PES 2019 Download

Do pobrania legendarna gra z serii kultowych gier symulacyjnych w piłkę nożną. Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier sportowych, zapoczątkowanego przez firmę Konami w 1996 roku. Produkcja oferuje poprawioną w porównaniu do poprzednich odsłon serii mechanikę rozgrywki, stanowiąc jednocześnie rozwinięcie znanych wcześniej rozwiązań. Jeżeli jesteś fanem tej kultowej serii, pobierz PES 2019 Download i zorganizuj własne piłkarskie mistrzostwa. Data premiery: 28.08.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One..

Pro Evolution Soccer 2019 Download PC

PES 2019 pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu, PES 2019 PS4, PC, XONE łączy w sobie zręcznościową grę w football z elementami sportowego symulatora oraz strategii. Produkcja w sposób stosunkowo realistyczny odwzorowuje piłkarskie spotkania. Tak samo jak w Pro Evolution Soccer 2018, gracze mogą skorzystać z precyzyjnego systemu odpowiadającego za kontrolowanie piłki przez poszczególnych zawodników. Pod uwagę branych jest wiele części ciała piłkarzy, dzięki czemu przy dryblowaniu, główkowaniu czy odbiorach gracze podziwiać mogą zróżnicowane animacje. Jeżeli jesteś oddanym piłkarskim kibicem, pobierz grę Pro Evolution Soccer 2019 Download i wciel się w ulubionych zawodników. Usprawnieniu i zmodyfikowaniu uległo również tempo gry. Dzięki niedużemu spowolnieniu, zabawa stała się bardziej realistyczna. Gracze mogą też korzystać z dryblingu strategicznego, który oferuje większe możliwości w zakresie kontrolowania piłki oraz rozgrywania stałych fragmentów gry, np. przy rzutach karnych oraz wolnych.

https://www.youtube.com/watch?v=SSfko2Ps9oY

Rozgrywka

W porównaniu do poprzedniej części cyklu, w Pro Evolution Soccer 2019 znacznemu przebudowaniu uległ MyClub. Nowością jest między innymi innowacyjny sposób kontraktowania zawodników. Przez cały rok wypuszczane są również wersje specjalne piłkarzy. Jedenaście nowych cech i dodatkowe animacje sprawiły, że poszczególni sportowcy znacząco zyskali na indywidualności. Osiągnięto to także dzięki odzwierciedleniu w wyglądzie oraz zachowaniu zawodników poziomu ich aktualnej kondycji. Jeżeli chcesz poczuć się jak zawodowy piłkarz, pobierz PES 2019 Download i zostań jednym z nich. Gracze mają też do dyspozycji zupełnie nowe licencje lig, dogłębny system transferów oraz turniej przedsezonowy ICC. Aby skorzystać z tych możliwości, pobierz Pro Evolution Soccer 2019 Download i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa.

Tryby

Poza możliwością poprowadzenia wybranego zespołu przez cały sezon oraz innymi klasycznym wariantami rozgrywki, na graczy czeka również sieciowa zabawa kooperacyjna dla dwóch lub trzech osób. W nowe funkcje wyposażony został również Random Selection Match, który opiera się na wskazywaniu drużyn oraz tworzeniu w sposób losowy mieszanych zestawień zespołowych. Kilka zmian zaszło także w trybie Master League. Gracze mogą skorzystać m.in. z większej liczby transferowych ruchów czy turniejów przedsezonowych. Umowa licencyjna Konami z organizacją UEFA na rozgrywki Ligi Europy i Ligi Mistrzów wygasła, więc w Pro Evolution Soccer 2019 nie są już obecne te zawody.

PES 2019 Pobierz na PC

Pro Evolution Soccer 2019 Pobierz

PES 2019 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1/8.1/10 64-bit

  • CODEX Pro Evolution Soccer 2019 Free Download
  • Pobierz Pro Evolution Soccer 2019 Torrent Pebx
  • Skidrow PES 2019 Pobierz za darmo
  • Free Download PES 2019 Crack Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *