Hellbound Download

Zagraj w grę Hellbound PC, ponieważ jest to opracowana z myślą o posiadaczach komputerów osobistych z systemem Windows pierwszoosobowa strzelanka. Produkcja jest dziełem argentyńskiego zespołu deweloperów z Saibot Studios, mających na swoim koncie dobrze przyjęty horror Doorways: The Underworld. Tym razem twórcy postanowili stworzyć skrajnie odmienny tytuł. Hellbound jest bowiem klasycznym FPS-em, zainspirowanym tak kultowymi produkcjami jak chociażby Quake, Doom czy Duke Nukem 3D. Jeżeli jesteś oddanym miłośnikiem oldschoolowych gier, pobierz Hellbound na PC i zagraj w tę bezpretensjonalną pierwszoosobową strzelankę. Platformy: Windows PC. Data premiery: 09.05.2018.

Hellbound Download – do pobrania na PC

Hellbound pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Głównym bohaterem Hellbound jest potężnie zbudowany mężczyzna, którego głównym celem w życiu jest spuszczanie łomotu demonom. Historia przedstawiona w produkcji jest zaledwie pretekstowa, jednak wraz z każdym pokonywanym przez gracza etapem stawka ulega zwiększeniu. Jeżeli zawsze chciałeś wcielić się w twardziela poskramiającego piekielne kreatury, pobierz za darmo Hellbound PC Download i odeślij wszystkie stwory tam, skąd przybyły. Kolejne diabelskie istoty są coraz potężniejsze, więc główny bohater musi wynajdować coraz to potężniejsze rodzaje broni. Pokonaj wszystkie demony i poczuj satysfakcję z oldschoolowego strzelania.

Mechanika

Rozgrywka w Hellbound opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu zręczności gracza. Zabawa jest bardzo szybka i emocjonująca, a z etapu na etap stawia przed uczestnikiem zmagań coraz większe wymagania. Gracz może wykorzystać do walki z okrutnymi demonami najróżniejsze rodzaje broni. Poza tradycyjnymi karabinami, typowymi strzelbami czy poręcznymi minigunami, do dyspozycji głównego bohatera pozostawiono również bardziej wymyślne spluwy. Skorzystaj z fantastycznego arsenału broni, ściągnij Hellbound Download i wykaż się niepohamowaną mocą destrukcji. Podobną tematycznie jest gra Quake Champions.

Rozgrywka

Aby przetrwać kolejne etapy rozgrywki, gracz musi przez cały czas zachować aktywność i pozostawać w nieustannym ruchu. Przeważnie konieczne jest podejmowanie walki z przynajmniej kilkoma przeciwnikami równocześnie. Gracz musi w tym czasie pamiętać również o unikaniu ataków wyprowadzanych przez demony. Przy okazji praktycznie każdego starcia bohater zużywa całe tony ołowiu, posyłając w kierunku bestii dziesiątki tysięcy strzałów. Weź udział w krwawych zmaganiach i pobierz grę Hellbound free Download, aby posłać wszystkie napotkane demony do diabła.

Tryby i kwestie techniczne

Początkowo gra Hellbound oferowała jedynie tryb Survival, w którym gracz zmuszony jest do odpierania kolejnych hord coraz potężniejszych przeciwników. Twórcy rozbudowali jednak z czasem rozgrywkę, dodając kolejne tryby dla pojedynczego gracza oraz multiplayer. Weź udział we wszystkich dostępnych wariantach aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Produkcja oferuje dość brutalną i mroczną stylistykę, przywodzącą na myśl klasyczne pozycje gatunku. Z przeciwników nieustannie tryskają strugi krwi, a po zastosowaniu broni cięższego kalibru ich ciała ulegają widowiskowej destrukcji.

Hellbound Pobierz na PC

Hellbound torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Steam Hellbound Torrent Pebx
  • Free Download Hellbound Crack Exsite
  • Chomikuj Hellbound Free download
  • CODEX Hellbound Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *