WRC 5 Download

W grach komputerowych możemy szukać wielu różnych rzeczy. W bardzo licznych przypadkach chodzi nam przede wszystkim o dynamiczną rozgrywkę i mnóstwo emocji – coś takiego możemy rzecz jasna znaleźć w wielu różnych gatunkach. Dla niektórych ludzi esencją takich właśnie cech są najróżniejsze gry sportowe, w których faktycznie bardzo często chodzi przede wszystkim o zręczność i szybkie reagowanie. Jeśli ktoś szuka w takim razie takiej właśnie rozrywki, to koniecznie powinien zapoznać się przynajmniej z tymi najpopularniejszymi seriami, które w całej tej “branży” uważane są za prawdziwe legendy. Wbrew pozorom, nie wszystkie gry tego typu skupiają się wyłącznie na piłce nożnej, choć faktycznie wiele najbardziej znanych tytułów traktuje o tej właśnie dyscyplinie. Ciekawą odmianą gier sportowych są gry motoryzacyjne, w których także możemy znaleźć wiele legendarnych już serii. Do tego grona z pewnością zalicza się WRC, seria słynnych gier World Rally Championship które pozwalają nam zasiąść za kierownicę samochodu rajdowego i przeżyć w taki sposób niesamowite emocje. Najnowsza odsłona serii, WRC 5 na pewno nie rozczaruje żadnego miłośnika takich właśnie wrażeń. Już teraz w sieci pod hasłami takimi jak WRC 5 download znajdziemy mnóstwo serwisów na których można szybko pobrać grę i samemu przekonać się o tym, że może ona być rewelacyjną propozycją. Data premiery: 13 października 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Playstation Vita. Producentem recenzowanej gry jest Kylotonn a jej wydawcą Bigben Interactive.

Zainstaluj WRC 5 Download PC

pobierz WRC 5 pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wielką zaletą tego tytułu jest to, że powstał on na oficjalnej licencji organizacji WRC. Znacznie zwiększa to ogólny realizm całej rozgrywki, bowiem bierzemy tu udział w zmaganiach kierowców i drużyn, które faktycznie występują w sezonie 2015. Czy jednak doświadczeni gracze którzy spędzili wiele czasu z poprzednimi odsłonami tej serii mogą tu oczekiwać czegokolwiek nowego? Już na pierwszy rzut oka widać, że znacznie poprawiła się szata graficzna gry, która stała się po prostu o wiele bardziej realistyczna i szczegółowa. Główną tego przyczyną jest fakt, że WRC 5 jako pierwsza w tej serii została stworzona nie tylko na komputery osobiste, ale także i na konsole ósmej generacji. Sprawia to, że grafika w wersji na PC stała się teraz znacznie lepsza. Jeśli zatem nasz komputer jest w stanie poradzić sobie z wymaganiami sprzętowymi gry – które swoją drogą nie są wcale aż tak wysokie – to zdecydowanie warto znaleźć w sieci WRC 5 Pobierz i samemu ocenić, czy twórcy stanęli pod tym względem na wysokości zadania. W całości grafikai ścieżka dźwiękowa to zasługa silnika Kt Engine HD. Fani serii gier wyścigowych powinni zagrać w kolejną część WRC 6.

A jak tak właściwie prezentuje się sama rozgrywka? Dość podobnie, jak i w poprzednich częściach. Grę należy traktować przede wszystkim jako typową zręcznościówkę związaną z tematyką wyścigów samochodowych. Nie stawia się tutaj raczej na wielki realizm, choć rzecz jasna model jazdy potrafi być naprawdę przyjemny. Można powiedzieć, że gra jest prosta i niewymagająca myślenia, ale w rzeczywistości potrafi ona być również bardzo wymagająca. Na pewno niesie ze sobą wiele emocji – zresztą, czego innego należy spodziewać się od tytułu, który jednoznacznie związany jest z szybką jazdą samochodem? W grze dostępny jest zarówno tryb dla jednego gracza, jak i multiplayer.

WRC 5 PS4, XONE, PC trailer

Jak najbardziej warto odwiedzić dowolną stronę na której znajdziemy WRC 5 download i pobrać tę grę aby samemu przekonać się o tym, jak wiele niesamowitej zabawy ma ona do zaoferowania. Seria ta jest zresztą doskonale znana, choć rzecz jasna nie wszyscy są jej miłośnikami. Zanim zatem zaczniemy grać, warto zapoznać się z tym tytułem odrobinę bliżej i przede wszystkim dowiedzieć się, czego należy jej oczekiwać. Najlepiej będzie po prostu potraktować ją jako ciekawą, samochodową zręcznościówkę przy której możemy po prostu dobrze się rozerwać. Cena na steam: 39,99 USD.

Pobierz WRC 5 pełną wersję PL

download wrc 5

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2500 3.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • WRC 5 PC Download Free Reloaded
 • Pobierz WRC 5 Chomikuj
 • Free Download WRC 5 Torrent
 • WRC 5 Pobierz za darmo
 • Exsite WRC 5 Free Download

Oficjalna strona: http://www.wrcthegame.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *