Jumanji: The Video Game Download za darmo

Pobierz Jumanji: The Video Game to przygodowa gra akcji TPP, która z pewnością zachwyci miłośników tytułowego filmu. Produkcja przenosi nam w samo centrum niebezpiecznej dżungli. Naszym głównym zadaniem jest odzyskanie klejnotów Jumanji. Tylko wtedy uda nam się uchronić świat przed zagładą. Omawiany tytuł został wypuszczony na Windows PC, Playstation 4 (PS4), Xbox One XONE, Nintendo Switch. Producentem jest studio Funsolve, a wydawcą Outright Games. Polski wydawca to Cenega S.A. Data premiery: 8 listopada 2019.

Jumanji: The Video Game Pobierz za darmo

Jumanji: The Video Game download

Download PC

Przygoda w dżungli

Marzysz o ekscytującej przygodzie w dżungli? Pobierz Jumanji: The Video Game Download i zrób wszystko, aby odzyskać drogocenne klejnoty. Należy pamiętać, że w opisywanej lokacji kryje się wiele niebezpieczeństw, z którymi musimy się zmierzyć. Opisywana gra została stworzona w oparciu o licencję popularnej serii filmowej.

Czwórka bohaterów (Ruby, Mysz, doktor Braveston, profesor Oberon) próbuje uchronić świat przed totalną zagładą. Priorytetem jest odnalezienie, a następnie odzyskanie klejnotów Jumancji. Oczywiście zostały one staranie ukryte, tak aby pokrzyżować plany protagonistów. Gry darmowe takie jak Jumanji: The Video Game do pobrania od studia Funsolve LTD stawiają przed nami szereg pułapek i niebezpieczeństw. Musimy więc wykazać się sporym sprytem i zręcznością.

W dżungli czekają na nas nie tylko przeszkody terytorialne, ale również liczni przeciwnicy, których musimy wyeliminować. Niektóre zagrożenia warto jest ominąć, tak aby niepotrzebnie nie narażać się na utratę życia. Trzeba także dodać, że nasi wrogowie występują pod wieloma różnymi postaciami. To nie tylko krwiożercze bestie zamieszkujące dżunglę, ale również żołnierze.

Zdjęcia Jumanji: The Video Game


Zdobywanie nowych umiejętności

Kierowany przez nas bohater może rozwijać swoje umiejętności. Wraz z rozgrywką Jumanji: The Video Game do pobrania zdobywa on doświadczenie. Jest to ważne, gdyż na naszej drodze będą znajdować się coraz bardziej zaawansowane pułapki. Musimy więc rozwijać naszą postać, aby podnieść jej potencjał bojowy. Dostęp do nowych umiejętności zyskujemy etapowo, dzięki czemu rozgrywka jest wyjątkowo ekscytująca. Pewne jest to, że nie ma czasu na nudę.

Do dyspozycji w grze Jumanji: The Video Game mamy broń, dzięki której sprawnie wyeliminujemy groźnych przeciwników. Pamiętajmy jednak o tym, aby mierzyć siły na zamiary. Niektórzy oponenci są potężni, a ich zgładzenie nie będzie tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nie zapominajmy również o tym, że świat eksplorujemy w towarzystwie pozostałych członków drużyny. Stanowią oni niezastąpione wsparcie. Świetną grą zręcznościową jest także Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Tryb rozgrywki – w grze Jumanji

Na początku musimy określić preferowany tryb rozgrywki. W przypadku single player zabawa toczy się w pojedynkę, a pozostała trójka bohaterów kierowana jest przez sztuczną inteligencję. Nie możemy przewidzieć ruchów komputera, a więc rozgrywka jest niezwykle wciągająca. Za każdym razem będzie ona toczyć się nieco inaczej.

Oprócz tego mamy w Jumanji: The Video Game do dyspozycji tryb multiplayer. Zabawa wieloosobowa może toczyć się przez internet. W takich przypadku pozostali członkowie naszej drużyny kierowani są przez losowych graczy. Dostępny jest tryb wieloosobowy na podzielnym ekranie. Trzeba podkreślić, że w rozgrywce może brać udział maksymalnie czterech graczów. Cena gry na steam: 14,99 USD.

Jumanji: The Video Game Download Pełna Wersja PC

Jumanji: The Video Game pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki:> 1 GB GeForce GT 430 / Radeon HD 6850
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

  • Free Download Jumanji: The Video Game Crack Chomikuj
  • Pełna Wersja Jumanji Torrent Exsite
  • Gdzie pobrać grę Jumanji? Jak zainstalować?
  • Codex Jumanji: The Video Game free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *