GTA 5 Pobierz na PC

Fabuła w grze GTA V (TPP) składa się z 69 misji, przy których możemy spędzić 30 godzin super zabawy. Dodatkowo przy zorganizowaniu sobie czasu samemu, jesteśmy w stanie spędzić w grze dwa razy więcej wyszukując na mapie ciekawe miejsca. Data premiery gry (FPP) twórców Imran Sarwar i Leslie Benzies odbyła się dnia 17 września 2013. W recenzowaną grę zagramy na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360. Producentem gry sandbox jest Rockstar North natomiast wydawcą został Rockstar Games.

Grand Theft Auto V (GTA 5) to kolejna część kultowej odsłony gangsterskich gier akcji studia Rockstar North – na nowo pokazuje świat wzorowany na Kalifornii. W uniwersum Grand Theft Auto ma nazwę San Andreas i ta część gry jest wzorowana na mieście Los Santos, które stanowi podstawowe miejsce akcji Grand Theft Auto V PS4, XONE PC. Tworząc całość swój świat Rockstar znowu chciał sparodiować znaną nam realia, wyśmiewując ideologie, produkty, zjawiska i postępowanie ludzi. Również twórcy strzelanki GTA V starali się rozbudować wszystkie funkcje które były dostępne w poprzednich wersjach tej kultowej gangsterskiej gry akcji. Gta 5 Pobierz na PC na stronie downloaduj.pl.

Jak pobrać Grand Theft Auto V pełna wersja? Zobacz:

W Grand Theft Auto V występujemy w trzech różnych postaciach są to bohaterowie pierwszoplanowi: Michael – były rabuś banków z innego obrzeża miasta, jest objęty programem ochrony świadków, Trevor – emerytowany pilot wojskowy, cierpiący na zaburzenia psychiczne, kolega Miechaela, oraz Franklin – chłopak z Getta, odzyskujący samochody od klientów którzy nie wypłacili należności pracował dla lokalnego armeńskiego dilera. Każdy z tych bohaterów to odmienna postać których dobrze odwzorowano w grze. Fabuła komputerowej gry akcji oraz opcja rozgrywki jest tak stworzona, aby była możliwość zmiany na jedną z trzech głównych postaci przy pomocy przycisku, dzięki temu fabuła jest bardziej urozmaicona oraz można w każdej chwili być w całkiem innym miejscu w świecie Los Santos.

Tylko u Nas Gta 5 Pobierzesz zupełnie za damo na PC aby pokonywać kolejne misje. Grafika i soundtrack w grze to zasługa genialnego silnika Rockstar Advanced Game Engine (RAGE), pozwala on na świetne właściwości grywalne. Cena Grand Theft Auto V na steam: 14,99 USD. Dostępne języki w grze: szczególnie polski, brazylijska odmiana języka koreański, angielski, japoński, portugalskiego, hiszpański, chiński, łaciński hiszpański, francuski, rosyjski, niemiecki, włoski.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet

Zdjęcia gry akcji GTA V

 

Grand Theft Auto V na PC

Gta 5 pobierz za darmo !

download gta 5 na PC
pobierz gta 5

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

 • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 65 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Gta 5 Download Trailer PS4, PC, XONE

 • Gta 5 za darmo
 • Grand Theft Auto V kody Pobierz
 • Grand Theft Auto 5 online Pobierz
 • Gta V mapa na PC

31 komentarzy

 1. ooo.. kurde… przekopywałem połowę internetu po GTAV a tu proszę… co do pobierania wszystkich uspokajam ta gra trochę waży więc wiadaomo..

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *