Hitman 3 Download pełna wersja

Hitman 3 to pełna emocji gra akcji, w której wcielisz się w rolę płatnego zabójcy. Jeśli uwielbiasz rozgrywki, które utrzymują Cię w napięciu przez cały czas ich trwania, ta gra jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Producent: IO Interactive
Wydawca: IO Interactive
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 20 stcyzeń 2021
Ocena użytkowników: 6,2/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 10 203

Hitman 3 Pobierz grę

Hitman 3 pełna wersja

Dane podstawowe

Hitman 3 została stworzona przez studio IO Software. Gra to typowa skradanka z elementami strzelanki, a całość należy do typu gier akcji. To oznacza, że od samego początku aż do końca rozgrywki, pozostaniesz w napięciu. Rola, jaką przyjmujesz, dodatkowo dodaje smaczku całości. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli płatnego zabójcy, pobierz grę za darmo. Fani tej serii na pewno znają poprzednią część Hitman 2 również z dostępną recenzją na naszej stronie.

Na jakie platformy wydano grę?

W trzecią część Hitmana zagrasz na komputerze, PS5, XboX z serii X, XboX One oraz PS4 i Nintendo Switch. Jak widzisz, rozgrywkę możesz toczyć również w trybie wirtualnej rzeczywistości, co zdecydowanie poprawia odczucia z gry.

Tryb gry

W Hitman 3 można zagrać w trybie single player.

Zarys fabuły

W trakcie rozgrywki możesz wcielić się w rolę Agenta 47, który posiada charakterystyczny, znany fanom serii tatuaż z kodem kreskowym na potylicy. Wraz ze swoją współpracownicą Dianą Burnwood, musisz zamknąć ostatecznie porachunki z grupą Providence. Jednak nie dokonacie tego sami – o wsparcie musicie poprosić starego przyjaciela Agenta 47, Lucasa Greya.

Pokonanie silnej szajki nie będzie prostym zadaniem. Aby je wykonać, musisz wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i wypełnić szereg kontraktów, dzięki którym pozyskasz niezbędne środki. Tym, co zdecydowanie wyróżnia najnowszą odsłonę Hitmana, jest znacznie dojrzalsza i bardziej przemyślana koncepcja fabuły.

Jak wygląda rozgrywka?

Hitman 3 to typowy sandbox. W trakcie rozgrywki wypełniasz różnego rodzaju zadania, a w międzyczasie możesz wchodzić w interakcje z postaciami pobocznymi lub przedmiotami. Dzięki mocno rozbudowanemu systemowi sztucznej inteligencji, cała rozgrywka jest znacznie przyjemniejsza i dużo bardziej realistyczna. Odczujesz zdecydowaną różnicę, rozmawiając z poszczególnymi postaciami.

Co ważne, twórcy gry nie narzucają Ci sposobu, w jaki wykonasz określone wyżej zadanie polegające na pokonaniu wrogiej grupy Providence. Masz w tym zakresie dość dużą swobodę, dzięki czemu zyskujesz jeszcze większą przyjemność z gry. Jeśli zechcesz, pokonaj przeciwników w otwartej konfrontacji. Jeżeli preferujesz walkę z ukrycia – zastosuj taktyki typowe dla skradanek. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich preferencji!

Hitman 3 Download do pobrania

Hitman 3 Download pełna wersja

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
  • Wolna przestrzeń na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

pliki misji 2016, 2018, miejsce trylogii zawiera dostępne, najbardziej popularne świecie zabójstw, wydarzenia dodatki gry hitman, hitmana 2, Hitman III, Hitman 3: Cloud Version

Podobne Darmowe Gry

Stronghold Crusader Download

Stronghold Crusader Extreme HD Download

Pobierz teraz za darmo Twierdza Krzyzowiec Download. Zacznij budowę swojego zamku i zmierz się z przeciwnikami. Stronghold Crusader HD jest to kontynuacja gry wydanej w 2001 roku Twierdza. Została ona stworzona przez zespół deweloperski Firefly Studios. Akcja przenosi się na […]

Cattle and Crops pobierz grę

Cattle and Crops Download

Debiutującą gra typu symulator rolniczy gości na naszej stronie. Cattle and Crops PC to rozbudowany symulator farmy. Tytuł jest dziełem studia Masterbrain Bytes z Niemiec, a środki na jego produkcję zebrane zostały dzięki akcji przeprowadzonej w serwisie Kickstarter. Jeżeli lubisz […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.