Guns Gore and Cannoli 2 Download

Kolejna część gry w polskiej wersji językowej na PC. Guns, Gore & Cannoli 2 to bezpośrednia następczyni przebojowej gry akcji Guns, Gore & Cannoli z 2015 roku. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł ponownie jest dziełem belgijskiego studia Crazy Monkey. Jeżeli lubisz produkcje pełne akcji, pobierz Guns, Gore & Cannoli 2 Download i weź udział w niezobowiązującej rozwałce. Data premiery: 02.03.2018. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch.

Guns Gore and Cannoli 2 Pełna Wersja PC

Guns Gore and Cannoli 2 PC pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, głównym bohaterem ponownie jest włoski gangster Vinnie Cannoli. Historia przedstawiona w grze Guns, Gore & Cannoli 2 PS4, XONE, PC i Switch ma miejsce piętnaście lat po masakrze, które wydarzyła się w mieście Thugtown. Pewne niezałatwione sprawy z przeszłości decydują o tym, że protagonista decyduje się wyjechać do Europy. Na starym lądzie trwa akurat druga wojna światowa, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Bohater musi sobie poradzić z licznymi problemami w jedyny znany mu sposób, czyli zabijając każdego napotkanego przeciwnika. Jeżeli chcesz ponownie wcielić się w Vinniego Cannoliego, pobierz za darmo Guns Gore and Cannoli 2 Download i dokonaj kolejnej efektownej masakry. Na swojej drodze Vinnie napotyka wrogów różnego typu. Musi zmierzyć się nie tylko z żołnierzami i gangsterami, ale też mutantami oraz zombie.

Mechanika

Tak samo jak poprzedniczka, Guns, Gore & Cannoli 2 jest side-scrollową, dwuwymiarową strzelanką, wyraźnie zainspirowaną produkcjami z serii Metal Slug. Celem zabawy jest nieustanne przedzieranie się na sam koniec planszy. Ułatwieniem w walce z napotykanymi przez głównego bohatera przeciwnikami okazują się unikalne umiejętności zabawnej postaci, która jest w stanie obsłużyć pistolet, karabin, strzelbę oraz praktycznie każdą inną znalezioną broń. Vinnie może też swobodnie wykonywać podwójne skoki, turlać się i kopać, a także korzystać z dwóch broni równocześnie. Urozmaiceniem zabawy jest również otoczenie, pełne elementów interaktywnych. Gracz może na przykład zrzucić skrzynię na głowę wroga lub skorzystać z działka stacjonarnego. Aby zabawić się rozbudowanym arsenałem, ściągnij Guns Gore and Cannoli 2 free Download i sprawdź wszystkie zdolności oraz dostępne spluwy. Pelacaną grą 2D jest Rayman Legends.

Tryby i kwestie techniczne

Guns, Gore & Cannoli 2 oferuje graczom zabawę w pojedynkę, a także w ramach lokalnego trybu kooperacji. Współpraca z drugim uczestnikiem rozgrywki pozwala na ukończenie kompletnej kampanii fabularnej. Jeżeli lubisz przechodzić gry w towarzystwie, pobierz grę Guns, Gore & Cannoli 2 PC Download i razem ukończcie wszystkie poziomy oferowane przez tytuł. Pod względem oprawy audiowizualnej, produkcja bardzo mocno przypomina swoją poprzedniczkę. Na uwagę zasługuje charakterystyczny, komiksowy styl graficzny całości. Fani pierwszej części Guns, Gore & Cannoli mogą liczyć na wiele widowiskowych wybuchów, starannie przygotowane animacje oraz wiele litrów juchy wydostającej się z ciał pokonanych wrogów.

Guns Gore and Cannoli 2 Pobierz grę na PC

Guns Gore and Cannoli 2

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 1.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 256 MB Radeon HD 5450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8 64-bit

  • Pobierz Guns Gore and Cannoli 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Guns, Gore & Cannoli 2 Torrent Pebx
  • Exsite Guns, Gore & Cannoli 2 Pobierz za darmo
  • CODEX Guns Gore and Cannoli 2 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.