Rayman Legends Download

Rayman Legends to gra do pobrania – legenda, zanim jeszcze powstała. Dlaczego można ją określić w ten właśnie sposób? Być może dlatego, że sama marka „Rayman”, sama gra z tejże właśnie serii już sama w sobie powoduje dużo szybsze bicie serca pośród wielu graczy, nie tylko tych konsolowych, ale również i tych używających komputerów stacjonarnych, czyli popularnych PC. Co takiego jest w tej grze – przypomnijmy, iż mowa tutaj jest o Rayman Legends – i w innych pozycjach z tejże właśnie serii, że tak przyciągają do siebie nowych zwolenników, a starzy nadal cieszą się przeżywaniem przygód tytułowego stworka? Dowiedzmy się. Data premiery gry twórcy Michela Ancela odbyła się dnia 29 sierpnia 2013. Producentem recenzowanej gry jest Ubisoft Montpellier a jej wydawcą Ubisoft. Platformy: Microsoft Windows PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox 360, Wii U, Xbox One.

Rayman Legends Download PC

Rayman Legends Pobierz

Pobierz za Darmo!

Na początek warto wspomnieć…o samym bohaterze właśnie. Rayman wygląda tak sympatycznie, że po prostu nie da się go nie lubić. Nie posiada co prawda pewnych części ciała, co nie umniejsza jednak w niczym jego sympatycznego wyglądu, ba, dodaje mu go nawet. Do tego dorzućmy jeszcze wręcz bajeczne wykonanie nie tylko samego Raymana właśnie, ale również i każdego otoczenia, każdej lokacji, w jakiej znajduje się nasz bohater, a otrzymamy produkt praktycznie doskonały pod tym względem.

Jest to gra zręcznościowo – platformowa, wiadomo jest więc, że na naszej drodze napotkamy przeogromną ilość różnorakich stworzeń, czy też tak zwanych przeszkadzajek, a także tych, którzy będą chcieli nam pomóc. Również i oni stworzeni są naprawdę pracowicie i z ogromną dbałością o szczegóły ich wyglądu. Dowodem tego, że gra jest wysokich lotów jest fakt, że ma na swoim koncie kilka wyróżnień m.in. Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra familijna. Przekonaj się próbując swoich sił w grze zręcznościowej na najnowszych konsolach PS4, XONE lub też komputerze PC.

Ile mamy do przemierzenia światów i czy przemierzamy je sami?

Samych światów do przemierzenia, hm, właściwie można by uznać, że jest to tylko jeden świat, nazywający się Rozdroża Marzeń. Według fabuły gry jednakże, senne koszmary, pracowicie stworzył ponad 100 pomniejszych światów na tym właśnie terenie, a każdy z nich jest na tyle rozległy, że mógłby być nawet osobną krainą. Dlatego właśnie możemy powiedzieć, że w Rayman Legends czeka na nas ponad 100 światów do przebycia!

Rayman Legends Download to jednak nie tylko ogrom poziomów do przejścia, ale również i przyjaźń. Nasz bohater ma za pomocnika niejakiego Globoxa, dokładnie tego samego, z którym przemierzał poprzednie części – bo zaznaczyć trzeba, że Rayman Legends to piąta część z całej serii. Musimy jednak nie tylko zmierzyć się z takim, czy innym terenem i dostać się tam, czy tutaj, ale również przy okazji pouwalniać nieszczęsne małaki, które zostały uwięzione przez klon podstępnego Magika – o tym, dlaczego akurat klon, skąd on się wziął i kim w ogóle jest Magik, można dowiedzieć się z poprzedniej części tej serii.

Rayman Legends Download to czysta radość, oczekująca na nas po odpaleniu gry. Przyniesie nam tą radość nie tylko rozległy świat, nie tylko przecudowna i przekolorowa wręcz grafika, ale również i wspaniałą muzyka, pieszcząca nasze uszy w każdym poziomie tej pozycji. Każdy gracz, który miał wcześniej do czynienia z na przykład Rayman Originis, z pewnością zrozumie, o czym mowa. A to nie wszystko. Jako, że w Rayman Legends gramy Raymanem, ale pomaga nam przecież nasz wierny przyjaciel o imieniu Globox, twórcy gry – czyli studio o nazwie Ubisoft – oddali do naszej dyspozycji również i tryb multiplayer, czyli ten przeznaczony dla wielu graczy. Taki właśnie gracz, chcący dołączyć do naszej zabawy, może w każdej chwili i na każdym poziomie, w każdym momencie naszej rozgrywki, po prostu dołączyć do nas i współdzielić nasze przygody. Może to jednakże zrobić tylko i wyłącznie na podzielonym ekranie, za to takich graczy może być aż czterech. W podsumowaniu wszystkei zalety i wady gry to zasługa silnika UbiArt Framework.

Rayman Legends Pobierz – Pełna Wersja

Rayman Legends Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4400 2.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512MB NVIDIA® GeForce® 9600 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Pobierz Rayman Legends Crack
 • Free Download Rayman Legends Torrent
 • Exsite Rayman Legends Pobierz za darmo
 • Chomikuj Rayman Legends Download PC
 • Pebx Rayman Legends Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.