Hitman 3 Download pełna wersja

Hitman 3 to pełna emocji gra akcji, w której wcielisz się w rolę płatnego zabójcy. Jeśli uwielbiasz rozgrywki, które utrzymują Cię w napięciu przez cały czas ich trwania, ta gra jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Producent: IO Interactive
Wydawca: IO Interactive
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 20 stcyzeń 2021
Ocena użytkowników: 6,2/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 10 203

Hitman 3 Pobierz grę

Hitman 3 pełna wersja

Dane podstawowe

Hitman 3 została stworzona przez studio IO Software. Gra to typowa skradanka z elementami strzelanki, a całość należy do typu gier akcji. To oznacza, że od samego początku aż do końca rozgrywki, pozostaniesz w napięciu. Rola, jaką przyjmujesz, dodatkowo dodaje smaczku całości. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli płatnego zabójcy, pobierz grę za darmo. Fani tej serii na pewno znają poprzednią część Hitman 2 również z dostępną recenzją na naszej stronie.

Na jakie platformy wydano grę?

W trzecią część Hitmana zagrasz na komputerze, PS5, XboX z serii X, XboX One oraz PS4 i Nintendo Switch. Jak widzisz, rozgrywkę możesz toczyć również w trybie wirtualnej rzeczywistości, co zdecydowanie poprawia odczucia z gry.

Tryb gry

W Hitman 3 można zagrać w trybie single player.

Zarys fabuły

W trakcie rozgrywki możesz wcielić się w rolę Agenta 47, który posiada charakterystyczny, znany fanom serii tatuaż z kodem kreskowym na potylicy. Wraz ze swoją współpracownicą Dianą Burnwood, musisz zamknąć ostatecznie porachunki z grupą Providence. Jednak nie dokonacie tego sami – o wsparcie musicie poprosić starego przyjaciela Agenta 47, Lucasa Greya.

Pokonanie silnej szajki nie będzie prostym zadaniem. Aby je wykonać, musisz wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i wypełnić szereg kontraktów, dzięki którym pozyskasz niezbędne środki. Tym, co zdecydowanie wyróżnia najnowszą odsłonę Hitmana, jest znacznie dojrzalsza i bardziej przemyślana koncepcja fabuły.

Jak wygląda rozgrywka?

Hitman 3 to typowy sandbox. W trakcie rozgrywki wypełniasz różnego rodzaju zadania, a w międzyczasie możesz wchodzić w interakcje z postaciami pobocznymi lub przedmiotami. Dzięki mocno rozbudowanemu systemowi sztucznej inteligencji, cała rozgrywka jest znacznie przyjemniejsza i dużo bardziej realistyczna. Odczujesz zdecydowaną różnicę, rozmawiając z poszczególnymi postaciami.

Co ważne, twórcy gry nie narzucają Ci sposobu, w jaki wykonasz określone wyżej zadanie polegające na pokonaniu wrogiej grupy Providence. Masz w tym zakresie dość dużą swobodę, dzięki czemu zyskujesz jeszcze większą przyjemność z gry. Jeśli zechcesz, pokonaj przeciwników w otwartej konfrontacji. Jeżeli preferujesz walkę z ukrycia – zastosuj taktyki typowe dla skradanek. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich preferencji!

Hitman 3 Download do pobrania

Hitman 3 Download pełna wersja

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

pliki misji 2016, 2018, miejsce trylogii zawiera dostępne, najbardziej popularne świecie zabójstw, wydarzenia dodatki gry hitman, hitmana 2, Hitman III, Hitman 3: Cloud Version

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *