FIM Speedway Grand Prix 15 Download

FIM Speedway Grand Prix 15 to najnowszy symulator wyścigów żużlowych, znanych oczywiście w świecie pod nazwą Speedway. Samego sportu nikomu nie trzeba przedstawiać, w Polsce bowiem jest on niezwykle popularny. Nawet ci, którzy nie mieli okazji obserwować wyścigów żużlowych na żywo, z pewnością wiedzą, na czym one polegają i dlaczego mogą być tak bardzo pasjonujące. Jeśli żużel jest Twoją pasją i chcesz zobaczyć jak to jest, ścigać się na torach żużlowych, wygrywać lub przegrywać i istnieć w świecie speedwaya, kliknij FIM Speedway Grand Prix 15 download. Wybór tej gry to doskonały wybór, bez wątpienia bowiem jest to nie tylko najnowsza z gier poświęconych tej tematyce, ale i jednak z najciekawszych. Atmosfera wielkiego święta żużlowego jest tu widoczna w każdym miejscu gry. Od kibiców na stadionach, po ujęcia wyścigów czy nazwiska zawodników. Ciekawostką jest to, iż jest to gra wyprodukowana w Polsce. Twórcy gry – Techland – postawili w niej na jak najwierniejsze odwzorowanie świata speedwaya i to w każdym względzie. Wydawcą recenzowanej gry jest Excalibur Publishing Limited. Gra dostępna jest tylko na Microsoft Windows PC, ponieważ na konsole Xbox One oraz Playstation 4 została anulowana.

FIM Speedway Grand Prix 15 Download PC

do pobrania FIM Speedway Grand Prix 15

Pobierz za Darmo!

Twórcy gry zdobyli licencję BSI Speedway. Co ważne, była to pełna licencja, dzięki czemu mogli w pełni odwzorować świat Grand Prix na żużlu. Nie znajdziemy więc w tej grze przypadkowych torów, zawodników o przypadkowych nazwiskach. Wierne odwzorowanie Grand Prix na żużlu – to wystarczy by sięgnąć po tą grę i poczuć się jak jeden z zawodników walczących na torze żużlowym z przeciwnikami. Zostań mistrzem, w grze możemy wcielić się w jednego z wielu zawodników, którzy brali udział w najnowszym cyklu Grand Prix. Do wyboru jest sporo gwiazd żużla, między innymi takie asy jak Krzysztof Kasprzak czy Jarosław Hampel. W grze oczywiście znajdziemy nie tylko polskich zawodników. Oczywiście można wybrać również zawodnika spoza terenu naszego kraju – jednym z możliwych wyborów jest między innymi Niki Petersen, Greg Hancock czy Tai Woffinden.

W grze można brać udział w całym cyklu Grand Prix, a więc w wyścigach odbywających się na najpopularniejszych torach żużlowych Europy. Pojedziemy więc na torze Malila w Szwecji, na torze w Kardiff, czy też na torze w drugim końcu świata – w Australii. Oczywiście wiele z torów to obiekty znane w Polsce. Jeśli chodzi o Polskę, możemy jeździć na torach w Toruniu czy Gorzowie i – co z pewnością zainteresuje tych, którzy pamiętają ten kuriozalny turniej – na torze w Warszawie. Torze, stworzonym na potrzeby tych mistrzostw. Idea stworzenia toru była może i dobra, wykonanie zaś było dużo gorsze, dzięki czemu między innymi zawody przeszły do negatywnej historii tego cyklu grand Prix.

FIM Speedway Grand Prix 15 PC trailer

Autorzy gry postawili na realizm nie tylko w prowadzeniu motocykla. Zgodnie z zasadami licencji, mogli odwzorować wszystko, co rzeczywiście pojawiało się w tym cyklu Grand Prix i tak też się stało. Tory są odwzorowane wręcz idealnie, zaskakuje również grafika, którą – niejednokrotnie – można pomylić z filmem z zawodów. Jej realizm jest wręcz niesamowity. Warto, kliknij FIM Speedway Grand Prix 15 pobierz i przenieś się do świata speedwaya. Ścigaj się z najlepszymi zawodnikami i wygrywaj. W grze można grać samodzielnie, to jednak tylko jedna z możliwości. Autorzy gry dopracowali również opcje multiplayer, dzięki czemu można ścigać się z przyjaciółmi. W FIM Speedway Grand Prix 15 może grać nawet czterech graczy jednocześnie, co oznacza rozgrywkę, którą warto rozpocząć. FIM Speedway Grand Prix 15 download i świat speedwaya, na bardzo wysokim poziomie stoi przed Tobą otworem. Sprawdź się jako gwiazda speedwaya i zostań mistrzem. Cena na steam: 4,99 USD.

Pobierz FIM Speedway Grand Prix 15 pełną wersję PL

download FIM Speedway Grand Prix 15

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • FIM Speedway Grand Prix 15 Download patch Reloaded
 • Pobierz demo FIM Speedway Grand Prix 15 Chomikuj
 • Free Download FIM Speedway Grand Prix 15 Torrent
 • FIM Speedway Grand Prix 15 Pobierz za darmo
 • Exsite FIM Speedway Grand Prix 15 Free Download

Oficjalna strona: https://sgp15.com/.

gra żużel na telefon za darmo. żużel gra online za darmo fim speedway grand prix 15 crack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.