Assassin’s Creed: Valhalla Download

Gra Assassin’s Creed: Valhalla to już dwunasta odsłona kultowego RPGa, który tym razem toczy się w średniowiecznej Anglii.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft GmbH
Data premiery: 10 listopad 2020
Ocena użytkowników: 7,4/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 15 392

Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz pełna wersja

Assassin's Creed: Valhalla download

Dane podstawowe

Podobnie jak za poprzednie wydania Assasin’s Creed, również za wydanie Valhalli odpowiada Ubisoft. Ciekawostką jest, że pierwsze egzemplarze z serii były wydawane jako gry akcji, jednak stopniowo ewoluowały one w kierunku sandboxowych RPG-ów. Nad opracowaniem tej gry działało aż piętnaście zespołów deweloperów, a przewodniczył im Ubisoft Montreal.

Na jakie platformy?

W Assassin’s Creed: Valhalla zagrasz na komputerze, PS4, PS5, XboX One oraz XboX z serii X.

Tryb gry

Assassin’s Creed: Valhalla zawiera fabularną kampanię dla jednego gracza. Twórcy tej gry nie zdecydowali się na stworzenie multiplayera.

Fabuła

Cała akcja rozgrywa się w Angli w IX wieku, a my kierujemy postacią o imieniu Eivor. Możemy nie tylko wybrać dla swojego bohatera płeć, ale wręcz zdecydować, że będzie on je… zmieniał w trakcie rozgrywki. Eivor kieruje klanem wikingów, którzy usiłują znaleźć dla siebie miejsce i w tym celu uciekają z pochłoniętej walkami Norwegii wprost do Anglii.

Jak okazuje się w dość krótkim czasie, nie był to najlepszy wybór, bowiem wewnętrzna sytuacja w Anglii nie jest wiele lepsza, a dodatkowo samozwańczy władca tego kraju, Alfred Wielki z Wessex, wyraźnie znieważa klan pogańskich wikingów. Aby znaleźć swoje miejsce na świecie, a także trafić do Valhalli, Eivor wraz ze swoją świtą decydują się stanąć do walki. Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz grę za darmo i sprawdź, czy uda Ci się pomyślnie zakończyć tę trudną walkę!

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie gry w Assassin’s Creed: Valhalla otrzymujemy fabularne zadania, podzielone na krótsze rozdziały. Otrzymujemy również dodatkowe questy, a także możemy oddawać się rozmaitym, pobocznym aktywnościom. Jednym z pierwszych zadań, jakie staje przed Eivorem, jest pozyskanie zasobów, które pozwolą na przetrwanie jego wikingom w trudnych, wojennych warunkach średniowiecznej Anglii.

Dodatkowo, naszym zadaniem jest budowanie strefy wpływów, a także podejmowanie walk. Ubisoft zdecydował się nieco zmodyfikować system w grze tak, aby jeszcze wyraźniej ukazać, w jak bezwzględny sposób walczą wikingowie.

Cała mapa Assassin’s Creed: Valhalla składa się nie tylko z Anglii. Można znaleźć miejsca Norwegii (do której możemy udać się w dowolnej chwili, mimo że uciekamy stamtąd na początku gry) i innych, dodatkowych terytoriów. Na ekranie ujrzysz świetne odwzorowania wielu elementów angielskiej architektury, a poziom grafiki przypadnie do gustu również wymagającym graczom.

Assassin’s Creed: Valhalla Download PC

Assassin's Creed: Valhalla do pobrania

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB NVidia GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB AMD Radeon RX 570
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

pierwszy walce odyssey 2021, dzięki gier domu, grze assassin's creed valhalla pełna werja gier, czeka fanów najbardziej, postaci mechanika instalator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.