Goat Simulator Pobierz

Niezależne szwedzkie studio Coffee Stain Studios stało się sławne na całym świecie, gdy jego pracownicy zdecydowali o wcieleniu w życie nieco dziwnego projektu. Goat Simulator gra zręcznościowa, bo właśnie o nim mowa, zakłada, że gracz wcieli się w postać szalonej kozy bez określonego celu. Sam program powstał nieco przez przypadek, początkowo miał być po prostu żartem. Możesz już pobrać za darmo Goat Simulator Download na komputer PC. Okazało się jednak, że filmiki sugerujące realizację projektu umieszczane w serwisie YouTube wywoływały ogromne zainteresowanie, deweloper w pewnym momencie nie miał więc innego wyjścia. Musiał zmobilizować swoje siły i wypuścić symulator na rynek który niesie ze sobą brak celu. Data premiery komputerowej gry akcji zaplanowana została na 1 kwietnia 2014. Humorystyczna gra sandbox Symulator kozy został wydany na platformy: Microsoft Windows Vista PC, Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iOS, Xbox 360, PlayStation 3. Wydawcą i producentem recenzowanej gry jest Coffee Stain Studios. Ocena użytkowników symulatora kozy: 5,8.

Goat Simulator Download „Trailer”

 

Opis Goat Simulator

Gra (TPP) śledzi losy kozy znanej jako Pilgor i charakteryzującej się niełatwym do okiełznania charakterem. Na szczęście, gracz wcale nie musi jej wychowywać, jego zadaniem jest bowiem wyrządzanie jak największych szkód. W grze mamy tu do czynienia z imponująca ilością alimentów absurdalnych, humorystyczny charakter gry jest przy tym niemożliwy do zakwestionowania. Pobierz Goat Simulator na PC i zagraj już teraz w tą jakże zwariowaną grę. Ciekawe są również bugi takie, jak choćby możliwość wchodzenia na drabinę, co zwykłej kozie zajęłoby nieco czasu, można jednak mieć pewność, że nie ma tu mowy o przypadkowości, a każdy z nich został pozostawiony przez twórców celowo. Pilgor zawsze ma przy tym wyciągnięty język, co niejednokrotnie bywa nadspodziewanie korzystne, ułatwia bowiem łapanie różnych przedmiotów. Wśród nich znajduje się choćby siekiera przydatna do potęgowania efektu zniszczenia. Recenzowaną grę Goat Simulator możesz zainstalować na platformach PS4, PC, PS3, XONE, X360 i smartfonach najnowszą aplikacje.

Zdjęcia i informacje o Symulatorze Kozy

Ogromnym atutem Goat Simulator jest tez zestaw narzędzi przeznaczonych do modowania, osoby zachwycone produkcją rozwijają ją więc tworząc nie tylko nowe przedmioty, ale również scenariusze. Dla projektu charakterystyczna jest też bardzo realistyczna oprawa graficzna, co w tym przypadku przyczynia się jedynie do tego, że projekt staje się jeszcze bardziej absurdalny. Szalona koza to główny koncept w tej grze. Wszystko to zasługa silnika Unreal Engine 3. Oceny użytkowników tego symulatora są bardzo wysokie. Dostępny język: polski, angielski. Produkcja jest dostępna także na cyfrowej dystrybucji gier steam.

Goat Simulator Pobierz na PC

Symulator Kozy Pełna Wersja

Goat Simulator download

 

Wymagania Sprzętowe gry Goat Simulator:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Ocena: 5/10.

Oficjalna strona: http://www.goat-simulator.com/.

 • Goat Simulator free Torrent wersja 1
 • Chomikuj Goat Simulator Pobierz za darmo pliki
 • Gra Goat Simulator Download Free Steam
 • Pobierz Symulator Kozy Exsite
 • Zainstaluj Symulator Kozy za darmo Pebx

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.