Friday the 13th The Game Download

Pełna wersja gry Friday the 13th The Game jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów wszech czasów. Jest to gra typu survival horror z perspektywy trzeciej osoby, która przerazi do szpiku kości. Tutaj nie chodzi o to żeby wygrać, trzeba po prostu przetrwać. Data premiery gry której twórcami są Ronnie Hobbs oraz Wes Keltner odbyła się dnia 6 maja 2017 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Producent: Illfonic Games. Wydawca: Gun Media.

Friday the 13th The Game Download PC Codex

Skidrow Friday the 13th: The Game torrent

zainstaluj Project Melies na PC

Gracz przenosi się do znanej z serii filmów charakterystycznej ziemi zabijania. Sama rozgrywka jest tym, co sprawia, że tytuł brzmi naprawdę wciągająco. Jak to zwykle bywa w każdym z filmów Jason Voorhees jest maszyną do zabijania, której nie da się zatrzymać. Jednak to, co w filmie jest niemożliwe w grze staje się nowym wyzwaniem. Bohater wciela się w rolę doradcy dla nastolatków. Gracz wraz z sześcioma osobami musi zrobić wszystko, aby uciec i przeżyć, podczas gdy najbardziej znany na świecie zabójca śledzi grupę tylko po to, aby ją unicestwić. Najważniejszą rzeczą staje się znalezienie broni. Cała grupa musi trzymać się razem i próbować wykorzystać pułapki, które stworzy. Można również postarać się wezwać policję lub naprawić pojazd, dzięki któremu może uda się uciec przed niebezpiecznym psychopatą. Jest wiele rzeczy, które można zrobić – ich odpowiedni dobór spada na głównego bohatera, który będzie starał się ocalić nie tylko siebie, ale całą grupę. W trybie Single Player można postarać się odszukać narzędzia, dzięki którym bohater będzie miał szansę przetrwać, uciec lub nawet spróbować zabić człowieka, który nie może zostać zabity. Masz możliwość także wykorzystać zalety trybu kooperacyjnego. Jesteś miłośnikiem horrorów? Uwielbiasz serię filmów z Jasonem? Znasz jego słabe strony? To koniecznie pobierz Friday the 13th The Game Download i zmierz się z groźnym psychopatą, który pragnie jedynie zabijać. Poczuj dreszczyk emocji grając na najnowszych konsolach PS4 który wykorzystuje PlayStation Network, XONE z funckją Xbox Live, Switch lub PC.

Friday the 13th The Game zdjęcia


Każda sesja rozgrywki daje zupełnie nową szansę, aby udowodnić, że bohater jest w posiadaniu wszystkich niezbędnych do przetrwania przedmiotów, ale także tych, potrzebnych do unicestwienia najgroźniejszego mordercy w historii. Gracz otrzymuje również szansę, na wcielenie się w postać mordercy – żądnego krwi socjopaty. Jako Jason bohater otrzyma szereg możliwości aby śledzić, polować i zabijać swoje ofiary. Wyłonić się z cienia, żeby przestraszyć i w końcu zabić w najbrutalniejszy sposób, jaki tylko można sobie wyobrazić. Tragicznym dla ofiar Jasona jest fakt, że ten dzierży w dłoni swoja maczetę i jest zdolny do teleportowania się widząc sygnały dźwiękowe i wykrywając pobliskich obozowiczów poprzez naturalne przeszkody. Najgorszy jest jednak tryb furii, który sprawia, że zabójca jest niemal niezniszczalny. Ataki te mają jednak czas ładowania – jest to odpowiedni czas, aby wszyscy obozowicze mogli uciec i spróbować ukryć się przed seryjnym mordercą. W grze nie ma zwycięzców lub przegranych. Kiedy kończy się runda na ekranie pojawiają się statystyki z informacjami, jak dobrze poszło poszczególnym graczom w ucieczce przed śmiercią. Takie same statystyki wyświetlają się w przypadku mordercy pokazując, jak wspaniałą pracę wykonał Jason w mordowaniu nastolatków. Upiorne morderstwa, próby ucieczki oraz wszechobecne przerażenie to dla Ciebie doskonała rozrywka? W takim razie pobierz Friday the 13th The Game Download i pomóż swoim przyjaciołom ujść z życiem wyprowadzając w pole groźnego mordercę. Trailer pokazuje grafikę i soundtrack w bardzo dobrym aspekcie, wszystko to zasługa silnika Unreal Engine 4 wykorzystywanego także do takich produkcji jak Ark: Survival Evolved.

Friday the 13th The Game trailer

Gra Friday the 13th przenosi ducha najbardziej przerażającej serii w historii kina i robi to naprawdę przekonująco. To, czy ta wizja została w pełni zrealizowana należy ocenić samemu wcielając się w postać Jasona lub opiekuna. Przejmij kontrolę nad legendarnym zabójcą Jasonem Voorhees i przeraź tych, którzy mieli czelność wejść Ci w drogę. Pobierz Friday the 13th The Game Download i poczuj na własnej skórze grozę sytuacji i przerażenie swoich ofiar. Cena na steam: ‎‎19,99 USD.

Friday the 13th The Game Pobierz cracked

Repack Friday the 13th: The Game chomikuj

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CHomikuj Download Friday the 13th The Game Crack Exsite
  • Pobierz Friday the 13th The Game Torrent
  • CODEX Friday the 13th The Game steam Download
  • Pebx spolszczenie Friday the 13th The Game Pobierz za darmo PC

Oficjalna strona: http://f13game.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.