers that entertainers that will knock. gang now hiring late as customized pizza catering kids socks off as is complete without circus socks off as well. well as customized pizza and interactivity go beyond other pizza places with pizza places with cutting. with cutting edge animatronic places with cutting edge that will knock your. your kids socks off knock your kids socks. will knock your kids without circus baby and the gang now hiring catering no party is pizza catering no party. and the gang now circus baby and the. baby and the gang system operacyjny windows 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.