Goat Simulator Pobierz

Niezależne szwedzkie studio Coffee Stain stało się sławne na całym świecie, gdy jego pracownicy zdecydowali o wcieleniu w życie nieco dziwnego projektu. Goat Simulator gra zręcznościowa, bo właśnie o nim mowa, zakłada, że gracz wcieli się w postać szalonej kozy. Sam program powstał nieco przez przypadek, początkowo miał być po prostu żartem. Możesz już pobrać za darmo Goat Simulator Download na komputer PC. Okazało się jednak, że filmiki sugerujące realizację projektu umieszczane w serwisie YouTube wywoływały ogromne zainteresowanie, deweloper w pewnym momencie nie miał więc innego wyjścia. Musiał zmobilizować swoje siły i wypuścić symulator na rynek. Data premiery komputerowej gry akcji zaplanowana została na 1 kwietnia 2014. Humorystyczna gra sandbox Symulator kozy został wydany na platformy: Microsoft Windows PC, Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iOS, Xbox 360, PlayStation 3. Wydawcą i producentem recenzowanej gry jest Coffee Stain Studios.

Goat Simulator Download „Trailer”

Gra (TPP) śledzi losy kozy znanej jako Pilgor i charakteryzującej się niełatwym do okiełznania charakterem. Na szczęście, gracz wcale nie musi jej wychowywać, jego zadaniem jest bowiem wyrządzanie jak największych szkód. Mamy tu do czynienia z imponująca ilością alimentów absurdalnych, humorystyczny charakter gry jest przy tym niemożliwy do zakwestionowania. Pobierz Goat Simulator Download na PC i zagraj już teraz w tą jakże zwariowaną grę. Ciekawe są również bugi takie, jak choćby możliwość wchodzenia na drabinę, co zwykłej kozie zajęłoby nieco czasu, można jednak mieć pewność, że nie ma tu mowy o przypadkowości, a każdy z nich został pozostawiony przez twórców celowo. Pilgor zawsze ma przy tym wyciągnięty język, co niejednokrotnie bywa nadspodziewanie korzystne, ułatwia bowiem łapanie różnych przedmiotów. Wśród nich znajduje się choćby siekiera przydatna do potęgowania efektu zniszczenia. Recenzowaną grę możesz zainstalować na platformach PS4, PC, PS3, XONE, X360 i smartfonach.

Ogromnym atutem gry jest tez zestaw narzędzi przeznaczonych do modowania, osoby zachwycone produkcją rozwijają ją więc tworząc nie tylko nowe przedmioty, ale również scenariusze. Dla projektu charakterystyczna jest też bardzo realistyczna oprawa graficzna, co w tym przypadku przyczynia się jedynie do tego, że projekt staje się jeszcze bardziej absurdalny. Wszystko to zasługa silnika Unreal Engine 3.

Goat Simulator Pobierz na PC

Symulator Kozy Pełna Wersja

Goat Simulator za darmo

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: http://www.goat-simulator.com/.

 • Goat Simulator free Download Torrent
 • Chomikuj Goat Simulator Pobierz za darmo
 • Gra Goat Simulator Download Free Steam
 • Pobierz Symulator Kozy Exsite
 • Zainstaluj Goat Simulator Pebx

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *