Mordhau Download

Zobacz grę nad którą pracowało tylko 10 osób. Mordhau pełna wersja PC to pierwszoosobowa gra akcji, opracowana z myślą o sieciowych zmaganiach wieloosobowych. Skierowana do właścicieli komputerów osobistych z systemem Windows PC produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów z zespołu Triternion. Jeżeli jesteś miłośnikiem dynamicznej rywalizacji w trybie multiplayer, pobierz Mordhau Download i weź udział we wszystkich dostępnych wariantach rozgrywki.

Mordhau PC Download gra do pobrania

Mordhau steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja Mordhau osadzona została w średniowiecznych realiach i koncentruje się na walce z wykorzystaniem broni białej. Produkcja opracowana została z myślą o zmaganiach w trybie multiplayer, więc nie posiada żadnego wątku fabularnego. Jeżeli jesteś fanem szermierki, pobierz grę Mordhau free Download i poczuj się jak waleczny rycerz. Tytuł produkcji stanowi bezpośrednie nawiązanie do popularnej techniki walki mieczem Mordhau. Opiera się ona na wymierzaniu ciosów przy użyciu jelca, podczas gdy broń przetrzymywana jest przez szermierza za klingę. Opanuj wszystkie z dostępnych technik aby pokonać przeciwników.

Mechanika

Rozwiązania zastosowane w grze Mordhau zaczerpnięte zostały z takich produkcji, jak For Honor czy Chivalry: Medieval Warfare. Rozgrywka opiera się na uczestnictwie w wirtualnych potyczkach z innymi rycerzami. W zmaganiach biorą udział uczestnicy z całego świata. Stań do walki z pozostałymi graczami, ściągnij Mordhau PC Download i zaprezentuj swoje umiejętności fechtunku. Zabawa bazuje na dość zaawansowanym systemie walki. Gracz może wyprowadzać bardzo precyzyjne cięcia w poszczególne części ciała oponenta, a także spowalniać i markować ataki. Takie działania pozwalają na sprowokowanie i zdekoncentrowanie szermierza, a tym samym zmuszają go do wykonywania określonych manewrów i nierzadko opuszczenia gardy.

Rozgrywka

Istotnym elementem rozgrywki w Mordhau jest system personalizacji. Gracz może skorzystać z rozbudowanego interfejsu do modyfikowania swojego rycerza oraz posiadanego ekwipunku. Uczestnicy zabawy mogą tworzyć różne elementy uzbrojenia samodzielnie. Dotyczy to zarówno mieczów oraz toporów, jak i poszczególnych części zbroi. W tym celu wykorzystać można rozmaite elementy dostępne w grze. Stwórz własny potężny miecz, wyszukaj na pobierz za darmo Mordhau crack download i pokonaj każdego napotkanego szermierza. Bazując na osobistych preferencjach, gracz ma możliwość wypracowania indywidualnego stylu walki. Przesadnie rozbudowany ekwipunek może się jednak okazać zbyt ciężki, a tym samym ograniczać mobilność wojownika. Mocny pancerz zapewnia dobrą ochronę przed atakami innych graczy, ale jednocześnie znacząco spowalnia ruchy.

Tryby gry

Mordhau oferuje graczom jedynie tryb multiplayer. Warianty rozgrywki wieloosobowej są bardzo zróżnicowane. Uczestnicy zabawy mogą wziąć udział zarówno w klasycznym Deathmatchu drużynowym lub indywidualnym, jak i innych ciekawych modelach rozgrywki. Produkcja początkowo powstawała w oparciu o silnik Unity 5, jednak z czasem zdecydowano się na wykorzystanie technologii Unreal Engine 4 oferującej lepszą grafikę.

Mordhau Pobierz reloaded PC

Mordhau Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 680 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Steam Mordhau Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Mordhau Crack Exsite
  • Chomikuj Mordhau Do pobrania Prophet
  • CODEX Mordhau Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.