Ori and the Will of the Wisps Download

Pełna wersja Ori and the Will of the Wisps PC to kontynuacja popularnej gry Ori and the Blind Forest. Jednak tym razem, opuszczamy tak dobrze znany nam las Nibel, by odkryć przeznaczenie głównej, tytułowej postaci Oriego. Podobnie jak poprzednia odsłona gry, również i ta została stworzona przez studio Moon Game Studios. Wydawca gry Microsoft Studios. Platformy: Microsoft Windows, Xbox One.

Ori and the Will of the Wisps Download – do pobrania PC

Ori and the Will of the Wisps crack

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jeśli lubisz tajemnicze gry, przedstawiające zupełnie nowy, nieznany świat, pobierz Ori and the Will of the Wisps Download. Jest to gra, która pod wieloma względami wyróżnia się spośród innych, podobnych produkcji.

Podobnie jak i w poprzedniej wersji gry, również i tu przejmujemy kontrolę nad tajemniczym Orim. O pochodzeniu tego niezwykłego stwora wiemy niewiele. Zresztą pierwsza odsłona gry również nie przybliżyła nam zbytnio jego postaci. Dopiero w tej części mamy dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest Ori i jakie jest jego przeznaczenie.

Zdjęcia gry


Zanim jednak do tego dojdziemy, będziemy musieli przebyć bardzo złożony i znacznie bardziej rozbudowany niż w części poprzedniej świat gry. Wiele lokacji odwiedzimy po raz pierwszy (jak np. okolice lasu Nibel, w którym dotychczas toczyła się rozgrywka). Podczas gry, nie zabraknie nam wielu porywających sekwencji ucieczek i trudnych łamigłówek. Jak na pierwszą część serii przystało, również i tutaj na poważnie zaangażujemy się w rozgrywkę.

To jednak nie wszystko! W porównaniu do poprzedniej odsłony Ori and the Will of the Wisps XONE, PC, w jej drugiej części pojawiło się sporo nowych broni. Co ciekawe, niektóre z nich mają charakter duchowy. Inne zaś mają formę czarów i klątw, rzucanych na naszych przeciwników. Tak czy inaczej, jeśli kochasz gry, w których pokonanie przeciwnika wymaga ogromnej pomysłowości i zaangażowania, ściągnij grę Ori and the Will of the Wisps PC Download i ciesz się złożoną rozgrywką, jakiej wcześniej nie doświadczyłeś.

Ori and the Will of the Wisps to również zaawansowana personalizacja gry, którą widać tu znacznie lepiej, aniżeli w przypadku pierwszej odsłony rozgrywki. Dostosować do swoich wymagań można wszystko, od rodzajów prowadzonych ataków, poprzez wykorzystywane bronie i wygląd Oriego.

W grze oprócz wielu przeciwników (na różnym stopniu zaawansowania) spotkamy również szereg innych, znacznie bardziej przyjaznych postaci. Będą one miały zróżnicowany wpływ na naszą rozgrywkę i sytuację, aczkolwiek zawsze będą one starały się nas wspierać, oferując np. różne dodatkowe zadania. Można wspomnieć iż podobną grą jest The First Tree.

Trailer gry

Tryby gry

Jeśli lubisz samotną rozgrywkę, pobierz za darmo Ori and the Will of the Wisps free Download. Dlaczego? Ponieważ gra ta jest dostępna tylko i wyłącznie w trybie single. Niestety, jak na razie, producenci nie zdecydowali jeszcze o zaimplementowaniu trybu multiplayer.

Kwestie techniczne

Gra została wydana w ramach programu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że kupując grę na tą platformę, jej wersję dla systemu Windows 10 otrzymujemy za darmo. Promocja ta obejmuje również zachowanie odwrotne, czyli udostępnienie za darmo wersji dla Xbox, jeśli wcześniej gracz zakupił wersję dla Windows 10.

Ori and the Will of the Wisps Pobierz reloaded

Ori and the Will of the Wisps torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Ori and the Will of the Wisps Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Ori and the Will of the Wisps Crack Exsite
  • Chomikuj Ori and the Will of the Wisps Do pobrania Prophet
  • CODEX Ori and the Will of the Wisps Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.