My Time at Portia Download

Prezentujemy premierę świetnej gry rzemieślniczej RPG. My Time at Portia to produkcja łącząca w sobie sandboksową strukturę oraz grę symulacyjną. Tytuł opracowany został przez studio Pathea Games, znane z Planet Esplorers. Za wydanie gry odpowiada firma Team17. Jeżeli lubisz symulatory z dużą swobodą rozgrywki, pobierz My Time at Portia Download i rozpocznij zabawę w otwartym świecie gry komputerwej. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch. Data premiery: 15 stycznia 2019.

My Time at Portia PC Download skidrow

My Time at Portia pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze fabularnej My Time at Portia PS4, PC, XONE opowiada o losach małej wioski. Akcja osadzona została w postapokaliptycznym świecie fantasy, jednak produkcja cechuje się radosnym i lekkim charakterem. W przedstawionym świecie miał miejsce upadek cywilizacji, jednak ponure wydarzenia w momencie rozpoczęcia akcji uważane są za zamierzchłą przeszłość. Mieszkańcom krainy udało się odzyskać optymizm, dzięki któremu starają się budować nową społeczność. W tym celu przeczesują pobliskie ruiny, aby znaleźć niezbędne do przetrwania surowce i przedmioty. Aby wkroczyć do nietypowego świata po apokalipsie, pobierz za darmo My Time at Portia PC Download i rozpocznij budowę nowej cywilizacji. Gracz wciela się w młodego chłopaka, który trafia do tytułowej wioski Portia. Celem zdolnego rzemieślnika jest zaangażowanie się w życie lokalnej społeczności oraz produktywna pomoc w jej rozwoju.

Mechanika

My Time at Portia to gra RPG ze strukturą sandboksową, która pozwala graczom na swobodne wybieranie podejmowanych zleceń oraz innych aktywności. Początkowo do dyspozycji głównego bohatera pozostawiony jest jedynie niewielki warsztat. Pozwala on na konstruowanie rozmaitych przedmiotów, które można wykorzystać we własnym zakresie lub odsprzedać. Postęp w rozgrywce pozwala na stopniowe rozwijanie biznesu, a tym samym odnotowywanie większych zysków oraz uzyskiwanie coraz lepszych zamówień. Jeżeli chcesz zostać nietuzinkowym rzemieślnikiem, pobierz grę My Time at Portia free Download i spełnij oczekiwania mieszkańców wioski. Mechanika rozgrywki urozmaicona została licznymi mini-gierkami, takimi jak bitwa na śnieżki czy wędkowanie. Ciekawym symulatorem farmy jest także Farm Together.

Rozgrywka

Aby konstruować poszczególne przedmioty, gracz zmuszony jest do gromadzenia rozmaitych surowców. W tym celu niezbędne okazuje się ścinanie drzew czy zbieranie ziół, a także zajmowanie się uprawą rolną czy wydobywaniem rozmaitych rud. Aby wykazać się zdolnościami eksploratora, wybierz opcję ściągnij My Time at Portia Download na steam i zdobądź wszystkie wymagane zasoby. Gracz musi również udawać się na bardziej niebezpieczne wyprawy, w trakcie których napotka na swojej drodze potwory oraz zwiedzi pełne pułapek lochy. Istotnym elementem zabawy jest więc także walka, która opracowana została w systemie zręcznościowym. Dość ważną częścią rozgrywki stanowią ponadto kontakty z pozostałymi mieszkańcami wioski Portia. Główny bohater może wchodzić w relacje z każdą postacią niezależną, która posiada własną biografią oraz unikalną historię. W ten sposób nawiązywać można rozmaite przyjaźnie, które mają niemały wpływ na przebieg wiejskiego życia. Postać sterowana przez gracza może nawet romansować i wchodzić w związki małżeńskie.

My Time at Portia Pobierz reloaded

My Time at Portia download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz My Time at Portia Torrent Pebx
  • Free Download My Time at Portia Crack Exsite
  • Chomikuj My Time at Portia Free download
  • CODEX My Time at Portia Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *