Rising Storm 2 Vietnam Download

Rising Storm 2 Vietnam to strzelanka sieciowa przygotowana na platformę PC Windows. Jest to kolejny już tytuł znanego studia Tripwire Interactive, który powołał do życia serię Killing Floor. Przy budowaniu fabuły tej gry autorom towarzyszył zespół Antimatter Games. Rising Storm 2 Vietnam jest kontynuacją serii Raising Strom, która zebrała całe mnóstwo pozytywnych komentarzy. W Polsce projekt ten ukazał się pod tytułem Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza w 2013 roku. Jak przystało na produkcję traktującą o wojnie w Wietnamie, nie brakuje klasycznego rocka, gęstej dżungli, charakterystycznych zabudowań oraz karabinu M16. Jeśli strzelanki pierwszoosobowe to tzw. must have Twojego zbioru, to ten tytuł musi się w nim znaleźć. Pobierz Rising Storm 2 Vietnam i wciel się w żołnierza, którzy przysłuży się swojemu oddziałowi i wygra w wojnie z nieprzyjacielem. Data premiery odbyła się dnia 30 maja 2017 i wydana na platformy Microsoft Windows PC. Wydawcą w polsce jest studio Techland.

Rising Storm 2 Vietnam Download PC Codex

Reloaded Rising Storm 2 Vietnam torrent

Pobierz za Darmo!

Jak sam tytuł gry taktycznej wskazuje akcja toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Gracze mają do wyboru: wcielić się w wojsko Stanów Zjednoczonych (tutaj do wyboru Marines lub regularne wojsko) lub Wietnamu, który reprezentują oddziały Wietkongu i NVA. Oba wojska zostały wyposażone w charakterystyczne dla siebie wyposażenie i broń, np. siły amerykańskie używają helikopterów, natomiast Wietkong dysponuje pułapkami rozsianymi po całej mapie. Nie może zabraknąć również ujęć z potyczek na terenie miasteczka oraz bazy wojskowej z czerwonymi beczkami. Autorzy zadbali również o widoki na zalane pola ryżowe, odpowiednie dla tamtej epoki modele helikopterów czy też zapach napalmu o poranku. Akcja gry jest bardzo dynamiczna i autentyczna – pod tym względem nie różni się ona od swojej poprzedniczki. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Unreal Engine 4 którego korzysta także PUBG.

Twórcy zadbali o nowy system oddziałów: gracze mogą tworzyć jednostki, których dowódcy mają do dyspozycji wiele uprawnień. Jednym z nich może być możliwość zablokowania lub usunięcia gracza z zespołu, a w jego miejsce można zaprosić innego. Przywódcy mają również możliwość nadawania grupie nazw. Ponadto wszyscy członkowie drużyny są nagradzani za swoją postawę na polu bitwy i za swoje starania. I nie chodzi tu jedynie o ilość zabitych wrogów, lecz o pomoc kompanom. Po zakończeniu danej walki na ekranie wyświetla się tabela ze statystykami, która ukazuje również ranking członków zespołu. Autorzy zadbali o bardzo wiele detali: na niebie rządzą helikoptery, natomiast w ciasnych i wąskich tunelach można natrafić na liczne, wybuchające pułapki. Ponadto nawet rysy twarzy zostały odpowiednio dopasowane do poszczególnych nacji, podobnie jak styl i model walki, a także uzbrojenie. Bardzo realistyczne sceny walk przywodzą na myśl autentyczne wydarzenia, jakie miały miejsce podczas wojny w Wietnamie. Jeśli chcesz się przenieść do odległej Azji i zmierzyć się z siłami wroga, to pobierz Rising Storm 2 Vietnam Download, aby przysłużyć się swojej drużynie i ocalić swoją ojczyznę.

Produkcja cechuje się bardzo wysokim stopniem realizmu i autentyczności. Autorom bardzo zależało na tym, aby oddać faktyczny klimat tej okrutnej i bezwzględnej wojny, która wydarzyła się naprawdę. Jeśli gry akcji i wszelkiego rodzaju strzelanki to dla Ciebie doskonała rozrywka, która pomaga Ci się odstresować, to ten tytuł jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Rising Storm 2 Vietnam Download i utwórz drużynę w gronie swoich najbliższych przyjaciół, a wspólne przedzieranie się przez dżunglę będzie jeszcze bardziej ekscytujące! Cena na steam: 8,24 USD. Język: angielski, brazylijska odmiana języka portugalskiego, rosyjski, włoski, francuski, niemiecki.

Rising Storm 2 Vietnam Pobierz / zainstaluj

Free Rising Storm 2 Vietnam torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Steam Download Rising Storm 2 Vietnam Crack Exsite
  • Reloaded Rising Storm 2 Vietnam Torrent Chomikuj
  • CODEX Rising Storm 2 Vietnam Free Download
  • Pebx Rising Storm 2 Vietnam Pobierz za darmo PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *