Serious Sam 4 Planet Badass Download

Oto mamy kolejną odsłonę gry stworzonej przez chorwackie studio Croteam. Jeśli podobały Ci się poprzednie części, pobierz Serious Sam 4 Planet Badass Download, a na pewno się nie zawiedziesz. Według recenzentów ta gra to nie odcinanie kuponów z wcześniejszych udanych części, a pełnoprawna, oryginalna i udoskonalona gra, która po prostu kontynuuje klimat poprzednich wydawnictw. A to bardzo dobra informacja – w końcu dobrych gier nigdy za wiele. Jaki więc jest klimat Serious Sam 4 Planet Badass? Cóż, mamy tu twardziela, który walczy przeciw różnej maści potworom, mamy dynamiczne akcje kończące się oczywiście krwawymi strzelankami i mamy ogromną, otwartą mapę, która zapewnia równie ogromne ilości przeciwników, z którymi nasz twardziel musi się zmierzyć. To brzmi naprawdę dobrze. I wygląda na to, że wielu graczy na długie godziny utknie w tym kolorowym, niebezpiecznym, aczkolwiek odrobinę humorystycznym uniwersum. Wydawcą gry jest Devolver Digital. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Serious Sam 4 Planet Badass Download – do pobrania na PC

Serious Sam 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

To gra akcji umieszczona w klimatach science fiction. Jest to oczywiście FPS, czyli pierwszoosobowa strzelanka. Fabuła została umieszczona w czasach sprzed trzeciej części serii. Okazuje się jednak, że warstwa fabularna jest o wiele dojrzalsza niż w poprzednich wydawnictwach. Zrezygnowano bowiem z bardzo naiwnej wizji świata i przedstawiono głównego bohatera odrobinę inaczej niż wcześniej – nie jest już jedynie testosteronowym twardzielem. Choć ogromnych mięśni nie można mu odmówić. Jeśli marzy Ci się taka rozgrywka, pobierz grę Serious Sam 4 Planet Badass PC download i stań się potężnym koksem, który walczy z potworami.

Zdjęcia gry


Choć może to brzmieć dość infantylnie, jedno jest pewne – gra jest ciekawa i wciągająca. Warto się nią zainteresować. Warto też wspomnieć o tym, że mechanika gry bardzo przypomina poprzednie części Serious Sam. Wciąż przecież chodzi o to, by przy użyciu różnych rodzajów broni eliminować przeciwników, czyli różne potwory. Pojawia się jednak pewna różnica, a jest nią otwarta struktura mapy. Oznacza to tyle, że gracz ma więcej miejsca do poruszania się i że napotka na swej drodze o wiele więcej potworów niż to miało miejsce w poprzednich wydawnictwach. A to na pewno ogromna zaleta.

Trailer gry

W grze wykorzystano takie technologie jak motion-capture oraz forogrametria. Dzięki temu grafika Serious Sam 4 Planet Badass PS4, PC, XONEjest na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli więc podoba Ci się fabuła i lubisz ładne graficznie gry, wpisz w wyszukiwarkę ściągnij Serious Sam 4 download i ciesz się dobrą rozgrywką. W porównaniu z trzecią częścią serii grafika zaprezentowana w części czwartej jest o wiele bardziej realistyczna, co sprawia, że gra jest po prostu przyjemniejsza. Kolejnym plusem jest to, że jest też znacznie bardziej kolorowa niż poprzednie części. Doskonale  zgrywa się to z całą fabułą i ogólnym klimatem tego wydawnictwa. Miłośnicy pierwszoosobowych strzelanek na pewno będą zadowoleni. Pomysły zrealizowane w Serious Sam 4 Planet Badass są naprawdę ciekawe i wciągające. Gra jest dostępna zarówno w trybie single player, jak i multiplayer przez Internet, dzięki czemu może być świetnym sposobem na rozrywkę ze znajomymi.

Serious Sam 4: Planet Badass Pobierz reloaded

Serious Sam 4: Planet Badass download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Serious Sam 4 Planet Badass Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Serious Sam 4 Crack Exsite
  • Chomikuj Serious Sam 4 do pobrania Prophet
  • CODEX Serious Sam 4: Planet Badass Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *