Halo: Combat Evolved Download

Halo: Combat Evolved do pobrania na PC to pozycja stworzona przez studio o nazwie Bungie Software, twórcy takich hitów, jak na przykład seria Myth – znany RTS (RTS to real time strategy, czyli po prostu strategia czasu rzeczywistego, pozycja strategiczna, w której zarówno my, jak i nasz przeciwnik poruszamy się w tym samym czasie). Co prawda, Halo: Combat Evolved Download zostało wydane już dosyć dawno, bo 15 listopada 2001 roku, nadal jednak przyciąga do siebie graczy swoją grywalnością i wieloma rozwiązaniami czy to fabularnymi, czy to na przykład w kwestii uzbrojenia, czy też grafiki. Przyjrzyjmy się więc bliżej, co dokładnie charakteryzuje taki produkt, jakim jest właśnie Halo: Combat Evolved. Data premiery gry głównego reżysera Jason Jones odbyła się 15 listopada 2001. Producent: Gearbox Software. Wydawca: Microsoft Game Studios. Platformy: Microsoft Windows PC, Xbox.

Halo: Combat Evolved Pobierz pełna wersja

Halo Combat Evolved Download

Pobierz za Darmo!

Samo Halo: Combat Evolved należy do gatunku FPP/TPP (tak, to nie pomyłka!), czyli first person perspective/third person perspective. Dlaczego właśnie taka złożoność? Ponieważ w grze science fiction pod tytułem Halo: Combat Evolved część akcji obserwujemy z oczu głównego bohatera, a część zza jego pleców, co dodaje smaczku rozgrywce i tylko ją uatrakcyjnia. Ciekawostką jest fakt, że grę uatrakcyjniono o remake w 2011 roku pt. Halo: Combat Evolved Anniversary który był wydany w 10 rocznicę na konsole Xbox 360. Ukłony w stronę producentów sprawia wiadomość iż gra posiada na swoim koncie takie wyróżnienie jak Nagroda VGX: Najlepsza gra na PC.

O czym opowiada fabuła tej gry i jaką historię przedstawi nam Halo: Combat Evolved Download? Pozycja mówi o konflikcie pomiędzy ludzką rasą, a obcymi, którzy – jak łatwo się domyślić – próbują wybić ludzkość całkowicie, nie pozostawiając ani jednego żywego osobnika na naszej planecie. Przeciwko tej masowej zagładzie występuje nasz bohater, a dodać należy, iż jest on genetycznie zmodyfikowany, co nieco zwiększa jego szanse na przetrwanie. Do dyspozycji oddano nam naprawdę wiele bardzo różnorodnych lokacji, są to na przykład takie tereny, jak bagna, łąki, czy też lasy, udamy się również do podziemnych baz wroga i postaramy się zniszczyć go od środka.

Halo: Combat Evolved pozwala nam – jako dobry i rasowy produkt z gatunku gier FPP – ukrywać się nam za danym wzgórzem, czy też zagłębieniem terenu, dzięki czemu rozgrywka zyskuje nie tylko na autentyczności, ale i również na posmaku strategii. Halo: Combat Evolved została wydana pierwotnie na konsolę Xbox, jednakże odniosła tak wielki sukces, iż jej twórcy – przypomnijmy, studio Bungie Software – zdecydowało się przenieść swoja pozycję również i na PC-ety, czyli po prostu na popularne komputery stacjonarne. Fakt wydania Halo: Combat Evolved na aż 16 nośnikach CD świadczy o tym, jak bardzo rozbudowana jest to pozycja i faktycznie tak jest – mamy do czynienia z naprawdę ogromnym terenem akcji, wieloma zadaniami i misjami do wykonania oraz dosyć sporym arsenałem uzbrojenia. Do tego dodajmy jeszcze bardzo rozbudowany tryb multiplayer, a otrzymamy naprawdę świetną pozycję, od której po prostu będzie nam trudno się oderwać. Zainteresowani nowszą częścią tej serii muszą zobaczyć Halo Wars 2.

Jeżeli zaś chodzi o arsenał, jakim dysponujemy, to nie jest jedynie zwyczajna broń palna, ale również i wszelakiego rodzaju harpuny, czy też lasery, a nawet broń automatyczna. Poza tym mamy również do naszej dyspozycji zarówno pojazdy naziemne, powietrze, jak i również jednostki pływające, czyli innymi słowami mówiąc wszystko to, co stworzył człowiek, aby przeprowadzać skuteczne akcje obronne. Oczywiście silnik gry jest trójwymiarowy, dlatego możemy liczyć na kompletne wczucie się w akcję dziejącą się na ekranie, czemu pomaga jeszcze świetnie odwzorowany zarówno teren, jak i wszystkie szczegóły składające się czy to na uzbrojenie naszych herosów, czy też na chociażby nasz arsenał zbrojny. Poza trybem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla jednego gracza, czyli popularnym single player, Halo: Combat Evolved oferuje także tryb multiplayer, w którym to możemy dołączyć do innej drużyny. Pobranie gry poprzez wybór opcji Halo: Combat Evolved Download przeniesie nam w świat czegoś więcej, niż tylko zwyczajna strzelanka – da nam do ręki naprawdę godny polecenia produkt, gdzie zagrało po prostu wszystko – zarówno fabuła, jak i jakość wykonania samej pozycji. Język: polski, japoński, angielski, niemiecki, francuski.

Halo: Combat Evolved Pobierz na PC

Halo Combat Evolved crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Pentium 4 1.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 512 MB RAM.
 • Karta grafiki: 128 MB NVIDIA® GeForce® 4 MX 4000.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows XP.
 • Direct X: DX 8.
 • Chomikuj Halo: Combat Evolved Pobierz za darmo
 • Gra Halo: Combat Evolved Free Download
 • Pobierz Halo: Combat Evolved Torrent na PC
 • Free Download Halo: Combat Evolved Exsite
 • Pebx Halo: Combat Evolved Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *