Hellbound Download

Zagraj w grę Hellbound PC, ponieważ jest to opracowana z myślą o posiadaczach komputerów osobistych z systemem Windows pierwszoosobowa strzelanka. Produkcja jest dziełem argentyńskiego zespołu deweloperów z Saibot Studios, mających na swoim koncie dobrze przyjęty horror Doorways: The Underworld. Tym razem twórcy postanowili stworzyć skrajnie odmienny tytuł. Hellbound jest bowiem klasycznym FPS-em, zainspirowanym tak kultowymi produkcjami jak chociażby Quake, Doom czy Duke Nukem 3D. Jeżeli jesteś oddanym miłośnikiem oldschoolowych gier, pobierz Hellbound na PC i zagraj w tę bezpretensjonalną pierwszoosobową strzelankę. Platformy: Windows PC. Data premiery: 09.05.2018.

Hellbound Download – do pobrania na PC

Hellbound pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Głównym bohaterem Hellbound jest potężnie zbudowany mężczyzna, którego głównym celem w życiu jest spuszczanie łomotu demonom. Historia przedstawiona w produkcji jest zaledwie pretekstowa, jednak wraz z każdym pokonywanym przez gracza etapem stawka ulega zwiększeniu. Jeżeli zawsze chciałeś wcielić się w twardziela poskramiającego piekielne kreatury, pobierz za darmo Hellbound PC Download i odeślij wszystkie stwory tam, skąd przybyły. Kolejne diabelskie istoty są coraz potężniejsze, więc główny bohater musi wynajdować coraz to potężniejsze rodzaje broni. Pokonaj wszystkie demony i poczuj satysfakcję z oldschoolowego strzelania.

Mechanika

Rozgrywka w Hellbound opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu zręczności gracza. Zabawa jest bardzo szybka i emocjonująca, a z etapu na etap stawia przed uczestnikiem zmagań coraz większe wymagania. Gracz może wykorzystać do walki z okrutnymi demonami najróżniejsze rodzaje broni. Poza tradycyjnymi karabinami, typowymi strzelbami czy poręcznymi minigunami, do dyspozycji głównego bohatera pozostawiono również bardziej wymyślne spluwy. Skorzystaj z fantastycznego arsenału broni, ściągnij Hellbound Download i wykaż się niepohamowaną mocą destrukcji. Podobną tematycznie jest gra Quake Champions.

Rozgrywka

Aby przetrwać kolejne etapy rozgrywki, gracz musi przez cały czas zachować aktywność i pozostawać w nieustannym ruchu. Przeważnie konieczne jest podejmowanie walki z przynajmniej kilkoma przeciwnikami równocześnie. Gracz musi w tym czasie pamiętać również o unikaniu ataków wyprowadzanych przez demony. Przy okazji praktycznie każdego starcia bohater zużywa całe tony ołowiu, posyłając w kierunku bestii dziesiątki tysięcy strzałów. Weź udział w krwawych zmaganiach i pobierz grę Hellbound free Download, aby posłać wszystkie napotkane demony do diabła.

Tryby i kwestie techniczne

Początkowo gra Hellbound oferowała jedynie tryb Survival, w którym gracz zmuszony jest do odpierania kolejnych hord coraz potężniejszych przeciwników. Twórcy rozbudowali jednak z czasem rozgrywkę, dodając kolejne tryby dla pojedynczego gracza oraz multiplayer. Weź udział we wszystkich dostępnych wariantach aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Produkcja oferuje dość brutalną i mroczną stylistykę, przywodzącą na myśl klasyczne pozycje gatunku. Z przeciwników nieustannie tryskają strugi krwi, a po zastosowaniu broni cięższego kalibru ich ciała ulegają widowiskowej destrukcji.

Hellbound Pobierz na PC

Hellbound torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Steam Hellbound Torrent Pebx
  • Free Download Hellbound Crack Exsite
  • Chomikuj Hellbound Free download
  • CODEX Hellbound Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Sniper Ghost Warrior 3 crack

Sniper Ghost Warrior 3 Download

Osoby, które gustują w grach typu strzelanek z pewnością zadowoli fakt powstania nowej serii gry komputerowej czyli Sniper Ghost Warrior 3, która jest kolejną bo już trzecią serią strzelarek typu FPS, koniecznie musisz ją mieć. Pobierz więc Sniper Ghost Warrior […]

Torrent Life is Feudal Forest Village warez-bb

Life is Feudal Forest Village Download

Life is Feudal Forest Village do pobrania to gra strategiczna wypuszczona na platformę PC Windows. Tytuł został stworzony przez studio Mindillusion. Gra bazuje na swoim poprzedniku wypuszczonym do sprzedaży rok wcześniej czyli Life is Feudal od studia Bitbox. Tytuł pod […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.