Immortals Fenyx Rising Pobierz grę

Immortals Fenyx Rising pozwoliło mi przenieść się w świat mitów greckich, które jeszcze pamiętam ze szkoły. Była to niezwykle przyjemna podróż, bo gra jest zrobiona naprawdę dobrze, ma piękną oprawę graficzną i zachwyca dynamiczną akcją. Jeśli lubisz starożytność, to pobierz grę za darmo i ciesz się wspaniałą przygodą w świecie herosów, bogów i fantastycznych stworów.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft GmbH
Data premiery: 3 grudnia 2020
Język: polski, angielski
Ocena użytkowników: 5/10
Ilość pobrań: 9559

Immortals Fenyx Rising Download pełna wersja

Immortals Fenyx Rising pelna wersja

O grze

Grę wyprodukowało i wydało studio uznane Ubisoft, które znane jest m.in. z takich tytułów jak Far Cry czy Assasin’s Creed. Dostępna jest ona w wersji komputerowej, na konsole PS4 i PS5, Xbox One, XSX i Switch. Gracze mogą cieszyć się jedynie singleplayerem. Zawiedzeni zatem będą miłośnicy zabawy w sieci z udziałem wielu osób.

Immortals Fenyx Rising to gra akcji, w której sterujemy bohaterem z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywka łączy w sobie elementy przygodówki, akcji i RPG. Możemy przeżywać niesamowite przygody, walczyć z wrogami i potworami oraz zdobywać nowe umiejętności i ulepszać postać.

Świat gry

Przy Immortals Fenyx Rising pełna wersja spędziłem godziny naprawdę przyjemnej rozrywki. Uwielbiam sandboksy, a ta gra oferuje otwarty, wielki i piękny świat. Poruszamy się w przestrzeni starożytnej Grecji utrzymanej w stylu fantasy. Otoczenie jest naprawdę ładne, aż zachęca, by odpocząć sobie od podążania za fabułą i oddać się eksploracji terenu, podziwiać widoki i antyczne budowle.

Fabuła

Jako gracz wcielamy się w postać Fenyxa, którego płeć wybieramy przed rozpoczęciem przygody. Naszym zadaniem jest odzyskanie esencji bogów, którą wykradł straszliwy tytan Tyfon, który przejął władzę nad światem.

Tyfon jest wrogiem bogów i mści się za zniewolenie jego pobratymców. Dlatego Fenyx dociera do Złotej Wyspy, gdzie rozpoczyna swoją misję przywrócenia utraconego ładu. Po drodze przyjdzie nam spotkać wiele postaci z mitologii greckiej.

Walka

Olbrzymim plusem tego tytułu jest dynamiczna walka. Największym jej wyróżnikiem jest różnorodność. Możemy stosować różne bronie, które mają swoje plusy i minusy. Włócznie pozwalają na prowadzenie szybkiej walki na odległość, potężne dwuręczne topory oraz miecze mają olbrzymią siłę i rozbiją przeciwnika, a zwolennicy prowadzenia bojów z dużych odległości mają do dyspozycji skuteczne łuki.

Znaczenie w pojedynkach ma klasa przeciwnika. Żeby wygrać potyczkę, należy atakować jego słabe punkty. Dla przykładu, w walce z cyklopem naszym głównym celem powinno być oko.

Humor Immortals: Fenyx Rising

Mocnym elementem gry akcji jest humor. Nawet jeśli niektóre żarty nie są zbyt udane, to cała komediowa konwencja tworzy naprawdę przyjemny, rozrywkowy klimat. Żeby zrozumieć dużą część dowcipów, trzeba znać mitologię grecką, w przeciwnym razie nie wszystkie gagi zostaną wyłapane.

Na szczęście znajomość mitów nie wpływa na zrozumienie całej historii, co sprawia, że każdy może spędzić udane godziny zabawy z tym tytułem, bez względu na to, czy czytał w młodości Parandowskiego, czy też nie.

Plusy gry

Immortals Fenyx Rising to przede wszystkim wspaniała przygoda w antycznym świecie, możliwość obcowania z mitami i kultury grecką. To także bardzo udana gra akcji i przygodówka, która okraszona jest pięknymi widokami, a potężny sandboksowy świat zachęca do wędrówek po nim. Zaletą jest także warstwa humorystyczna. Największym smaczkiem gry akcji jest jednak różnorodność walk.

Immortals Fenyx Rising Pobierz na PC

gra w pelnej wersji do pobrania od studia ubisoft

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / 3 GB Radeon R9 280X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 28 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
  • Wolna przestrzeń na dysku: 28 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Immortals Fenyx Rising greckich bogów, gry akcji wciel się w fenyxa, otwarty świat, jesteś ostatnią nadzieją bogów gier,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *