Gravel Download

Gravel pełna wersja gry jest kolejną rajdową propozycją, która pochodzi z włoskiego studia Milestone. Przypominamy, że to studio wyprodukowało inne znane tytuły takie jak Screamer albo seria WRC – co samo w sobie powinno być wystarczającą rekomendacją. Jeśli chcesz pojeździć terenówką po wertepach Pobierz Gravel Download najnowszą grę wyprodukowaną przez studio Milestone. Data premiery 27.02.2018. Platformy: PC, PS4, XONE.

Gravel Pobierz grę na PC

Gravel download

Pobierz za Darmo!

Gravel jest grą należącą do off-roadowych, o które obecnie coraz trudniej. Nie jest typową symulacją, ale proponuje bardziej szalone, zręcznościowe ujęcie tematyki rajdów samochodowych. Jeśli chcesz się pobawić w off-road na ekranie komputera Pobierz za darmo Gravel Download ciekawą grę wyścigową. Gra działa na bardzo wydajnym silniku Unreal Engine 4, który jest dużym skokiem jakościowym w porównaniu z wcześniejszymi grami tego typu.

Duże otwarte mapy, które leżą w różnych, często egzotycznych zakątkach świata. Będzie można pojeździć po dzikich dżunglach, piaszczystych pustyniach, zaśnieżonych trasach górskich. Jeśli chcesz sprawdzić ile ty i twój samochód są w stanie wytrzymać ściągnij Gravel free Download najnowszą grę offroadową. Zaawansowany silnik gry sprawia, że każde z dostępnych aut prowadzi się nieco inaczej i zachowuje odmiennie na różnych nawierzchniach. W grze pojawił dynamiczny cykl dnia i nocy a także system zmiennej pogody. Dostępne są rozbudowane opcje sieciowe oraz różnorodne tryby rozgrywki. Ciekawostką jest tryb stylizowany na program telewizyjny. Ogląda się w nim materiały z wyścigów innych rywalizujących ze sobą graczy oraz walkę o czołowe miejsce w rankingu światowym.

Gravel zdjęcia gry


Gravel kręci się wokół zawodów Offroad Masters, gdzie zmagamy się z trudnościami terenu oraz rywalizujemy z innymi zawodnikami w różnorodnych, często bardzo egzotycznych miejscach na całym świecie. Mapy mają otwartą strukturę, co pozwala nam samodzielne obieranie trasy do mety. Jeśli chcesz decydować, którą drogą pojedziesz do mety Pobierz grę Gravel pc Download niepowtarzalną grę rajdową. Co do realizmu, Gravel znajduje się pomiędzy symulatorem a grą zręcznościową. Sterowanie nie jest przy tym trudne, nie trzeba być Robertem Kubicą, bo opanować auto i uzyskiwać dobre wyniki, świetnie się przy tym bawiąc. Świetną grą rajdową jest Forza Horizon 4 pobierz.

Gravel posiada cztery tryby gry:

 • W trybie Cross Country mamy możliwość swobodnego przemierzania lokacji, możemy też rywalizować o pierwsze miejsce dojedzie do serii punktów na mapie.
 • W trybie Wild Rush wybieramy się w najbardziej niebezpieczne miejsca świata, a podczas rajdu obowiązuje wolna amerykanka – brak jakichkolwiek reguł i zasad.
 • W trybie Speed Cross zawody odbywają się na prawdziwych trasach.
 • W trybie Stadium Circuit ścigamy się na zamkniętych stadionach, pełnych różnorodnych przeszkód oraz ramp pozwalających na wysokie skoki.

Gra oferuje także wiele opcji sieciowych i społecznościowych. Dla przykładu Offroad Masters posiada formę wirtualnego telewizyjnego show, które jest emitowane przez kanał Gravel – gracze rywalizują tutaj o jak najlepsze pozycje w rankingach.

Gravel Download Pełna Wersja PC

Gravel pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8100 2.8 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950 lub lepsza
 • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
 • System: Windows 7 64-bit

 • CODEX Gravel Pobierz za darmo
 • Skidrow Gravel Free Download PC
 • Pobierz Gravel Torrent Chomikuj
 • Free Download Gravel Crack Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.