Guns Gore and Cannoli 2 Download

Kolejna część gry w polskiej wersji językowej na PC. Guns, Gore & Cannoli 2 to bezpośrednia następczyni przebojowej gry akcji Guns, Gore & Cannoli z 2015 roku. Wydany na komputery osobiste z systemem Windows tytuł ponownie jest dziełem belgijskiego studia Crazy Monkey. Jeżeli lubisz produkcje pełne akcji, pobierz Guns, Gore & Cannoli 2 Download i weź udział w niezobowiązującej rozwałce. Data premiery: 02.03.2018. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch.

Guns Gore and Cannoli 2 Pełna Wersja PC

Guns Gore and Cannoli 2 PC pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, głównym bohaterem ponownie jest włoski gangster Vinnie Cannoli. Historia przedstawiona w grze Guns, Gore & Cannoli 2 PS4, XONE, PC i Switch ma miejsce piętnaście lat po masakrze, które wydarzyła się w mieście Thugtown. Pewne niezałatwione sprawy z przeszłości decydują o tym, że protagonista decyduje się wyjechać do Europy. Na starym lądzie trwa akurat druga wojna światowa, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Bohater musi sobie poradzić z licznymi problemami w jedyny znany mu sposób, czyli zabijając każdego napotkanego przeciwnika. Jeżeli chcesz ponownie wcielić się w Vinniego Cannoliego, pobierz za darmo Guns Gore and Cannoli 2 Download i dokonaj kolejnej efektownej masakry. Na swojej drodze Vinnie napotyka wrogów różnego typu. Musi zmierzyć się nie tylko z żołnierzami i gangsterami, ale też mutantami oraz zombie.

Mechanika

Tak samo jak poprzedniczka, Guns, Gore & Cannoli 2 jest side-scrollową, dwuwymiarową strzelanką, wyraźnie zainspirowaną produkcjami z serii Metal Slug. Celem zabawy jest nieustanne przedzieranie się na sam koniec planszy. Ułatwieniem w walce z napotykanymi przez głównego bohatera przeciwnikami okazują się unikalne umiejętności zabawnej postaci, która jest w stanie obsłużyć pistolet, karabin, strzelbę oraz praktycznie każdą inną znalezioną broń. Vinnie może też swobodnie wykonywać podwójne skoki, turlać się i kopać, a także korzystać z dwóch broni równocześnie. Urozmaiceniem zabawy jest również otoczenie, pełne elementów interaktywnych. Gracz może na przykład zrzucić skrzynię na głowę wroga lub skorzystać z działka stacjonarnego. Aby zabawić się rozbudowanym arsenałem, ściągnij Guns Gore and Cannoli 2 free Download i sprawdź wszystkie zdolności oraz dostępne spluwy. Pelacaną grą 2D jest Rayman Legends.

Tryby i kwestie techniczne

Guns, Gore & Cannoli 2 oferuje graczom zabawę w pojedynkę, a także w ramach lokalnego trybu kooperacji. Współpraca z drugim uczestnikiem rozgrywki pozwala na ukończenie kompletnej kampanii fabularnej. Jeżeli lubisz przechodzić gry w towarzystwie, pobierz grę Guns, Gore & Cannoli 2 PC Download i razem ukończcie wszystkie poziomy oferowane przez tytuł. Pod względem oprawy audiowizualnej, produkcja bardzo mocno przypomina swoją poprzedniczkę. Na uwagę zasługuje charakterystyczny, komiksowy styl graficzny całości. Fani pierwszej części Guns, Gore & Cannoli mogą liczyć na wiele widowiskowych wybuchów, starannie przygotowane animacje oraz wiele litrów juchy wydostającej się z ciał pokonanych wrogów.

Guns Gore and Cannoli 2 Pobierz grę na PC

Guns Gore and Cannoli 2

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 1.7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 256 MB Radeon HD 5450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8 64-bit

  • Pobierz Guns Gore and Cannoli 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Guns, Gore & Cannoli 2 Torrent Pebx
  • Exsite Guns, Gore & Cannoli 2 Pobierz za darmo
  • CODEX Guns Gore and Cannoli 2 Free Download

Podobne Darmowe Gry

Titanfall 2 PC Pełna Wersja

Titanfall 2 Download

Titanfall 2 jest drugą częścią wieloosobowej strzelanki, której pierwowzór został wypuszczony w 2014 roku. Zarówno pierwszą jak i drugą część wyprodukowało studio Respawn Entertainment założone przez byłych pracowników Infinity Ward. Również obydwie części wydało Electronic Arts. Jest to sieciowa pierwszoosobowa […]

F1 2019 gra do Pobrania

Zobacz Roberta Kubicę na okładce gry! F1 2019 jest to fantastyczna gra wyścigowa, która opiera się na licencji Formuły 1. Podczas gry gracz ma naprawdę wiele możliwości, może między innymi powalczyć o zwycięstwo w klasie Formuła 1 lub sprawdzić swoje […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.