Portal 2 Download

Portal 2 w pełnej wersji na PC jest grą logiczną, która wydana została przez, znane przede wszystkim z Half Life’a, studio Valve. Akcja drugiej części dzieje się 500 lat po wydarzeniach z pierwszej części gry, dlatego jeżeli chcesz poznać dalszą część historii i rozwikłać kolejną porcję trudnych zagadek Pobierz Portal 2 Download i zacznij grę już dzisiaj! Wydawcą gry jest Electronic Arts. Data premiery 19.04.2011. Platformy: PC, PS3, X360.

Portal 2 Pobierz na PC

Portal 2 download

Pobierz za Darmo!

Działania, które miały miejsce w pierwszej części przyczyniły się do przebudzenia wielu rdzeni osobowości, wśród których jest Wheatley, który pragnie wydostać się z wnętrza laboratorium. Aby osiągnąć swój cel, Wheatley budzi Chell, która była główną bohaterką pierwszej części gry. Razem spróbują uciec z laboratorium, ale na swojej drodze spotkają uśpioną SI GLaDOS, która była przeciwnikiem w pierwszej części Portala. GLaDOS dla dobra nauki wybacza Wheatley’owi i Chell i po raz kolejny rozpoczyna testy, znane graczom z pierwszej części gry.

Gracze w drugiej odsłonie serii Portal posiadają dużo większą możliwość swobodnego działania, niż było w pierwszej części. W prequelu serii, lokalizacje wyraźnie sygnalizowały, jakich elementów można użyć i czego można dokonać w danej lokalizacji. W tej części tak nie jest. Dlatego jeżeli chcesz wcielić się w rolę bystrego Wheatley’a nie czekaj, tylko Pobierz za darmo Portal 2 Download i wraz z Chell spróbujcie wydostać się z laboratorium. Sprawdź również Outcast Second Contact pobierz.

Poprzez zastosowanie nowego silnika fizycznego, gracze mają dużo większą możliwość ingerencji w pomieszczenia. Poprzez wykorzystanie portali gracz może niwelować groźne działka strażnicze, przesuwać przedmioty oraz szybko zmieniać lokalizacje.

Dodatkowo gracz często będzie miał do czynienia z różnymi urządzeniami emitującymi energię czy mostami, które powstają na skutek działania wiązki energii. Ponadto, nowym elementem, którego nie było w pierwszej części serii są żele. Substancje te mają specjalne właściwości i na przykład po przejściu przez powierzchnię pokrytą pomarańczowym żelem, gracz porusza się dużo szybciej. Nowymi obiektami w grze są przedmioty, które mogą odbijać promienie światła. Dzięki temu można zmieniać trajektorie laserów.

Jedną z największych zalet produkcji Valve jest tryb multiplayer. Tryb ten zawiera całkowicie odrębną kampanię, która posiada własną fabułę oraz zagadki. W trybie kooperacji gracze wcielą się w duet robotów, a każdy z nich jest uzbrojony w urządzenie do tworzenia portali. Gracze mogą skorzystać z opcji split-screen oraz mini kamery, dzięki której możliwe będzie podglądanie ruchów partnera. Ponadto, komunikacja między graczami została wzbogacona o system komend, dzięki którym gracze mogą zostawiać na poziomach ikony informujące partnera o ruchach, które musi wykonać.

Gra Portal 2 to bardzo dobra produkcja, w którą powinien spróbować każdy kto lubi gry logiczne oraz każdy kto szuka ciekawej alternatywy dla tradycyjnych FPSów. Gra ma do zaoferowania wiele, a tryb multiplayer sprawia, że gra zyskuje na grywalności. Jeżeli szukasz ciekawej gry ściągnij Portal 2 free Download i zmierz się z całą serią wyzwań logicznych i spróbuj wydostać się z laboratorium!

Portal 2 Download pełna wersja

Portal 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium IV 3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM
  • Karta grafiki: 128 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 2000/XP/Vista/7

  • Pobierz Portal 2 Torrent Chomikuj
  • Free Download Portal 2 Crack Pebx
  • Exsite Portal 2 Pobierz reloaded
  • CODEX Portal 2 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *