The Book of Unwritten Tales 2 Download

Niesamowita kontynuacja gry The Book of Unwritten Tales 2 Download – Pobierzesz w pełnej polskiej wersji za darmo na naszej stronie. Belgijskie studio King Art Games odpowiedzialne jest za stworzenie tej humorystycznej przygodówki, współpracując z Nordic Games Publishing. W drugiej części gry gracz powróci do magicznego świata gdzie trwa wojna między Armią Cieni a Sojuszem.

The Book of Unwritten Tales 2 kojarzy się z konfliktem znanym z Warcraft, celem twórców jest także obśmiewanie schematów z popularnych gier, książek czy filmów w tematyce fantasy np. Harry Potter, Władca Pierścieni, Gra o Tron, Świat Dysku czy World of Warcraft. Akcja toczy się rok po wydarzeniach z pierwszej części, kiedy gracze szukali prof. Mortimera McGuffina – gremlina, odkrył on artefakt który pozwoliłby zakończyć walkę dobra ze złem, w związku z czym został on porwany przez Armię Cieni.

The Book of Unwritten Tales 2 Pobierz za darmo

Gracz w The Book of Unwritten Tales 2 może kierować starymi postaciami: elfią księżniczką Ivo, łowcą przygód Nate’em, gnomem Wilburem oraz Critterem. Zazwyczaj sterujemy nimi osobno, jednakże pojawiają się momenty gdy musimy sterować np. dwoma lub trzema postaciami na raz. W przygodówce typu point-and-click nie zabraknie wielu zagadek logicznych, a także dostępne będą zadania poboczne. Oprawa graficzna nawiązuje do pierwszej części gry i została ona dość dopracowana. Postacie wykonane w 3D, a całość wykonana jest w kolorowej, humorystycznej estetyce, która dobrze współgra z całym stylem produkcji. Już teraz możesz pobrać The Book of Unwritten Tales 2 Download w pełnej wersji PL.

The Book of Unwritten Tales 2 Download

The Book of Unwritten Tales 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • The Book of Unwritten Tales 2 Pobierz za darmo
  • Pobierz The Book of Unwritten Tales 2 Chomikuj
  • The Book of Unwritten Tales 2 Download Free
  • Free Download The Book of Unwritten Tales 2
  • The Book of Unwritten Tales 2 Free Download
  • The Book of Unwritten Tales 2 Torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *