Just Cause 2 Download

Just Cause 2 to gra komputerowa, która zwraca na siebie uwagę między innymi dlatego, że stanowi drugą odsłonę serii. Nie każdy jest jednak w stanie szybko przywołać w pamięci pierwsze spotkanie z tą grą akcji. Trudno się temu dziwić, skoro jej debiut rynkowy miał miejsce w drugiej połowie 2006 roku, a więc dość dawno. Podobnie jak wówczas za tytuł odpowiada szwedzka firma Avalanche Studios i wydawca Square-Enix, choć druga część to spore odświeżenie. Już choćby dlatego warto skorzystać z opcji Just Cause 2 Download i pobrać grę. Okazuje się zresztą, że tytuł ma także kilka innych atutów. Data premiery: 23 marca 2010. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360.

Just Cause 2 Download PC – po polsku

Jast Cause 2 exsite

Pobierz za Darmo!

Skoro mamy do czynienia z grą akcji, nie powinniśmy zaczynać inaczej niż od zwrócenia uwagi na fabułę gry sandbox. Naszym bohaterem staje się Rico Rodriquez i już od samego początku musimy mieć świadomość tego, że z całą pewnością nie jest to osoba, która wiedzie spokojny żywot wolny od trosk. Rico jest pracownikiem organizacji znanej jako Agencja, co stanowi wyraźne nawiązanie do pierwszej części cyklu. Wówczas jego zadaniem było obalenie samozwańczego rządu, który ukonstytuował się gdzieś w Ameryce Południowej, teraz jednak szefowie i los rzucą go znacznie dalej. Teatrem podejmowanych przez nas działań staje się Azja Południowo-Wschodnia, a dokładniej wyspa Panau. I już w tym miejscu na gracza, który zdecyduje się na pobranie gry za pośrednictwem Just Cause 2 Download czeka pierwsza duża niespodzianka, Rico ma bowiem możliwość dość swobodnego odkrywania ogromnej wyspy, której powierzchnia przekracza tysiąc kilometrów kwadratowych i która charakteryzuje się terenami o imponującym zróżnicowaniu klimatycznym. Przyjdzie nam zatem przebijać się nie tylko przez dżunglę, ale i przez pustynię, a nawet spoglądać na ośnieżone górskie szczyty, a Rico nie raz będzie musiał dostosowywać podejmowane przez siebie decyzje do określonych warunków pogodowych. Sam sposób poznawania obszaru, na którym rozgrywają się wydarzenia zależy tylko od nas Rico, jak przystało na agenta, jest bowiem osobą dość wszechstronną. Pływa, biega, a przy tym nie ogranicza się do prowadzenia pojazdów naziemnych, równie dobrze radzi sobie bowiem i z tym, co lata i porusza się po wodzie, a gdy nie ma już innego wyjścia, a sytuacja wymaga radykalnych decyzji – potrafi oddać zakończony sukcesem skok ze spadochronem. Fani recenzowanej gry dostępnej na X360, PS3 oraz komputery stacjonarne zainteresują się kolejną częścią Just Cause 3. Grafika oraz ścieżka dźwiękowa to zasługa silnika Avalanche Engine 2.0.

Na tym nie kończy się zresztą partnerski stosunek do gracza. Rico jest doświadczonym agentem, gra typu (TPP) więc pozostawia nam niemal pełną dowolność i wówczas, gdy musimy zdecydować o sposobie wykonywania zlecanych nam zdań. Nie ma tu mowy o ciągnięciu nas za rękę, choć oczywiście konsekwencją takiego podejścia jest i to, że ewentualne błędy, jakie popełnimy, staną się bardziej bolesne niż w tych grach, które wydają nam bardzo szczegółowe instrukcje. O ile sposób prowadzenia rozgrywki nawiązuje do tego, co pamiętamy z pierwszej odsłony gry, o tyle liczba możliwości uległa istotnemu poszerzeniu. Mamy zatem do czynienia nie tylko z nowymi wehikułami, ale i z oryginalnymi środkami zagłady, które mogą być cennym wsparciem na trudnej drodze obrońcy sprawiedliwości. Na uwagę zasługuje też poprawiony model jazdy samochodem, jeśli więc w pierwszej części gry brakowało nam popisów kaskaderskich, teraz możemy nadrobić braki.

Just Cause 2 X360, PS3, PC – zwiastun

Grę warto pobrać z przynajmniej kilku powodów. Opcja Just Cause 2 Pobierz to przede wszystkim zaproszenie do otwartego świata, w którym czeka na nas niejedna niespodzianka. Nie można jednak nie docenić i tego, że gra typu (TPS) jest spójna, a sam gracz nie potrzebuje wiele czasu, aby zaangażować się w opowiadaną przez nią historię. Cena na steam: ‎14,99 USD.

Just Cause 2 Pobierz i zainstaluj

just cause 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTS 250.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
 • System: Windows Vista/7.
 • Direct X: DX 10.
 • Pobierz Just Cause 2 Chomikuj spolszczenie
 • Mods Download Just Cause 2 Torrent
 • Spolszczenie Just Cause 2 Pobierz za darmo
 • Pebx Just Cause 2 Free Download
 • Exsite Just Cause 2 Download Pełna Wersja
 • CODEX Just Cause 2 PC Download

Źródło: http://avalanche-studios.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *