Assassin’s Creed: Valhalla Download

Gra Assassin’s Creed: Valhalla to już dwunasta odsłona kultowego RPGa, który tym razem toczy się w średniowiecznej Anglii.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft GmbH
Data premiery: 10 listopad 2020
Ocena użytkowników: 7,4/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 15 392

Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz pełna wersja

Assassin's Creed: Valhalla download

Dane podstawowe

Podobnie jak za poprzednie wydania Assasin’s Creed, również za wydanie Valhalli odpowiada Ubisoft. Ciekawostką jest, że pierwsze egzemplarze z serii były wydawane jako gry akcji, jednak stopniowo ewoluowały one w kierunku sandboxowych RPG-ów. Nad opracowaniem tej gry działało aż piętnaście zespołów deweloperów, a przewodniczył im Ubisoft Montreal.

Na jakie platformy?

W Assassin’s Creed: Valhalla zagrasz na komputerze, PS4, PS5, XboX One oraz XboX z serii X.

Tryb gry

Assassin’s Creed: Valhalla zawiera fabularną kampanię dla jednego gracza. Twórcy tej gry nie zdecydowali się na stworzenie multiplayera.

Fabuła

Cała akcja rozgrywa się w Angli w IX wieku, a my kierujemy postacią o imieniu Eivor. Możemy nie tylko wybrać dla swojego bohatera płeć, ale wręcz zdecydować, że będzie on je… zmieniał w trakcie rozgrywki. Eivor kieruje klanem wikingów, którzy usiłują znaleźć dla siebie miejsce i w tym celu uciekają z pochłoniętej walkami Norwegii wprost do Anglii.

Jak okazuje się w dość krótkim czasie, nie był to najlepszy wybór, bowiem wewnętrzna sytuacja w Anglii nie jest wiele lepsza, a dodatkowo samozwańczy władca tego kraju, Alfred Wielki z Wessex, wyraźnie znieważa klan pogańskich wikingów. Aby znaleźć swoje miejsce na świecie, a także trafić do Valhalli, Eivor wraz ze swoją świtą decydują się stanąć do walki. Assassin’s Creed: Valhalla Pobierz grę za darmo i sprawdź, czy uda Ci się pomyślnie zakończyć tę trudną walkę!

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie gry w Assassin’s Creed: Valhalla otrzymujemy fabularne zadania, podzielone na krótsze rozdziały. Otrzymujemy również dodatkowe questy, a także możemy oddawać się rozmaitym, pobocznym aktywnościom. Jednym z pierwszych zadań, jakie staje przed Eivorem, jest pozyskanie zasobów, które pozwolą na przetrwanie jego wikingom w trudnych, wojennych warunkach średniowiecznej Anglii.

Dodatkowo, naszym zadaniem jest budowanie strefy wpływów, a także podejmowanie walk. Ubisoft zdecydował się nieco zmodyfikować system w grze tak, aby jeszcze wyraźniej ukazać, w jak bezwzględny sposób walczą wikingowie.

Cała mapa Assassin’s Creed: Valhalla składa się nie tylko z Anglii. Można znaleźć miejsca Norwegii (do której możemy udać się w dowolnej chwili, mimo że uciekamy stamtąd na początku gry) i innych, dodatkowych terytoriów. Na ekranie ujrzysz świetne odwzorowania wielu elementów angielskiej architektury, a poziom grafiki przypadnie do gustu również wymagającym graczom.

Assassin’s Creed: Valhalla Download PC

Assassin's Creed: Valhalla do pobrania

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB NVidia GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB AMD Radeon RX 570
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

pierwszy walce odyssey 2021, dzięki gier domu, grze assassin's creed valhalla pełna werja gier, czeka fanów najbardziej, postaci mechanika instalator

Podobne Darmowe Gry

Prey (2017) gra do pobrania

Prey Download

Prey to gra typu strzelanka z perspektywy pierwszoosobowej, która została wypuszczona na platformę PC Windows. Jest to również reboot gry FPS o tym samym tytule, która została wypuszczona do sprzedaży w 2006 roku. Jednak poza tytułem i przynależnością gatunkową nic […]

Dying Light 2 pobierz

Dying Light 2 Download

Zobacz spore zmiany w drugiej części gry na PC. Dying Light 2 pełna wersja to pierwszoosobowa gra akcji, wyróżniająca się otwartym światem. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po mieście opanowanym przez zombie. Za powstanie gry odpowiedzialne jest polskie studio Techland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.