Serious Sam VR The Last Hope Download

Strzelanki zawsze są na topie gier wyszukiwanych. Prezentowana gra Serious Sam VR: The Last Hope jest poboczną częścią popularnej serii brutalnych i dynamicznych strzelanin FPP. Produkcja przygotowana została z myślą o możliwościach, jakie oferują zestawy rzeczywistości wirtualnej proponowanej przez Oculus Rift czy HTC Vive. Za powstanie gry odpowiada chorwackie studio Devolver Digital, składające się z twórców wszystkich pełnoprawnych części cyklu. Tytuł ponownie wydany został przez koncern Devolver Digital, któremu udało się przejąć prawa do cyklu Serious Sam od firmy Take 2 Interactive, będącej poprzednim wydawcą. Produkcja korzysta z efektownego Serious Engine, będącego całkowicie autorskim silnikiem graficznym. Producentem gry jest Croteam. Data premiery 20.09.2017. Platformy: Windows PC.

Serious Sam VR The Last Hope Pobierz grę na PC

Serious Sam VR The Last Hope download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja w grze rozgrywa się podczas pierwszego okresu wielkiej wrogi ze złowrogim Mentalem. Postać ta jest głównym antagonistom we wszystkich dotychczas wyprodukowanych odsłonach cyklu. Złoczyńca pragnie złamać opór kolejnych nacji, wyniszczając starożytne miejsca kultu i świątynie. Główny bohater, generał sił EDF Sam “Serious” Stone staje na czele ruchu oporu. Podróżując gwiezdnym krążownikiem BC Saratoga walczy z najeźdźcami, stając się ostatnią nadzieją dla terroryzowanych mieszkańców galaktyki. Jeżeli chcesz wcielić się w kultowego bohatera, pobierz grę Serious Sam VR: The Last Hope PC Download i stań na czele galaktycznego ruchu oporu.

Mechanika

Rozgrywka w grze Serious Sam VR: The Last Hope przebiega w sposób zbliżony do mechaniki znanej z poprzednich pełnoprawnych odsłon cyklu. Gracze ponownie otrzymują do dyspozycji pierwszoosobową strzelaninę, która kładzie główny nacisk na dynamikę i szybką akcję. Jeżeli chcesz poznać najbardziej brutalne oraz finezyjne sposoby eliminowania przeciwników, ściągnij Serious Sam VR: The Last Hope Download i pozbądź się każdego wroga. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, w grze nie znajdują się żadne filmiki przerywnikowe oraz sekwencje oskryptowane, które znaleźć można w różnych współczesnych strzelankach, takich jak seria Battlefield czy Call of Duty. Protagonista wybiera kolejne cele podróży bezpośrednio z pokładu statku, po czym od razu wkracza na następne pola bitwy.

Walka w grze

Podczas misji gracz może zmierzyć się z licznymi przeciwnikami, pośród których znaleźć można zarówno zupełnie nowe kreatury, jak i wrogów znanych z poprzednich odsłon cyklu. Stań do walki ze zróżnicowanymi adwersarzami i pobierz za darmo Serious Sam VR aby spuścić im łomot. Gracz może skorzystać z wyjątkowo rozbudowanego arsenału, pośród którego znaleźć można wiele typów śmiercionośnych broni. Główny bohater może rozprawiać się z przeciwnikami na wiele wyszukanych i brutalnych sposobów. W grze znajduje się także stały element ekwipunku, czyli pancerz.

Serious Sam VR The Last Hope Download – Pełna Wersja PC

Wirtualna Rzeczywistość

Serious Sam VR The Last Hope pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 4590 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Serious Sam VR The Last Hope Download Crack Pebx
  • Free Download Serious Sam VR The Last Hope Download Torrent
  • Chomikuj Serious Sam VR The Last Hope Download Pobierz za darmo
  • CODEX Serious Sam VR The Last Hope Download Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *