Hitman Sniper Challenge Download

Hitman SNiper Challenge pobierz

Hitman Sniper Challenge to dosyć prosta gra, która w ostatnim czasie zyskała bardzo wielu zwolenników. Jest to rodzaj minigry, w której wcielamy się w postać agenta 47. Jest to główny bohater serii Hitman. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie wyznaczonego wcześniej celu oraz jego obstawy. Całą operację możemy przeprowadzić tylko i wyłącznie za pomocą naszej snajperki. Jednak warto pamiętać o tym, iż zabawa nie sprowadza się tylko i wyłącznie do eliminacji wszystkich przeciwników. Powinniśmy również dążyć do osiągnięcia jak największego wyniku punktowego. Wspomniane punkty są zaliczane na nasze konto po spełnieniu różnorodnych wyzwań. Spróbuj swych sił w snajperskim wyzwaniu i Pobierz Hitman Sniper Challenge!

Hitman Sniper Challenge Download Skidrow

Hitman Sniper Challenge reloaded

Pobierz za Darmo!

Warto wiedzieć, że gra Hitman Sniper Challenge to miniprodukcja, która stanowi część popularnej produkcji Hitman: Rozgrzeszenie. Dostępna jest zarówno w wersji cyfrowej, jak również w pudełkowej. Ta popularna w ostatnim czasie minigra została stworzona przez studio IO Interactive. Są to twórcy całej serii Hitman, dzięki czemu możemy spodziewać się najwyższej jakości rozrywki. Podczas gry wcielamy się w rolę agenta 47, który jest głównym bohaterem wszystkich gier z serii Hitman i podejmujemy kontrakt na zabójstwo. Naszym głównym celem jest zlikwidowanie niejakiego Richarda Stronga, który jest szefem dużej korporacji, trudniącej się w produkcji broni. Całą operację musimy przeprowadzić z wysokiego dachu wieżowca. Jednak może być ona nieco utrudniona, ponieważ wspomniany Strong praktycznie nie pojawia się publicznie. Jego nieobecność w publicznych miejscach wynika z faktu, iż obawia się on o swoje życie, ponieważ jego konkurencja jest do niego wrogo nastawiona. Choć wystąpienia publiczne nie są przez niego akceptowane, niestety był zmuszony pojawić się na firmowej imprezie, która odbywała się na tarasie sąsiedniego budynku. Jest to doskonała okazja dla płatnego zabójcy, aby w końcu wykonać swój plan. Czy uda ci się wykonać zaplanowaną akcję? Pobierz Hitman Sniper Challenge Download i sprawdź na ile dobrym snajperem, jesteś Ty!

Rozgrywka jest bardzo prosta. Gracz ma tylko i wyłącznie piętnaście minut, aby zlikwidować wyznaczony wcześniej główny cel, jak również jego kilkunastu ochroniarzy. Podczas misji można używa tylko i wyłącznie karabinu snajperskiego, siedząc na rogu dachu. Warto pamiętać, iż cała zabawa nie polega tylko i wyłącznie na zabiciu wrogów. Musimy zlikwidować nasze cele w jak najbardziej efektowny sposób. Należy pamiętać o tym, iż liczy się przede wszystkim to, w jaki sposób podejdziemy do wykonania naszego zadania. To właśnie za to zostaną nam przydzielone punkty. Należy zdawać sobie sprawę z tego, iż przykładowo powtarzając nasze zadanie wielokrotnie, możemy dobrze poznać układ, jak również zachowanie strażników. Tym samym nasza akcja może być zdecydowanie lepiej rozplanowana. Mnożnik punktów jest powiększany między innymi za szybkie oraz sprawne zabójstwa, a także zaliczanie specjalnych wyzwań. Tworzone są specjalne rankingi, w których zestawiane są rekordy graczy.

Jedną z najbardziej popularnych minigier w ostatnim czasie jest Hitman Sniper Challenge. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na tą grę, ponieważ dostarcza nam nie tylko dużo rozrywki, ale to właśnie również dzięki niej możemy doskonalić swoje umiejętności. Dowiedz się więcej o tej grze i Pobierz Hitman Sniper Challenge Download.

Hitman Sniper Challenge Pobierz Reloaded

Hitman Sniper Challenge steam

Pobierz za Darmo!

  • Warez Hitman Sniper Challenge torrent
  • Pre order Hitman Sniper Challenge cd key
  • Chomikuj Hitman Sniper Challenge crack
  • 3DM Hitman Sniper Challenge pebx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *