Just Cause 4 Download

Zwariowana gra sandbox na nowym silniku Apex. Just Cause 4 pełna wersja to kolejna część znanej serii gier akcji rozgrywanych w otwartym świecie. Produkcja ponownie jest dziełem szwedzkich deweloperów z zespołu Avalanche Studios. Jeżeli jesteś fanem tego bestsellerowego cyklu, pobierz Just Cause 4 Download i rozpocznij kolejną przygodę. Wydawcą tej gry jest Square-Enix / Eidos. Data premiery PC: 04.12.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Just Cause 4 Pobierz grę za darmo na PC

Just Cause 4 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Just Cause 4 PS4, XONE oraz PC ma miejsce na terenie Ameryki Południowej, w fikcyjnym państwie Solis. Gracz ponownie wciela się w znanego z poprzednich odsłon Rico Rodrigueza. Bohater trafia do nieznanego kraju, którego mieszkańcy zmagają się z reżimem paramilitarnej organizacji Black Hand dowodzonym przez okrutną Gabrielę Morales. Państwo zmaga się również z następstwami niekorzystnych warunków pogodowych. Zadaniem gracza jest zaprowadzenie porządku za wszelką cenę, a także odkrycie prawdy dotyczącej ojca głównego bohatera. Ponownie wciel się w postać Rico Rodrigueza, pobierz grę Just Cause 4 PC Dwonload i ukończ wszystkie wyzwania.

Mechanika

Akcja gry Just Cause 4 przedstawiona została z perspektywy trzecioosobowej. Gracz trafia do otwartego i rozległego świata, o łącznej powierzchni sięgającej aż tysiąca dwudziestu czterech kilometrów kwadratowych. Obszar ten jest największym, jak do tej pory pojawił się w serii. Skorzystaj z gigantycznej mapy, ściągnij Just Cause 4 free Download i zabaw się w gigantycznej piaskownicy. Podczas zabawy zwiedzić można zarówno miasta oraz wioski, jak i tereny pustynne, tropikalne lasy czy wysokie góry. Gracz może poruszać się pieszo lub rozmaitymi maszynami i pojazdami. Poza standardowymi samochodami, motocyklami, myśliwcami oraz śmigłowcami, do dyspozycji pozostawiono także buldożery, transportery, skutery wodne, jety czy skutery wodne. Gracz może też oddawać skoki ze spadochronem lub oddać się szybowaniu.

Rozgrywka

Zabawa w Just Cause 4 opiera się przede wszystkim na realizowaniu rozmaitych zadań fabularnych oraz aktywności pobocznych, ograniczając tym samym strefę zajmowaną przez Black Hand. Rico Rodriguez może korzystać z wielu rodzajów broni oraz innych przydatnych akcesoriów. Podstawowym gadżetem ponownie jest linka z hakiem, dzięki której łączyć można ze sobą elementy otoczenia i przedmioty. W porównaniu do poprzednich części cyklu, możliwości jej wykorzystania zostały znacząco poszerzone. Gracz ma możliwość modyfikowania linki, uzupełniając nią na przykład wyrzutnię rakiet.

Kwestie techniczne

Produkcja przygotowana została w oparciu o autorski silnik Apex. Silnik ten oferuje wysokiej jakości oprawę graficzną i znany jest również z gier takich jak theHunter: Call of The Wild czy RAGE 2. Nowością w serii są natomiast zmienne warunki pogodowe. Gracz musi zmagać się z tornadami, tropikalnymi nawałnicami, śnieżycami czy burzami piaskowymi. Nie są to jednak wyłącznie wizualne efekty, ponieważ mają spory wpływ na poczynania gracza. Poszczególne zjawiska mogą na przykład dawać bohaterowi przewagę nad przeciwnikami. Jednocześnie stanowią zagrożenie samo w sobie, pochłaniając różne obiekty czy niszcząc zabudowę.

Just Cause 4 Download – Pełna Wersja PC

Just Cause 4 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 59 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • CODEX Just Cause 4 Free Download
  • Pobierz Just Cause 4 Crack Chomikuj
  • Free Download Just Cause 4 Torrent Pebx
  • SKIDROW Just Cause 4 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.