Assassin’s Creed: Valhalla Download

Gra Assassin’s Creed: Valhalla to już dwunasta odsłona kultowego RPGa, który tym razem toczy się w średniowiecznej Anglii.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft GmbH
Data premiery: 10 listopad 2020
Ocena użytkowników: 7,4/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 15 392

Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz pełna wersja

Assassin's Creed: Valhalla download

Dane podstawowe

Podobnie jak za poprzednie wydania Assasin’s Creed, również za wydanie Valhalli odpowiada Ubisoft. Ciekawostką jest, że pierwsze egzemplarze z serii były wydawane jako gry akcji, jednak stopniowo ewoluowały one w kierunku sandboxowych RPG-ów. Nad opracowaniem tej gry działało aż piętnaście zespołów deweloperów, a przewodniczył im Ubisoft Montreal.

Na jakie platformy?

W Assassin’s Creed: Valhalla zagrasz na komputerze, PS4, PS5, XboX One oraz XboX z serii X.

Tryb gry

Assassin’s Creed: Valhalla zawiera fabularną kampanię dla jednego gracza. Twórcy tej gry nie zdecydowali się na stworzenie multiplayera.

Fabuła

Cała akcja rozgrywa się w Angli w IX wieku, a my kierujemy postacią o imieniu Eivor. Możemy nie tylko wybrać dla swojego bohatera płeć, ale wręcz zdecydować, że będzie on je… zmieniał w trakcie rozgrywki. Eivor kieruje klanem wikingów, którzy usiłują znaleźć dla siebie miejsce i w tym celu uciekają z pochłoniętej walkami Norwegii wprost do Anglii.

Jak okazuje się w dość krótkim czasie, nie był to najlepszy wybór, bowiem wewnętrzna sytuacja w Anglii nie jest wiele lepsza, a dodatkowo samozwańczy władca tego kraju, Alfred Wielki z Wessex, wyraźnie znieważa klan pogańskich wikingów. Aby znaleźć swoje miejsce na świecie, a także trafić do Valhalli, Eivor wraz ze swoją świtą decydują się stanąć do walki. Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz grę za darmo i sprawdź, czy uda Ci się pomyślnie zakończyć tę trudną walkę!

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie gry w Assassin’s Creed: Valhalla otrzymujemy fabularne zadania, podzielone na krótsze rozdziały. Otrzymujemy również dodatkowe questy, a także możemy oddawać się rozmaitym, pobocznym aktywnościom. Jednym z pierwszych zadań, jakie staje przed Eivorem, jest pozyskanie zasobów, które pozwolą na przetrwanie jego wikingom w trudnych, wojennych warunkach średniowiecznej Anglii.

Dodatkowo, naszym zadaniem jest budowanie strefy wpływów, a także podejmowanie walk. Ubisoft zdecydował się nieco zmodyfikować system w grze tak, aby jeszcze wyraźniej ukazać, w jak bezwzględny sposób walczą wikingowie.

Cała mapa Assassin’s Creed: Valhalla składa się nie tylko z Anglii. Można znaleźć miejsca Norwegii (do której możemy udać się w dowolnej chwili, mimo że uciekamy stamtąd na początku gry) i innych, dodatkowych terytoriów. Na ekranie ujrzysz świetne odwzorowania wielu elementów angielskiej architektury, a poziom grafiki przypadnie do gustu również wymagającym graczom.

Assassin’s Creed: Valhalla Download PC

Assassin's Creed: Valhalla do pobrania

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB NVidia GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB AMD Radeon RX 570
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

pierwszy walce odyssey 2021, dzięki gier domu, grze assassin's creed valhalla pełna werja gier, czeka fanów najbardziej, postaci mechanika instalator

Podobne Darmowe Gry

Stranded Deep pobierz

Stranded Deep Download

Stranded Deep to gra typu survival, która została osadzona na bezludnej wyspie. Jest to debiutancki tytuł dwuosobowego teamu pochodzącego z Australii – Beam Team Games. Jako ciekawostkę można przywołać, że gra w kilku momentach odwołuje się do filmu Cast Away […]

alan wake do pobrania

Alan Wake Pobierz

Alan Wake (TPP) to gra komputerowa, w stosunku do której trudno jest zachować obojętny stosunek. Trudno się zresztą temu dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę to, że jest kolejnym dziełem ekipy odpowiedzialnej między innymi za sukces przygód Maxa Payne’a. Pobierz […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *