Dead Rising 4 Download

Dead Rising 4 gra do pobrania w pełnej wersji, to kolejna odsłona popularnej serii gier o zombiakach. Mamy tu wszystko, co jest potrzebne do stworzenia takiej pozycji: horror, zombie, elementy thrilleru i przede wszystkim – survival. Przygodowa gra akcji została napisania – podobnie zresztą jak w przypadku „dwójki” i „trójki”, przez studio Capcom Vancouver. Data premiery gry twórcy Brenta Arnst odbyła się dnia 6 grudnia 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Fabuła gry

Jest Boże Narodzenie. Szesnaście lat temu, o tej samej mniej więcej porze, nasz bohater Frank West, musiał przeżyć w lokalnym centrum handlowym inwazję żywych trupów. Dziś, gdy wokół nas panuje atmosfera świąt, nagle okazuje się, że problem wrócił. I to w tym samym miejscu, co szesnaście lat temu…

Dead Rising 4 Download – Pełna Wersja PC

Dead Rising 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Bohater w którego się wcielamy – Frank West – już kiedyś wspomnianą inwazję przetrwał. Jednak nie udało mu się do końca ustalić, co powoduje wciąż powtarzającą się zarazę. Teraz będzie miał okazję, by to sprawdzić. Zostanie on zamknięty we wspomnianym centrum handlowym, a następnie będzie musiał przetrwać starcie z hordą zombie. Do czasu, aż nadejdzie pomoc…

Jeśli chcesz mu towarzyszyć i wcielić się w jego rolę (i przyznajmy, dość nieciekawą sytuację), koniecznie pobierz na swój komputer Dead Rising 4 Download. Przekonasz się, czy dasz radę przetrwać przez kilka dni w niegościnnym otoczeniu. Ciekawostką jest fakt, że firma Capcom jest właścicielem takich gier jak Devil May Cry 5 lub Resident Evil 2.

Mechanika gry recenzja

Jeśli coś wyróżnia grę Dead Rising 4 wydaną na PS4, XONE i PC, od innych gier, to z pewnością zombie… Prawdziwe masy zombie… W niektórych momentach, można naliczyć ich aż kilkuset. Co mamy przeciw nim? Wszystko, co znajdziemy pod ręką. Mogą to być wymyślne narzędzia walki (np. wózek inwalidzki z przyczepionymi karabinami maszynowymi) bądź też bardziej proste narzędzia, takie jak spreparowany topór.

Niestety, wszystkie stworzone w ten sposób narzędzia walki mają jedną wadę – są nietrwałe. Po stosunkowo krótkim czasie, nie nadają się do dalszego użytku. Co nam wtedy pozostaje? Musimy odszukać inne detale, które odpowiednio połączone ze sobą, dadzą nam coś na wzór broni.

Żeby jednak było ciekawiej, w porównaniu z poprzednią odsłoną gry, twórcy postanowili zaimplementować w niej kilka nowości. Oto niektóre z nich:

 1. Egzoszkielet. Daje on naszemu bohaterowi nadludzką wręcz siłę. Dzięki niemu, będziemy mogli wyrywać otaczające nas elementy otoczenia i zabijać nimi zombie. Oczywiście do czasu…
 2. Nowe odmiany wirusa. Nowością w Dead Rising 4, są rozmaite typy wirusów. Na wskutek mutacji, z hordy zombiaków wydzieliły się specjalne grupy, charakteryzujące się znacznie większą siłą. Z kolei ofiary innej odmiany wirusa, potrafią przemienić się natychmiast w zombie i zaatakować nas ze znacznie większą szybkością.

Nie oznacza to jednak, że walka z umarlakami stała się wyjątkowo trudna. Nadal w walce 1 na 1 mamy ogromną przewagę. Musimy jednak pamiętać, że nieraz przyjdzie nam stanąć naprzeciw nawet kilkuset umarlakom.

Jeśli również i Ty chcesz się przekonać, jak poradzisz sobie w takiej walce, koniecznie pobierz Dead Rising 4 Download. Przekonasz się, że to wcale nie takie proste…

Tryby gry

Jak na prawdziwy „zombie horror” przystało, również i w Dead Rising 4 pojawiła się opcja gry w kooperacji. W trybie tym, w danej grupie może walczyć jednocześnie czterech bohaterów. A jak wiadomo, w grupie raźniej.

Podsumowanie

Dead Rising 4, to kolejna odsłona popularnej serii gier o zombiakach. Czy może być w tym coś interesującego? Oczywiście, że tak. Gra jest na tyle realistyczna, by emocjonalnie zaangażować gracza. Jeśli również i Ty chcesz dać porwać się w ten wir, koniecznie pobierz Dead Rising 4 Download na swój komputer. Cena na steam: 29,99 USD.

Dead Rising 4 Pobierz na PC

Dead Rising 4: Frank's Big Package Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 10 (64-bit).
 • Direct X: DX 12.
 • Exsite Dead Rising 4 PC Download
 • Pobierz Dead Rising 4 Chomikuj Torrent
 • Crack Pebx Dead Rising 4 deluxe edition Download
 • Free Download Dead Rising 4 Pełna Wersja
 • Dead Rising 4 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *