Tower of Time Download

Zobacz recenzję gry dostępnej na steam. Tower of Time to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows gra RPG. Utrzymana w konwencji fantasy produkcja jest dziełem debiutanckiego zespołu deweloperów ze studia Event Horizon. Jeżeli lubisz gry fabularne, pobierz grę i weź udział w fantastycznej przygodzie. Data premiery 12.04.2018. Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE, Nintendo Switch, Android, iOS.

Tower of Time Pełna Wersja PC

Tower of Time pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Tower of Time PS4, XONE, PC ma miejsce w fantastycznym świecie, który znajduje się na skraju zagłady. Kraina obumiera już od dłuższego czasu, a tym samym z roku na rok populacja zmniejsza się coraz bardziej. Ogranicza się także ilość terytoriów, które zajmowane były przez jej inteligentnych przedstawicieli. Jeżeli chcesz odbyć podróż do obumierającej krainy, pobierz Tower of Time Download i uratuj ją przed zagładą. Gracz wciela się w postać jednego z wojowników. Bohater ten jako dziecko odkrył tajemniczą, zakopaną wieżą. Jako dorosły mężczyzna zdał sobie sprawę, że jej wnętrze skrywa jedyny sposób na powstrzymanie apokalipsy. Zadaniem gracza jest wyruszenie na wyprawę, która może okazać się ostatnią nadzieją krainy na przetrwanie. Zbierz drużynę, pobierz za darmo Tower of Time Download i odkryj wszystkie tajemnice skrywane świat gry.

Mechanika

Pod względem zastosowanych rozwiązań, Tower of Time nie odbiega znacząco od innych popularnych gier RPG wydanych na komputery osobiste. Zadaniem gracza jest eksploracja otoczenia, walka z wrogami oraz realizowanie różnorodnych zadań, a także rozwój statystyk bohaterów. Zabawa pozwala na przejęcie dowództwa nad grupą herosów, których poczynania przedstawione są z lotu ptaka. Każda z postaci opisana została czterema statystykami, opisującymi siłę, szybkość, żywotność oraz magiczną moc. Bohaterowie mogą też należeć do siedmiu różnych klas. Jeżeli chcesz zadbać o rozwój swoich herosów, ściągnij Tower of Time free Download i zajmij się wzmacnianiem ich umiejętności. Produkcja oferuje również rozbudowany system craftingu, pozwalający na tworzenie nowych przedmiotów oraz broni. Dość podobną grą jest The Bard’s Tale IV pobierz.

Rozgrywka

W Tower of Time starcia z przeciwnikami rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Urozmaiceniem walki jest jednak możliwość tymczasowego spowolnienia czasu, co znacząco ułatwia zapanowanie nad generowanym przez bitwy chaosem. Jeżeli lubisz intensywne potyczki, pobierz grę Tower of Time PC Download i sprawdź możliwości oferowane przez efektowny system walki. Spowolnienie czasu pozwala na swobodne wydawanie poszczególnych rozkazów, co okazuje się niezwykle pomocnym rozwiązaniem. Bohaterowie dysponują wieloma atakami oraz specjalnymi umiejętnościami, a niektóre z nich pozwalają nawet na zmianę stanu otoczenia. Cała kampania trwa około 20 – 30 godzin i pozwala na przejście trzynastu pięter magicznej wieży. Podczas zabawy konieczne jest zaglądanie do miasta, w celu uzupełnienia elementów ekwipunku oraz zregenerowania sił. Przerwy w eksploracji pozwalają na zyskanie nowych umiejętności oraz sprzętu.

Tower of Time Pobierz grę na PC

Tower of Time download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Tower of Time Crack Chomikuj
  • Free Download Tower of Time Torrent Pebx
  • Exsite Tower of Time Pobierz za darmo
  • RELOADED Tower of Time Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.