Doom Eternal gra do Pobrania

Opanowany przez demony świat ziemski i pozaziemski to idealne miejsce dla gry typu FPS, w której zarówno kosmos i ziemia opanowane są przez walki. Cały układ słoneczny walczy o przetrwanie, a my możemy w tym pomóc pobierz grę Doom Eternal download.

Platforma, wydawca i producent gry

Gra zostanie wydana w 2019 roku na platformach PC, Playstation 4, Swith i XBoxe One. Producentem gry jest id Software, wydawcą międzynarodowym Bethesda Softworks, a wydawcą polskim Cenega S.A. – współpraca tych firm zaowocowała doskonałą grą, szczególnie dla fanów serii rozpoczętej już w 1993 roku.

Doom Eternal Download – Pełna Wersja na PC

Doom Eternal pobierz pc

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła jest kontynuacją poprzedniej części, która skończyła się podczas walk z demonami. W nowo stworzonej grze Doom Eternal brakuje co prawda elementów horroru istotnego w poprzednich częściach, ale nadal wcielamy się w postać niszczyciela demonów – ściagnij za darmo Doom Eternal na PC.

Rozpoczęcie walki z piekielnymi siłami zła wynurzającymi się z każdego zakątka ziemi nie stanowi prostego zadania, ale strzelanki typu FPP zwykle same w sobie nie są proste. Dodatkowa otoczka mroku doskonale sprawdza się jako wprowadzenie do klimatu tworzącego się automatycznie już po pierwszym uruchomieniu gry.

Oprócz walk prowadzonych na kuli ziemskiej odwiedzamy również księżyc Marsa, w którym demony również zatopiły swoje szpony. Ponad to okazuje się, że nowe lokalizacje są równie interesujące jak stare, a ich wygląd i klimat podbijają i tak już wysoką jakość gry.

Mechanika gry

Doom Eternal to kontynuacja poprzednich części, jeśli chodzi również o mechanikę gry. Poznajemy nowe umiejętności jakimi są unik i sprytny uskok, używanie miotacza ognia bądź każdej innej broni – a to tylko niektóre z nowych, angażujących gracza elementów.

W grze już na samym początku mamy wybór. Możemy wcielić się zarówno w sprawiedliwą armię mającą aresztować zdrajcę lub anarchistę, albo w demona, który próbuje zawładnąć światem w możliwie najróżniejszym i najbardziej zaskakującym z możliwych sposobów. Podobna gra Quake Champions do pobrania.

Gra jest przeznaczona dla osób lubiących spędzać czas w dokładnie wykończonym, doprecyzowywanym kolorystycznie świecie, który podaruje im wiele godzin prawdziwej zabawy, owocującej satysfakcją i dobrym nastrojem na resztę dnia lub nocy.

Ciekawostką jest fakt, że w grze nie trzeba jedynie walczyć, ale można także uzdrawiać zmęczonych, rannych graczy znalezionymi apteczkami – nie może to być główne zadania gracza, ale jest przyjemną odskocznią od zabijania wrogów!

Doom Eternal Pobierz za darmo

Doom Eternal download

Pobierz gre!

  • crack Doom Eternal ściągnij pebx
  • torrent Doom Eternal chomikuj za darmo
  • codex Doom Eternal free download
  • skidrow Doom Eternal do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *