Five Nights at Freddys 4 Download

Five Nights at Freddy’s 4 to czwarta część serii gier horrorów, które to gry zdobyły sławę już od samego początku, czyli od ukazania się wersji Flash pierwszej z części. Popularność tego produktu była na tyle duża, że ich niezależny twórca, człowiek o imieniu Scott Cawthon, zdecydował się wydać nie tylko nową i nieco ulepszoną wersję na PC, ale i stworzyć potem kolejne odsłony swojego świetnego dzieła. Data premiery: 23 lipca 2015. Recenzowana gra jest dostępna na platformy: Microsoft Windows PC, Android, iOS.

Cawthon zapowiada, że Five Nights at Freddy’s 4 jest nie tylko czwartą, ale i ostatnią częścią cyklu, nie oznacza to jednakże w żaden sposób, że jest gorsza od poprzednich, czy, że twórca zdecydował się pójść na łatwiznę i po prostu bazować na popularności część jedne, dwa i trzy. Five Nights at Freddy’s 4 jest grą po prostu dobrą, jeżeli nie bardzo dobrą i broni się sama w sobie, nie musząc bazować na poprzednich dokonaniach Scotta. Po spędzeniu kilku godzin przy graniu zauważymy, że jest dużo elementów zręcznościowych.

Five Nights at Freddys 4 Download

Five Nights at Freddys 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Czwarta część została wydana 23 lipca 2015 roku i z miejsca podbiła serca wszystkich graczy na całym świecie. Założenie jest podobne, jak poprzednio, wprowadzone jednakże zostały pewne modyfikacje po to, aby uatrakcyjnić rozgrywkę i uczynić ją jeszcze bardziej przyjemną.

Po Five Nights at Freddys 4 Download i odpaleniu gry typu survival horror musimy, podobnie, jak w każdej odsłonie serii, po prostu przetrwać pięć nocy. Na początku była to stara pizzeria, potem lunapark, a tym razem jest to restauracja. Jesteśmy stróżem, mamy do dyspozycji kamery, mechanizmy zarówno otwierające, jak i zamykające dane drzwi oraz możemy sterować światłem, siedząc w naszym małym pokoiku, stróżówce i bacząc, czy nie dzieje się nic podejrzanego.

Brzmi prosto, łatwo i przyjemnie, prawda? Ale wcale takie nie jest, ponieważ Five Nights at Freddys 4 Download wiąże się z tym, że nasz bohater zorientuje się w tym, co tak naprawdę dzieje się na strychu wspomnianej już restauracji, czy też w innych jej pomieszczeniach. Okazuje się bowiem, że zamieszkują tutaj bardzo groźne i tajemnicze zabawki, które potrafią się poruszać po nocy, a my musimy tak operować zarówno światłami, kamerami, jak i drzwiami, aby nie dotarły do nas. Jeżeli zbliżą się za bardzo, albo przegapimy jakiś bardzo ważny, moment, po prostu wejdą do naszego pokoiku – z którego nie możemy się ruszyć – i reszty możemy się już tylko domyślać.

Z powodu tego, na czym opiera się fabuła i jak jest przedstawiona rozgrywka, jasnym jest, że tytuł posiada tylko i wyłącznie tryb dla jednego gracza, czyli tak zwany single player. Grafika w grze jest prosta, powodując, że Five Nights at Freddy’s 4 nie wymaga jakichś wielkich zmian w konfiguracji naszego komputera stacjonarnego, możemy nawet liczyć, że jeżeli nasz sprzęt należy do tych starszego typu, to i tak uda nam się na nim odpalić grę. Zalety i wady tej gry to zasługa silnika Clickteam który został użyty także w kolejnej części tej serii Five Nights at Freddy’s: Sister Location z 2016 roku.

Kolejną zaletą Five Nights at Freddy’s 4 jest fabuła, nie chodzi tutaj tylko bowiem o przetrwanie tytułowych pięciu nocy, ale również i – podobnie, jak to było w przypadku poprzednich części – odkrycie, dlaczego zabawki nagle ożyły i co tak naprawdę dzieje się w strzeżonej przez nas restauracji.

Five Nights at Freddy’s 4 być może nie korzysta z jakichś bardzo subtelnych metod straszenia i możemy się tu natknąć na popularne straszaki, czyli na przykład na postaci nagle wyskakujące nam na ekranie, ale to nie znaczy, że nie można się tutaj całkiem nieźle przestraszyć. Nastrój grozy i lęku trzyma nas tutaj w swoich szponach od pierwszej nocy, aż do końca ostatniej. O ile oczywiście uda nam się tyle przetrwać…

Five Nights at Freddys 4 Pobierz

Five Nights at Freddys 4 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium 4 2.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB Radeon HD 5570.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 250 MB HDD.
  • System: Windows XP/7/8/Vista/10.
  • Pobierz Five Nights at Freddys 4 Torrent
  • Chomikuj Five Nights at Freddys 4 Download
  • Free Download Five Nights at Freddys 4 Exsite
  • Pebx Five Nights at Freddys 4 Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Five Nights at Freddys 4 Free Download

Oficjalna strona: http://www.scottgames.com/.

fnaf download free five nights at freddy's 4 freddy fazbear chica bonnie. scott cawthon five nights at freddy's 4 last chapter. this game five nights at freddy's 4 fnaf 4 download mega. five nights at freddy's 4 the doors. fnaf 4 download free full version five nights at freddy's 4. of the five nights at freddy's 4 fnaf 4 gra za darmo. in the five nights at freddy's 4 the doors. fnaf do pobrania five nights at freddy's 4. five nights at freddy's 4 free fnaf 4 dowland. five nights at freddy's 4. fnaf 4 download free pc five nights at freddy's 4. informacje freddy'ego five nights at freddy's. version five nights at freddy's. last chapter five nights at freddy's fazbear chica bonnie foxy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.