H1Z1 King of the Kill Download

Intrygująca strzelanina MMO z elementami survivalu, H1Z1: King of the Kill to jedna z dwóch osobnych wersji sandboksa o nazwie H1Z1. W tej edycji główny nacisk rozrywki nałożony jest na rywalizację graczy w trybie PvP i dużą ilość dynamicznej, satysfakcjonującej akcji. Gra wieloosobowa autorstwa  Daybreak Game Company posiada również wersję H1Z1 o podtytule Just Survive, której głównymi założeniami jest aspekt eksploracyjny i survivalowy. Produkcja H1Z1 zyskała bardzo duże grono zwolenników na platformie Steam, którzy podzielili się na dwie grupy zainteresowane nieco innymi aspektami rozgrywki, stąd różne edycje gry rozwijane przez inne zespoły deweloperskie. Data premiery odbyła się 28 lutego 2018 na platformy PlayStation 4 oraz Microsoft Windows PC.

H1Z1 King of the Kill Download pełna wersja

H1Z1: King of the Kill pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i rozgrywka gry H1Z1 King of the Kill

Podobnie jak w pierwotnej wersji gry H1Z1, fabuła King of the Kill rozgrywa się w nieokreślonym, amerykańskim miasteczku i otaczających je rubieżach. Tytułowy wirus istnieje w świecie gry już od kilkunastu lat, a większość populacji uległa zmutowaniu w krwiożercze zombie. Garstka ludzi, która przetrwała apokalipsę, musi sprostać nieustannej walce z hordami żywych trupów oraz zmaganiom związanym ze zdobywaniem żywności, akcesoriów do obrony oraz innych zasobów ułatwiających życie w martwym środowisku, których przechwycenie jest jednym z głównych zadań graczy. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłą, post-apokaliptyczną atmosferę, Pobierz H1Z1 King of the Kill Download już teraz i zacznij zdobywać doświadczenie w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie. Poczuj dreszczyk emocji zagraj na konsoli PS4 lub komputerze PC.

Zdjęcia


W przeciwieństwie do koncepcji rozgrywki obecnej w pierwotnej wersji gry H1z1 oraz rozwiniętej w edycji H1z1: Just Survive, działania nie opierają się na eksploracji i poszukiwaniu zasobów przy współpracy z innym graczami. Również wspólne konfrontacje z zastępami zombie zostały wymienione na znacznie bardziej dynamiczną i szybką akcję, nastawioną na rywalizację pomiędzy graczami. W otwartym świecie obecnych jest wiele trybów PvP. Aby doświadczyć znanego z pierwotnej wersji H1Z1, trybu Battle Royale Pobierz H1Z1 King of the Kill Download już teraz i zmierz się z kolejnymi przeciwnikami. Mechanika gry uwzględnia również elementy survivalowe i wymaga zbierania niezbędnych surowców oraz wytwarzania przydatnego sprzętu, jednak elementy te stanowią drugorzędny element rozgrywki.

Informacje techniczne na temat gry H1Z1 King of the Kill

Dostępna na komputery osobiste z systemem Windows gra H1Z1 King of the Kill oraz jej druga odsłona H1Z1: Just Survive, a także macierzysta wersja H1Z1, opierają się na działaniu Fogelight, który jest całkowicie autorskim silnikiem. Pomimo bazowania wszystkich tytułów na tych samych elementach początkowych oraz podobnych animacjach, poziomach czy efektach specjalnych, każda z nich wykształciła unikalny styl i estetykę, które rozwijane są przez niezależnych deweloperów. Aby zapoznać się z systemem gry opartym na szybkiej i dynamicznej akcji, Pobierz H1Z1 King of the Kill Download i doświadcz intensywnego przeżycia w trybie multiplayer. Soundtrack i grafika to zasługa silnika Forgelight Engine.

Trailer

Zanim gra MMO trafiła do graczy w podzielonej na dwie odrębne wersje edycji, była już dostępna w trybie wczesnego dostępu na platformie Steam. Wielu graczy posiadało rozbudowany ekwipunek, nabyty w grze za pomocą mikropłatności. Dzięki staranności studia Daybreak Game Company wszystkie dane zostały przeniesione do nowych wersji gry, a cały ekwipunek podwojony i udostępniony w obu edycjach posiadanej przez nich gry, które otrzymał każdy właściciel wcześniejszej edycji.

H1Z1 King of the Kill Pobierz Steam

H1Z1: King of the Kill pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2310 2.9GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.

Oficjalna strona: https://www.h1z1.com/home.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *