GTA 5 Pobierz na PC

Fabuła w grze GTA 5 (TPP) składa się z 69 misji, przy których możemy spędzić 30 godzin super zabawy, lecz przy zorganizowaniu sobie czasu samemu, jesteśmy w stanie spędzić w grze dwa razy więcej wyszukując na mapie ciekawe miejsca. Data premiery gry (FPP) twórców Imran Sarwar i Leslie Benzies odbyła się dnia 17 września 2013. W recenzowaną grę zagramy na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360. Producentem gry sandbox jest Rockstar North natomiast wydawcą został Rockstar Games.

Grand Theft Auto V (GTA 5) to kolejna część kultowej odsłony gangsterskich gier akcji studia Rockstar North – na nowo pokazuje świat wzorowany na Kalifornii. W uniwersum Grand Theft Auto ma nazwę San Andreas i ta część gry jest wzorowana na mieście Los Santos, które stanowi podstawowe miejsce akcji GTA V PS4, XONE PC. Tworząc całość swój świat Rockstar znowu chciał sparodiować znaną nam realia, wyśmiewując ideologie, produkty, zjawiska i postępowanie ludzi. Również twórcy strzelanki GTA V starali się rozbudować wszystkie funkcje które były dostępne w poprzednich wersjach tej kultowej gangsterskiej gry akcji. Gta 5 Pobierz na PC na stronie downloaduj.pl.

Jak pobrać Grand Theft Auto V? Zobacz:

W Grand Theft Auto V występujemy w trzech różnych postaciach są to bohaterowie pierwszoplanowi: Michael – były rabuś banków z innego obrzeża miasta, jest objęty programem ochrony świadków, Trevor – emerytowany pilot wojskowy, cierpiący na zaburzenia psychiczne, kolega Miechaela, oraz Franklin – chłopak z Getta, odzyskujący samochody od klientów którzy nie wypłacili należności pracował dla lokalnego armeńskiego dilera. Każdy z tych bohaterów to odmienna postać których dobrze odwzorowano w grze. Fabuła komputerowej gry akcji i system rozgrywki jest tak skonstruowana, że można w każdej chwili przełączać się pomiędzy tymi trzema postaciami za pomocą jednego przycisku w ten sposób bardzo łatwo poznać świat Los Santos oraz zawsze być w centrum akcji. Tylko u Nas Gta 5 Pobierzesz zupełni za damo na PC. Grafika i soundtrack w grze to zasługa genialnego silnika Rockstar Advanced Game Engine (RAGE), pozwala on na świetne właściwości grywalne. Cena na steam: 14,99 USD. Język: polski, angielski, brazylijska odmiana języka koreański, portugalskiego, francuski, hiszpański, chiński, japoński, łaciński hiszpański, rosyjski, niemiecki, włoski.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet

Zdjęcia gry akcji GTA V


Grand Theft Auto V na PC

Gta 5 pobierz za darmo !

download gta 5 na PC
pobierz gta 5
Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 65 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Gta 5 Download Trailer PS4, PC, XONE

 • Gta 5 za darmo
 • Gta V kody Pobierz
 • Grand Theft Auto 5 online Pobierz
 • Gta V mapa na PC

31 komentarzy

 1. ooo.. kurde… przekopywałem połowę internetu po GTAV a tu proszę… co do pobierania wszystkich uspokajam ta gra trochę waży więc wiadaomo..

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *